Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nepříliš povedená road movie pouští USA, kde jízdu krásnou krajinou doprovázenou povedenými efekty kazí stupidní scénář.

Tajná válka Harryho Frigga (1968)

Příjemná komedie, škoda, že už se takové netočí. Opravdu jsem se zasmál. Člověka škodolibě potěší, když jednohvězdičkoví generálové dostávají "záhul" od dvouhvězdičkového, který je ve skutečnosti pouhým vojínen. Z filmu: - Ehm?? Co to je za povýšení? A kam se poděli ostatní hodnosti mezi? Třeba jako plukovník a nebo generál-poručík? -Pane, přeci nemůžete připnout hvězdičky na uniformu vojína? -A proč ne? Jako protože to ještě nikdo nikdy nezkusil? -Pane, pokud odejde, tak z něho bude skutečný generál-generál. Podívejte se na něho! Vždyť to sotva zvládl dotáhnout na vojína.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Film je sam o sobe nudny, rozplizly, takovy nicnerikajici. Film z neho delaji pouze herecke vykony hlavniho dua. Zatimco Brad predvadi vynikajici vykon celou dobu, tak Leo je presvedcivy jenom obcas... Nevim, na cem Tarantino frcel, ale snad to nebylo kakao, protoze ani jako placebo nezafungovalo.

Terapie láskou (2012)

On trpí obsesí ke své ženě, Ona léčí smutek ze ztráty manžela sexem a když se potkají, tak si navzájem pomůžou. Jako proč ne? Zafungovalo to skvěle, pro někoho možná překvapivě! Může se zdát, že se jedná o oddechovku, ale nejedná se o běžnou komedii. Včele doporučuji všem, co neočekávají popcornovou zábavu.

The Deep (2010) (seriál)

První díl byl něco. Druhá epizoda byla taky něco. Skončit to jako dvoudíl, tak je to po dlouhé době nepřekonatelné TV scífko. Ale zbytek je... Co dodat? 1-2 ***** 3 *** 4-5 ** = *** a půl, ale pro kvalitu a atmosféru prvních dílu tomu dávám 4*, ale přemáhám se. :-(

Trable v ráji (2009)

Velmi slabá komedie, možná by se to ani komedií nemělo nazývat. Za celou dobu jsem se nezasmál. Jediné poutavé na celém filmu byl ostrov, kde páry trávily dovolenou. Nemyslíte, že to je hodně málo?

Transformers 3 (2011)

Víte jaký je problém tohohle filmu? Mluví se v něm. Možná kdyby patřil do fondu němých filmů, tak se mohl označit za kvalitní kousek. Ale takhle to je jenom pěkná práce modelářů a jinak nic. Ten Bay si nemůže pomoct a z filmu dělá herní hopsačku. Ten by se měl živit jako režisér akčních her(třeba by zachránil Crysis 2), ale u filmu by měl jít asi už do důchodu(to se mi to kecá, když jsem nic nenatočil). V T3 je to jedna stupidita za druhou a i jedna srdcervoucí scéna za druhou. Ach jo. Ale chlapi, že ten první záběr Rosie byl pěkný, že?

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Romantiku mám rád a to jsem chlap, ale tohle už je moc. Tuhle Bellu opravdu nemůžu vystát. Je mi tak nepříjemná,že jí poznat v reálu, tak utíkám, utíkám a zas jenom utíkám. To je takový problém z ní udělat inteligentní holku? Chápu, že je tohle celý cílený na mladý hloupý holčičky, ale nemělo by se to přehánět! Jako bolí mě z toho hlava, tolik lásky a sebeobětování už nezvládnu. Jenom by mě zajímalo, jestli bych těm upírům voněl. :-) Jen tak mě to napadlo, nic ve zlým. Za efekty dávám aspoň 1*.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Filmy Tonyho Scotta mám opravdu rád, ale musím se ptát. To si z nás Tony dělá srandu? V popisku nevidím, že by film byl komedie, má to být Krimi / Thriller / Drama. Tak proč se u toho diváci v kině smáli? Nechápu. Tony má perfektní cit pro akci, to jsme viděli už v Muži v ohni a i třeba v Nepříteli státu. Tony to umí. Honičky, střelba, prostě to je jeho řemeslo. Proč se ale snaží o vtip, kde není na místě. Travolta zastřelí člověka, prohodí hlášku a lidi se smějou? Není v tom něco špatně(člověk by se mohl ptát i těch lidí). Občas jsem se smál i já. Samá klišé za klišém, nesmyslné lidské chování, hloupé scény a celkově hloupé herecké výkony. Chápu, že to mají ve scénáři, ale když je tak hloupý, tak ho měli vyhodit oknem. Děkuji, u filmu jsem brečel. Brečel jsem nad hloupostí. Kdybych neviděl perfektní stíhací jízdu policie s !překvapením", tak film nemá ani na ty **. Začátek byl perfektní, až na ty zběsilé úvodní titulky, ale od 20té minuty film nestál ani za to, abych v kině seděl dál. Vydržel jsem a byl jsem aspoň odměněn "stíhací" jízdou. Za to taktéž děkuji a končím. Jdu si spravit chuť Mužem v ohni.

Útok na Bílý dům (2013)

Prostě ne! Je to akční drama a já se u toho řezal smíchy.