Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (2 507)

Zlo mezi námi (2003)

Velmi dobře natočeno i zahráno. Divoká karta v zaběhaném systému.

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Špionážní akčňárna, kde se teda spíš běhá jak v Pevnosti Boyard, ale jako výplň líného sobotního odpoledne v pohodě.

plakát

Sex na prodej (2020) (TV film)

Téma je v konzervativní Británii asi poněkud šokující, ale v podstatě je to takový dokument s nulovou informační hodnotou. Navíc výběrem objektů poněkud manipulativní (všechny měly nějaké sexuální potíže v dětství), což zřejmě odpovídá společenské poptávce.

Jasné nebezpečí (1994)

Na to, aby to splňovalo parametry "fajn nenáročné zábavy" se to trochu moc táhne. Jack Ryan holt není Jack Reacher :-)

Všechno, co měli (2018)

Rodinné drama, které sice jede trochu moc na sílu, ale v pohodě. Ve Skandinávii by z tohohle tématu vytěžili víc.

V žáru slunce (2001)

Vizuálně pěkný film o ošklivých věcech. Z předlohy si to vzalo jen povrch a chybí tu společenskokritická část.

Tichá revoluce (2018)

Finále to poslalo na plný počet. Jsem rád, že jsem vyrůstal až v normalizační "selance".

Johnny Mnemonic (1995)

Gibson mě svým ukecaným stylem psaní nikdy moc neuchvátil, takže tohle zpracování se mi líbilo. Je to sice béčko až na půdu, ale funguje. A navíc tolik kultovních figur.

Drsný a drsnější (1996)

Vcelku vtipná mozaika osudů několika postav, které se nakonec protnou.

Nyitva (2018)

Vtipná dramedie o tom, že když někdo hledá problémy tam, kde žádné nejsou, nakonec je přece jen najde.