• Krátkometrážní

The Walking Dead: World Beyond (2020) (seriál)

Totálny vysmech fanúšikom. Poškodenie dobreho mena série. Toto bolo ako čo? Fakt skalným fanúšikom sa tomu odporúčam oblúkom vyhnúť. Nesympaticke postavy a smiešní zombíci. Už chápem tie nízke percentá. 2*

Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (série)

Ešte lepšie ako prvá séria, netflix prekvapil a ponúkol dabing. Ozaj teraz dabuje vo veľkom. Ale ako spomenul užívatel David.Darco, chudobnejšia, kratšia porcia minipríbehov už iba osem. Ale stačilo. Boli aj horšie ale aj lepšie. Kľudne nech dajú aj tretiu sériu. Všetci sa budeme tešiť. Možno predčasne som hodnotil celý seriál len priemerom. 4*

Haunted (2018) (seriál)

Po novej tretiej serií som si spravil názor na tento "český" počin. Nebolo to až tak zlé, no príbehy mohli byť spracované lepšie. To preskakovanie scén na hercov sa mi vôbec nepozdávali. Aj keď tá dlžka epizód sa dala prežiť dôstojne. 2*

Velký průvodce spánkem (2021) (seriál)

Úprimne ak by si toto človek pustil v neskorých hodinách, ešte k tomu pri práci zaspal by, ale z nudy. Eve sa počúva o dosť lepšie ako ten mních. Aj tak ale nechápem tie meditačné blbosti pri koncoch epizód. Animácia sotva podpriemerná aspoň ten dabing. Zbytočne ďalej komentovať. Aspoň to nie je tak nadhodnotené ako bol predošlý seriál Headspace Meditation. 1*

Kyslík (2021)

Hodnotenie s číslom 9.800 si získala Francúzka novinka od netflixu. Pritom na kyslík som nemal žiadne očakávania. Ale predsa len, jedno z tých lepsich sci-fi a poriadne klaustrofobické. Opäť nechýbal dabing ale tá herečka mohla byť o niečo lepšia. No nevadí mňa to tak či tak zaujalo a zaslúžene to patrí do červených čísel. Režisér Aja sa opäť predviedol. 4*

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Severská mytológia je bohatá a teraz Nórska produkcia netflixu prekvapila. Výber skladieb na jednotku. Herecké obsadenie už slabšie. Nuž celé to je skôr pre mladšie publikum. Tých 6 epizód ale ubehlo rýchlo a ja pravdupovediac nepotrebujem vidieť ďalšiu sériu. Pekný priemer. 3*

Slovania (2020) (seriál)

Na naše pomery možno aj vydarený seriál. Ale určite pre mnohých ako aj pre mňa dosť sklamanie. Nečakali sme tak dlho zbytočne. Ten hype okolo Slovanoch bol.. navyše dosť veľký. No aby sa čakalo na prvú bitku nejakých 5 epizód to je už fakt blamáž. Plus si pridajte otravnú hudbu a divné dialógy. Jedine herecké obsadenie sa dalo zniesť. Boli aj dobre epizódy to netvrdím. Ale na priemerný seriál z našich končín to nebolo. Veľká škoda a to sa už vôbec nemôže a nedá porovnávať s veľkým GoT alebo Vikingovia. Záverečné časti ale celkom pozeratelné, možno vďaka tomu že som ich pozeral z archívu bez zbytočných reklám. 2*

BONDING (2019) (seriál)

Relatívne krátke epizódy to celé zachraňujú. Začiatok fajn, potom sa vytratil humor. Teraz ale treba netflixu odpustiť to lgbt. Lebo herci hrali presvedčivo a neboli otravní. Ale aj tak, dosť slabučký seriál. Od ktorého človek možno čakal o trochu viac. 2*

Gotham (2014) (seriál)

Perfektné prostredie Gothamu nesklamalo. Ako taký prídavok ku Batmanovi dosť dôstojné. Nuž prvá a posledná séria boli asi najlepšie, najslabšia jednoznačne 4tá, hlavne vďaka tomu naťahovaniu epizód. Menší počet by seriálu neuškodil. Pre fanúšikov povinnosť ale aj pre ostatných veľmi dobrý seriál ale veľa robí komiksová predloha. 4*

Sexify (2021) (seriál)

Pokus o poľský sex education tam bol, ale neúspešne. Poliaci to chceli spraviť až príliš moderne a zároveň ani nie som cieľovka. Pár teenagerov max 15-18 si seriál užije. Už len ten názov im bude stačiť. Nápad s appkou dobrý no príliš rušivá hudba v epizódach a nedobre vybraní herci. Ale aspoň dabing. Konečne netflix dabuje a ponúka pre svojich predplatiteľov preložené seriály a filmy. Aj keď ich výpovedná hodnotná je mizivá. 2*