Eldoth

Eldoth

J. G.

okres Karviná
Pouhopouhý divák ...

11 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
  • 16.7.2014  16:33
  Blood Widow (2014)
  **

  Pokud člověk patří do "klubu" nenáročného diváka, tak si myslím, že nemůže být zklamán. Jak už zde píší i jiní, vykrádá se co se dá, dokonce i hudba. Najdou se zde prvky z Halloweenu, Hellraisera, Omenu, Pátku třináctého a další kopy všeobecně známých i neznámých hororů, žádná originalitka se nekoná. Za jednu z finálních scén, která doslova parafrázuje jednu z finálních scén (i s hudebním podtónem) z Terminátora 2 ...zaokrouhluji na uspokojivé 2*.

  • 8.2.2015  21:53
  Mr. Jones (2013)
  *

  Udajně (tímto slovíčkem se dá zakrýt vše), alespoň podle komentářů, to má býti jeden z nejlepších a nejatmosferičtějších FF za posledních několik let ?! Stručně ...mé škodolibé checht !

  • 15.4.2012  22:00
  The Sleeper (2012)
  **

  Logika si opět dává dvacet, ale vem jí čert, zas taková nuda to nebyla ...

  • 15.4.2012  22:15
  Bastardi 2 (2011)
  ***

  Pro potencionálního diváka, který ještě tuto (šitu) neviděl ...nenechte se zmást zdejším hodnocením, dá se na to koukat ...(Magnusek přibral snad 50 kilo ...) A Krampola žeru v jakékoli podobě.

  • 6.7.2011  19:00
  The Tunnel (2011)
  ***

  Pokud přežijete prvních, neskutečně užvaněných a nudných 25 - 30 minut, dostane se vám dosti solidní, undergroundovou atmosférou provoněná naháněčka. Jen škoda, že herecké osazenstvo postrádá jakekoli charisma a jejich osud je vám víceméně volný, výsledný efekt by byl poté mnohem lepší.

  • 6.7.2011  18:49
  13Hrs (2010)
  *

  Další z řady hororů, jenž je przněn divokým střihem, temnotou a absenci jakéhokoli napětí ...přitom se ovšem tváří velice vážně.

  • 10.7.2011  00:04

  Britové mají tyto survival / zombie horory v malíku, o tom není sebemenších pochyb. Další jistota je, že nová dekáda těchto filmů už nepřinese nic nového (tedy zatím sem nic omračujícího neviděl), tudíž se bude jenom recyklovat ...a defacto bude v budoucnu dosti záležet na formě i na tolik bolavém obsahu ...uvidíme. Jinak k filmu se dá říct jen pár skromných slov ...nenudí, délka je přiměřená, k atmosféře dost dobře přispívá každý útok nakažených (není jich málo) ...a drsoň (už od pohledu) Craig Fairbrass, bez kterého by bylo " Ďáblovo hřiště " sotva poloviční.

  • 9.7.2011  22:52
  The Shrine (2010)
  ***

  Průměrná věcička, bratry Asmorovy si pletu už dosti slušnou dobu. Neurazí, nenadchne ...jen scéna " v mlze " nabývá nějakou tu pomyslnou atmosféru, ale je radost slyšet polštinu v americkém nizkorozpočtovém hororu ...

  • 15.4.2012  22:07
  Třída - Život poté (TV seriál) (2010)
  ****

  Některé epizody vyloženě vata, ale poslední epizoda, ve které se konečně ukáže Vallo Kirs ...stojí zato.

  • 24.9.2011  22:56

  Vetšina se nudila, Já se naopak bavil, nečekal jsem od Cravena nějakou pecku typu Noční můry či Hory mají oči, přecejenom konkurence je v dnešní době více než obrovská ...ale, příběh ušel, neokoukané tváře rozjíždějí docela solidní podívanou, okořeněnou solidní porcí mordů všeho druhu a humor je také dost pestrý ...pod 3* nelze jít.

  • 30.4.2014  23:13

  Už si ani nepamatuji, kdy jsem filmu udělil plný počet ...To už muselo být někdy hodně dávno. Musel by to být snímek, co uvidím i třikrát po sobě a nebude mi to připadat přinejmenším divné ...Tohle je jeden z nich.

  • 3.8.2011  17:33
  Avatar (2009)
  ****

  Tak nějak se mi zdá, že psát zde sáhodlouhý komentář nějak postrádá smysl, vzhledem k jejich počtu ..Tak to zjednoduším, Film je to vysoce koukatelný ...jednu výtku si však neodpustím. OST Jamese Hornera je strašlivě tuctové a tu jeho oscarovou nominaci absolutně nechápu ( asi " určitě " se svezla na vlně ) ...

  • 21.7.2011  20:29

  Bez jakýchkoli skrupulí se přiznám, že jsem tento " Horor " ani pořádně nepochopil :-/ ...Těžko říci, zda to bylo nudou, únavou či chytáním lelků počas sledování ...ono sledovat marný film ve dvě v noci po náročném dni dá zabrat. Zaujal mne snad jen závěr, ve kterém se na pár minut mihne bytost nápadně podobná jedné slavné postavě z ještě slavnější fantasy počítačové hry ...( dnes legendou mezi onlineovkami ).

  • 27.12.2009  18:30

  Několikrát jsem se přistihl, že se začínám docela slušně nudit. Ale i přesto, potěšil překombinovaný konec ...a i několik docela " kulervoucích " scén. A vzhledem k tomu, co jsem viděl v poslední době (ze stejného žánru) ...lehce nadhodnotím.

  • 4.6.2009  14:52
  Přímý kontakt (2009)
  odpad!

  Po delší době jsem si řekl, že bych se mohl podívat zase na nějakou "Lundgrenovku", jelikož jeho kousky jsem v posledních letech dost opomíjel. No, už podle mého očekávání to byla pěkná šílenost, ve které Dolph, i když už má na krku pět křížků, stále dokazuje, že na to má, ale v perlách v jakých hraje (nebo se o to alespoň snaží) akorát dokazuje, do jakých "céčkových" vod zabředl. Nemá smysl u tohohle filmu řešit scénář, ten je jen proprané prádlo podobných klenotů. Akce stíhá akci, což by nebylo na škodu, bohužel jí dost przní ultrašpatný střih, který nám bude několikrát ve filmu opakovat stejné scény. O chybách, o kterých se tady už jiní uživatelé zmíňili, se raději ani nebudu zmiňovat :-). Divím se, proč se ještě pořád takové filmy točí, kdo je financuje a co z toho má ??? Pro tuto c-perlu je hodnocení " odpad " milosrdenství ...a Já si zase dám s "Lundgrenovkama" na delší čas pokoj. Btw, Seagalova " Poslední noc " je proti tomuto kousku ještě koukatelný film ... !!!

  • 9.11.2009  15:20

  Nutno říci, že atmosferičnosti snímku hodně pomohla výrazně znepokojivá a temná hudební složka, která právě díky své atmosferičnosti ...dokáže diváka udržet v pozornosti až do konce. Zajímavým aspektem je také samotný Val Kilmer, který se nám stále častěji objevuje v průměrných béčkovinách.

  • 23.11.2009  13:41

  Všímavému oku diváka určitě neunikne fakt, že " The Devil's Tomb " více než okatě kopíruje dnes už kultovní akční pecku ..." Predátora " a několik dalších kousků také slušně vykrádá ... Rozdíl je jen v tom, že místo parné džungle a husté partičky " supervojáku " ...je divákovi naservírován jakýsi podzemní komplex někde v poušťi a několik žabařů, kteří vypadají, jako by zrovna opustili tréningové cvičiště ...než jak zkušená úderná jednotka. I přes množstvím známých herců se žádnému z nich nepodařilo rozehrát svůj part natolik, abych byl schopen mu uvěřit, byť jen jediné slovo. Atmosféra nějaká je, ale v druhé polovině filmu zaniká díky nesmyslnému vysvětlujícímu scénaři. Pro toho, kdo se k tomuto filmu dostane nešťastnou náhodou (i takové věci se stávají :-D ) a nemá rád podobný námět a žánr ...to bude utrpení. Pro milovníka ať už kvalitnějších, nebo slabších hororových kousků, to bude jen další bezcenná záležitost na jedno podívání ...Jsou i lepší ...

  • 27.12.2009  14:46
  Plague Town (2008)
  **

  V podstatě je celý děj postaven na stokrát omletém scénaristickém klišé o lidech, kteří jsou ve špatnou dobu na špatném místě ...nic nového. A tak se nám rozjede ta stará známá " story " ...kdo půjde první na řadu a kdo se prodýchá do konce. Děsivé ani napínavé mi to nepřišlo, i přes fakt, v jakých zajímavých exteriérech se film odehrával. Podle mého mínění jsou 2* strop.

  • 24.10.2009  12:37
  Seventh Moon (2008)
  **

  Co z hororu, který má sice solidní atmosféru a minimum logických lapsů, když je 90% stopáže " doslova a do písmene " utopeno ve tmě. Chvílemi člověk ani nevidí, kdo koho zrovna pronásleduje či látá a neustále třesoucí se kamera udělala také pořádný kus práce, spolu s děsivě kmitavým střihem hrajicím na divákovy už tak napjaté nervy. Levná záležitost a ani nijak oslnivá, zkušený hororový divák se při sledování nezbaví pocitu, že hodně prvků či scén už někde viděl, a dokonce v mnohem lepším provedení. " Seventh Moon " je přesně ten typ hororu, stavějící atmosféru spíše na lekáčkách, než na nějaké vyloženě děsivé atmosféře či dechberoucích zdlouhavých scénách. Spolu s výše řečeným, je film záležitostí na jedno či dvě zhlédnutí ...nejlépe na pozdní večerní hodiny. Zaujme, ale neuspokojí...

  • 13.1.2009  19:23

  Tak opět ...si rýpnu do zdejšího hodnocení, které opravdu není na místě. Nebudu se nějak dlouze rozepisovat, jelikož kritických komentů je zde už více než dost, ale... dočetl jsem se zde, že by to snad měl být jeden z nejlepších, či snad nejlepší horor roku 07. Kdepak, spíše bych film označil za jeden z nejhorších... Doporučuji si přečíst komentáře uživatelů: Cervenak, Marv, Cortesz a zdenny ..... jsou velmi pravdivé a bez váhání bych se pod ně podepsal. Zmínit musím neskutečně přehrávájící Asii Argento, (která je sice docela pěkná " kost ")..." údajně " děsivá scéna na posteli budiž toho důkazem. Prý velmi dobrý herecký výkon, dovolte, abych se hlasitě zasmál ! Také jsem se zde dočetl, že by to měl být závěr jakési trilogie, no ...k tomu snad jen dodám, někdy ve velmi vzdálené budoucnosti možná (až mne přejde vztek) omrknu. Pětihvězdičková hodnocení... (i od několika zdejších hororových " fajnšmekrů " mi nejde na rozum). Milovníkům hororů doporučuji vyhnout se tomuto paskvilovitému kousku obloukem ...

  • 10.11.2009  15:43
  Krvavá stopa (2007)
  odpad!

  Zde není potřeba se nějak výrazně rozpisovat ! Po 20 - minutách musí být každému jasné, do jakého paskvilu se pustil. Režisér musí být (určitě) velký fanda do hororů ...a tak si nejspíše řekl, když můžou jiní vypustit své " díla " do světa, tak proč né Já ! Špatné horory mi nejsou proti srsti, ale " čeho je moc, toho je příliš " ...

  • 18.12.2008  19:23

  Popravdě ?! Nebýt sem - tam vkusně použité atmosférické lekačky, tak bych šel s hodnocením ještě níž. Ono, duchařské horory (s kterými se btw v poslední době roztrhl pytel) ...nikdy nebyly můj šálek kafe a ani Kristin Stewart to nezachrání ...

  • 27.7.2007  22:53
  Roming (2007)
  ****

  Bez Bolky Polívky, by tento film nebyl ničím, než slabým podprůměrem.

  • 5.10.2009  12:45
  Stopař (2007)
  **

  Kdybych neviděl dříve původní verzi, tak bych s velkou pravděpodobností přihodil třetí hvězdičku. Bohužel pro něj, Já jí viděl ...a tento remake nesahá originálu ani po kolena. Sean Bean je fajn (ač se do role " podle mého " ...moc nehodil) , ale pravým Johnem Ryderem už navždy zůstane výtečný Rutger Hauer, jehož chladnokrevně uhrančivé modré oči dokáží teprve navodit tu správnou vražednou atmosféru ...Zkrátka a dobře, tento " remake " je běžný, rutinní B thriller, jakých se v posledních letech točí mraky ...není na něm pranic vyjímečného ani atmosferického.

  • 17.12.2007  11:41
  Beznaděj (TV film) (2006)
  **

  Horor bez špetky nápaditosti a pořádného napětí. Ron Perlman sice svým charismatem táhne první půli, ale v té druhé už není zhola nic, co by milovníka hororů upoutalo do křesla a navíc ta propálená stopáž :(

  • 29.8.2010  22:51

  S pocity jsem na tom byl podobně jako kolega Andersis :-D ...šílenost, jaká se jen tak nevidí, ale pobavila ...

  • 6.6.2007  21:49
  Jsi můj život (TV seriál) (2006)
  odpad!

  Kruci, další perla jihoamerické televizní produkce, kterou má drahá matka hltá jako " trestanec po desetidenní hladovce ". Jediný důvod proč na to koukat vidím v Natalii Oreiro chrlící jednu stupidní hlášku za druhou, ale to stranou ...je to kus baby !!!

  • 1.9.2007  15:40
  Pidihajzlík (2006)
  *

  Bod za to, že jsem se párkrát pousmál ( neplest se zásmál ). Tyto rádoby " komedie " opravdu nemusím ...

  • 5.11.2008  10:23
  Vlci (2006)
  **

  Kromě dvou technicky slušně zvládnutých a dobře nasnímaných přestřelek ...a jedné zajímavé, taktéž velmi dobře nasnímané soulože, nenabízí tento horor nic zajímavého. Atmosféra u bodu mrazu ...Kde nic, tu nic ...

  • 18.2.2009  21:36
  Zamoření (2006)
  odpad!

  Až neskutečně nudný horor bez špetky atmosféry či nějaké její gradace. Větší čeládku necharakterních a necharizmatických herců jsem už dlouho neviděl ...a s dialogy je to místy na hranici únosnosti (kdyby byly alespoň zábavné, když už musí být takhle špatné). Příběh, byť možná originální, ale servírovaný po lopatě a v béčkovém stylu působí jako žalostný výkřik do tmy, který se z hlavy vykouří tak rychle, že ani nebudete vědět jak ! Ale abych tady jenom neplival, dočkáme se trochu té krve, " milovníci " prostřelených hlav si příjdou na své a náznak nějakého toho tajemna je tady taky. Tohle už bych napodruhé pravděpodobně nezvládl !!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace