Defending Jacob (2020) (seriál)

Parádně zvládnuté drama. Trochu mě iritovalo "herectví" Chrise Evanse, jako by si bral lekce u Nicolase Cage...

The Curse (2023) (seriál)

Parádní studie pokrytectví a temné stránky amerického snu. Jen teda ten poslední díl, kde se to překlopí do podobenství, to docela sráží.

Severní vody (2021) (seriál)

Povedená adaptace skvělé knihy. Jen Colin Farrell jako padouch je tu až příliš sympatický.

Tequila Sunrise (1988)

Kdysi ještě snad na VHSce mi to přišlo dost jako nuda, což se mi po letech potvrdilo. Navíc zůčastněné "hvězdné obsazení" jsou po herecké stránce tak trochu jelita.

Adagio (2023)

Ani ne tak adagio, jako pořádné lento. Ten příběh má vlastně dobrý nápad, jen to tempo z něj dělá spíš takovou slide show. Je to fajn, ale Suburra mě kdysi dostala víc.

Club Zero (2023)

Výborná černá komedie o tom, jaké vopičárny ohledně stravovacích návyků probíhají ve společnosti, kde plný talíř je samozřejmostí. Mia Wasikovska hraje výborně.

Volavka (2022) (seriál)

Povedené! Výborný casting a herecké výkony.

The Beach Boys (2024)

Beach Boys znám velmi povrchně, takže mě překvapilo, jak silný příběh za jejich kariérou je.

Občanská válka (2024)

Natočeno poněkud bez emocí, jakoby opravdu pohledem reportéra. Asi to byl záměr, ale mě to trochu srazilo celkový dojem.