Nepohodlný (2005)

Stojí za to bojovat za pravdu proti velké moci, když tím ztratíte vlastní život...? Nebo se rozhodnete jinak, a začnete přehlížet pravdu, za svůj vlastní život, aby jste ho mohli žít podle sebe avšak dále. @

JFK (1991)

Ve filmu je tolik informací, že to až hlava nebere, pokud se rozhodnete pozorně sledovat. Každý se děsí skutečné pravdy, kterou hloupě všichni přehlížíme, plnou lží. "Největčší lži, uvěří snáze více lidí" . Kdo doopravdy stál v čele jedné z nejvěčších v historii. Kdo získal nejvíce, jeho smrtí? Rozhodně C.I.A., která měla přijít o velkou část příjmu společně se zbrojírenskými korporacemi, na čele s armádou U.S.A. Člověk usilující se o mír bez války, která dáva moc vyvoleným, kteří jsou skryti v ústraní. Snaha jednotlivce, byla jediným podpisem jeho nástupce "figurka" okamžitě zničena.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Začátek filmu mě nenechával na pochybách, o správnosti filmu, až nakonec rychlost napětí utichla a všechno se začalo točit pouze a jenom o ženě, která je podělaný skaut a bojí se porušovat, jaká koli pravidla i přes to, že nic nezmění. A to mně doslova unavilo. @

Stážista (2015)

V celku přijemná komedie, která nemá v průběhu ani chviličku, která by mě nudila. Starý senior, ukazující mladé ženě smysluplnou cestu, která ji udělá šťastnou.@

Nejvyšší nabídka (2013)

Nikomu nedůvěřující člověk uvěří ženě. Katastrofa! Jako každa žena, která ví, že za každých okolností dosáhne svého. Komorní film, který jsi už rozhodně nepustím. Jelikož je rozhodně v nabídce více filmů, které tenhle předčí. @

Whiplash (2014)

Mladík, který veří svému Americkému snu, avšak on ví, co vše to obnáší. Je otázkou, zda toho je schopen. Film nabírá postupně na své hodnotě a už jenom kvůli hodně napínavému závěru stojí film rozhodně za to. Dokáže mladík se životem plného nepřátel, včetně učitele přemoct i sám sebe? @

Gran Torino (2008)

Když jsem film poprvé viděl, hodně na mně zapůsobil a pamatuju si ho už 7 let. Pomalu se vyvíjející vztah mezi starým dědkem a bambusákem, až z neochoty opustit samotu. Dopomůže tomu banda, která si hraje na drsňáky, kdy starý veterán neznáší nespravedlnost. Vše se rozhodne radikálně změnit, se svou nemocí umýrá a je si toho vědom, rozhodne se udělat poslední dobrý skutek.@

Vlk z Wall Street (2013)

Osvobozující komedie plná drog, peněz a šlapek, kde je vše možné a kterej koli blb kterýmu to trochu myslí může získat pár milionu $ nebo se pletu. Výtečna komedie, kdy opět Leonard DiCaprio v hlavní roli nedosáhl na Oscara. V celku luxusní psychiatrie...@

Marťan (2015)

Strhující Marťan, nás přivádí do života, ve kterém člověk nalezne touhu po životě, chtít přežít. Matt Damon táhnul film dokonale, a dokážu jsi představit, že by tomu bylo tak po celou dobu, jenom že v závěru z toho udělali divadlo, které mně vůbec nezajímalo a konec filmu ztratil zajímavost.

Útěk do divočiny (2007)

Můj vůbec nejoblíbenější film, který rozhodně doporučuji těm, kteří určitým způsobem milují přírodu. Vztah člověka k ní, kdy mladý člověk nachází sám sebe v nenávisti ke společnosti...plný vnitřních rozporů v sebe sama, aby je oběvil na své cestě. @