• Krátkometrážní

Řád - Série 2 (2020) (série)

S vlkolakmi to nevyšlo podľa predstáv. Čakal som aspoň temnú atmosféru na spôsob sabriny. Ale nič z nej sa tu nestalo. Maximálne cielovka pre teenagerov. Nezaujalo a tak povediac by som to ani nedopozeral ale malo to len 2 série.. a keď už nejaký seriál začnete, chcete ho aj dokončiť. Niekedy je to strata času. Teraz neviem či bola slabšia prvá alebo druhá séria. 2*

Amnestie (2019)

Slobodu si nezaslúži každý. V kinosále sme sa vždy smiali na ukážke, lebo realita bola úplne iná. Samozrejme treba brať ohľad na kamaráta ktorý robil a aj robí vo väznici a pozeral a hodnotil film inak ako ja a ostatní užívatelia. Po dlhej dobe konečne nejaký slovenský film, aj keď dosť nekvalitný a pomerne natiahnutý. A hlavne nereálny. Za kvalitný vyber pesničiek palec hore, aj keď taká pesnička, Amnestia na neveru od Elánu je lepšia ako toto. 2*

Armáda mrtvých (2021)

Prehnaná dĺžka ale aspoň opäť dabing. Snyder po justice league skúsil zombíkov a podarilo sa mu to znovu. Ja som sa bavil ale kľudne to mohlo byť o dvadsať minút kratšie a bolo by to fajn. Prostredie Vegas výborne, ale je to určite slabšie ako taký zombieland. Malo to byť hodnotenie s číslom 9.900, nevyšlo a zase si niektorí uleteli na hodnotení. 4*

Gangs of London (2020) (seriál)

Tých 9 dielov aj stačilo, čakal som trochu viac od tohto ospevovaného seriálu. No samozrejme bol dosť akčný, aj keď ako som spomenul vyššie čakal som viac, postavy mohli byt symptickejšie. Čo už, aj tak kvalitný seriál z britskej produkcie. Neustále ale iritoval názov ktorý sa objavil v epizóde aj tri krát. 4*

Deadly Class (2018) (seriál)

Neviem či má toto cenu komentovať, no ale predsa len. Keď to niekto porovnáva s Harry Potterom je asi trochu mimo, samozrejme sa aj našiel uživateľ ktorý tomuto výtvoru dával na epizódy plné počty. Potom to aj tak vyzerá, seriálu svieti 75%, zbytočný seriál pri ktorom sa Netflix nesnažil dávať ani popis epizód. Mňa vôbec nenadchol. 2*

Živí mrtví - Série 2 (2011) (série)

Ani táto druhá séria legendárneho zombie seriálu ma nepresvedčila na to aby som si pozrel ostatné série. Je ich strašne veľa a zrejme si ich fakt odložím až keď nebudem mať čo pozerať. Teraz netvrdím že je seriál zlý. Práve naopak, ale tých epizód je zbytočne veľa. Uvidíme možno časom ma to chyti o niečo viac. Dnes ale po veľmi slabučkom deadly class, ktorý bude mimochodom problem dopozerať, vydarené.. nedá sa porovnávať. 3*

Zvrácená (2021)

Neviem či náhodou toto nebol prvý poriadny horor tohto roka, určite by sme už boli so súputnikom v kinosále a smiali sa na bizarnostiach a konečne sa stretli po vyše roku ale to nevadí. Treba vydržať a nič sa neda robiť len pozerať filmy v pohodlí domova. Aj keď v kine by to malo úplne iný efekt. Ničím zaujimavy nábožensky horor ktorý mal minimum lakaciek ale ako mnohí poznamenali po lockdown hauntingu toto pôsobilo ako taký veľkofilm. 3*

Halston (2021) (seriál)

Vidieť rukopis Ryana Murphyho. Zase sa trochu upustil a skoro celé to bola len lgbt fraška. Nezachránil to ani hlavný herec Mcgregor. Seriál prevážne o móde, ktorý mal ale len 5 epizód. Tie posledné boli dokonca aj dobré. A tak sa to dalo pozrieť. 2*

Kdo mi jde po krku (2021)

Bola tam Angelina Jolie, ale vôbec má to nezaujalo. Presne to vystihol uživateľ Arsenal83. Ja už len doplním že Hbo stráca dych a ochvilu budú mať filmy na úrovni netflixu. Aj ten ich pomaly ale isto predbieha, viac dabuje a niektoré filmy má aj kvalitnejšie. Tu presne sedí percentové hodnotenie. Kto čakal viac bude poriadne sklamaný. A nečudujem sa. Zároveň aj komentár s číslom 1.300, oprava, po novom recenzia. 3*

Lockdown (2021)

Včera nám na Slovensku skoncil, lockdown, zakaz vychadzania. Tak som už musel pozrieť tento film. Herecké obsadenie rasové, presne ako z 21.stor. Ale to nevadí, aj prvý film s ruskami na ksichte. Viac som sa bavil ako by som mal byť ohúrený. Ale zaujalo ma to a zaslúži si to viac ako len 45%. 3*