Simpsonovi (1989) (seriál)

Upřímně nechápu, co na tom všichni vidí. Příběhy jsou strašně poučné, předvídatelné a nudné. Postavy jsou nezajímavé a nepřijdou mi moc sympatické. Také jsem cpou spousty celebrit a oproti konkurenčnímu Family Guy nebo South Parku, ve kterých se celebrity objevují furt a jejich vystoupení je zábavné, tak tady je to velmi nudné, jelikož je to furt:,,Panobože, to je...! " nebo třeba: ,,Vy jste přece...!" a jsou tam obvykle na dlouhou dobu, což se mi moc nezamlouvá. No abych to schrnul, nuda kterou občas zachraňujou nějaké vtipy, a být vámi bych se radši mrknul na Americkýho Tátu, který je stokrát lepší než tahle nuda.

Sherlock Holmes (2009)

Vysoce předčilo moje očekávání. Robert D. J. byl fakt výborný, děj byl smysluplný a napínavý. Fakt skvělej film který nedělá Holmesi ostudu!

Americký táta (2005) (seriál)

No, máme tu další americkou rodinku. Divíte se že tam nemám typickou americkou rodinku? Tak to se nedivte jelikož zde můžeme vidět

Sám doma 3 (1997) odpad!

No, co k tomu dodat? Tento film je akorát marný pokus jak vytáhnout peníze ze slavné série. Za tuto hrůzu se styďte!