Scooby-Doo (1976) (seriál)

Miluju Scoobyho..:-)))) Prostě mě pořád baví :-))))

Láska po anglicku (2014)

Slušná romantika..Dobří herci, kteří drží film na obstojné úrovni..Salma tu hraje prim. Jiskření se ale nekonalo..

Popelka (2015)

Po dlouhé době opravdu povedená Popelka, hodna toho jména..Klasický příběh - žádná nežádoucí reorganizace. Bohaté efekty, kostýmy, představitelé, krásná hudba..

Kouzelná chůva a Velký třesk (2010)

Nemám moc ráda válečnou tématiku, takže to nebyl úplně můj šálek kávy..Trochu mi tam chyběla ta kouzelná poetičnost z prvního filmu..Ale i tak mnohem lepší než spousta pohádek, které vznikají. A opět nádherná hudba..

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Přenádherný soundtrack..Fantastická finální melodie i scéna se sněhem a proměna šatů (kdo v melodii najde kousek z našich tří oříšků pro Popelku? :-) ) Kouzelný příběh..v originálním pojetí. A samozřejmě Colin..:-D

Ledové království (2013)

Miluju muzikálové animáky. Tady jsou opravdu nádherné písničky, originální zápletka (ne stokrát obehraný námět), kouzelné hlavní představitelky - která z holčiček by nechtěla být aspoň na chvíli Elsou..;-) (Sebe mezi ně počítám..:-D ) Lehkost, něžnost, dojemnost i vtip, nádherné ledové scény..Tahle pohádka mě zase po dlouhé době hodně oslovila..

Matrix (1999)

Film, ke kterému se budu kdykoliv ochotně vracet a nikdy mě nepřestane bavit se na něj dívat :-) Geniální dějová osa, efekty..Dokonalý výběr všech postav..Navíc můj oblíbený žánr sci-fi..Námět oživil moje představy z dětství a zatím ho v mých očích nic nepřekonalo.. Co dodat? :-D

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Mám ráda vymazlené elegantní a vtipné parodie na špionážní filmy..:-) Tento film vše splňuje. Líbilo se mi i obsazení. Retro styl byl příjemným bonusem. Určitě se na něj časem ráda podívám znova.

Červený stan (2014) (TV film)

S Biblí to má společné snad jen jména postav..a zákl.osnovu..(do romantického příběhu se jim jaksi znásilnění Diny Šekemem nehodilo..chápu) Takže kdo si od filmu slibuje pravdivé zpracování bibl.příběhu..bude zklamán. Druhý díl už je naprostá smyšlenka. Když film vezmu ryze jako sladký romantický příběh..proč ne..Sympatické postavy i prostředí,hudba.