• Krátkometrážní

Hříšný tanec 2 (2004)

Veľmi ale veľmi slabé, toto som nečakal. Ak by to malo iný názov tak by to bolo asi ešte horšie. S dobrou jednotkou to fakt nemá ani zmysel porovnávať. Vôbec ma to nezaujalo, tie latino pesničky mi tam absolútne nesedeli. Tak hviezdička za to že som to vôbec dopozeral. Nikdy viac. Oproti tomuto aj flashdance malo svoje čaro. 1*

Neuvěřitelné příběhy (2020) (seriál)

Apple tv sa snaží nadviazať na nejaké krátke príbehy ako black mirror alebo in the dark. Čo z toho keď iba 2 epizódy z piatich sú vydarené. Zbytok strata času. Ale dalo sa to pozrieť. Fakt na tomto robil hviezdny Spielberg? 3*

Spartakus (1960)

Padlo hodnotenie s číslom 5.500, vybral som veľké filmové dielo a to kubrickov Spartakus, ktorý bol ozaj asi doteraz najslabším filmom tohto legendárneho režiséra. Dalšiou legendou ktorú treba spomenúť a hral tu, nuž, už nieje medzi nami,Kirk Douglas, ktorý zahral famózne a už len za jeho výkon si film tri hviezdy určite zaslúži. Samotne je film miestami strašne nudný a zbytočne dlhý, súboje sú ale na ten rok v pohode. Na záver taká zaujímavosť. Teraz mi dobre ladia moje body, ale viac budú pri hodnotení s číslom 5.555, ktoré je veľmi blízko. 3*

Sexy Jexi (2019)

No konečne nejaká dobrá komédia, ešte k tomu od netflixu. Film je aj tak trochu podľa skutočných udalostí. Lebo fakt, asi polovica obyvateľov tejto planéty je závislá na svojich smartfonov. Film Jexi pobavil, zároveň to nebol mobil od apple alebo samsungu, aj keď narážky na oboch výrobcov tu boli, dobre že si tvorcovia vymysleli vlastnú značku. Ubehlo to celkom rýchlo a ja som sa fakt bavil, možn, ak by bol dabing a trochu lepší dej bol by to aj na plný počet. Už som ho dlho neudelil. Netflix, konečne dáva svojim divákom dobré výtvory. 4*

Santa Clarita Diet - Série 2 (2018) (série)

Tak určite o niečo lepšie ako prvá séria, dozvedáme sa tu pôvod nákazy, Joel a Sheila neustále bavia, výborne duo, ale aj ostatní. Ešte dám poslednú, tretiu a uvidíme čo to bude. Ale táto to ma za štyri zaslúžene a celkovo, asi aj seriál dostane takéto hodnotenie. Viac než dobré, epizódy maju stále dobrú dĺžku a tak sa človek moc nenudí. 4*

Prázdno (2018) (seriál)

Slabučké, veľmi slabučké. Možno by ma to s dabingom upútalo a keby som mal 10 rokov. Teraz to bola len podpriemerná animovaná seriálová rozprávka. Animácia celkovo nič moc. Druhú radu nemám v plane pozerať, to si skôr pozriem sračkový big mouth, kde ešte klesne ten netflix. Alebo radšej kvalitnejších mužov z karavanu, ktorí mi boli odporúčaní. 2*

Timecop (1994)

Ako poznamenal veľký fanúšik z LA, ktorého pomerne často ľudia kritizujú, ale aj tak patrí k tým najlepším a jeho komentáre a hodnotenia sú proste top. Späť ale k filmu, rovnako ako aj jemu by sa mi film páčil keby mám 10 rokov dozadu a vidím to niekde v telke. Van Damme je dobrý herec, ale mal lepšie filmy. Toto bolo viac než priemerné. Pasáže sa dajú pozerať jedným okom a to aj odzrkadľuje hodnotenie. Takisto súhlasím aj s hodnoteniami a komentármi užívateľov tron a johnsnow. 3*

Halušky: Dobrodružství s psychedeliky (2020)

Čo som postrehol od známeho, že užívateľ vsetkovsade sa naváža do druhých ľudí je ešte horšie ako psychorove odpady. Toto je už sila, ešte spomenie psychotesty ale ktovie či by ich sám spravil. Radšej ďalej nekomentujem. Ale vďaka nemu, presne vďaka tomuto užívateľovi som si musel pozrieť tento nudný dokument o psychotropných látkach. Netflix sa už znížil na takú úroveň že im nestačia trápne seriály ale dávajú takéto dokumenty. Hodnotenie odpad nedávam za speváka Stinga a herca Bena Stillera, ktorí sa tam nachvilku objavili. Ale inak jedna veľká nuda, pri ktorej človek robí úplne iné činnosti, namiesto sledovania. 1*

Santa Clarita Diet - Série 1 (2017) (série)

Opäť sa netflix ukázal že ma aj lepšie seriálové kúsky, nie, vôbec to nebolo zlé. Fajn nápad a niektoré humorné scénky stáli za to. Vraj sú ďalšie dve série ešte lepšie, tak uvidíme. Zatiaľ dĺžka epizód a herecké obsadenie viac než dobré. 3*

Šifra mistra Leonarda (2006)

Ešte prednedávnom som zavŕšil peaky blinders prvú sériu, už tu máme 5.400 hodnotenie. Vybral som si film ktorý ponúka netflix, originálne znenie, čiže titulky. Film bol spracovaný pomerne dobre, mne sa páčil, aj keď som už videl inferno, ktorý je až tretím filmom. Toto bolo lepšie, až na tú dlhšiu stopáž, tomu veľmi nebolo čo vytknúť, fajn prostredie, herci. Uvidim, ešte si pozriem anjeli a démoni a porovnám to. Takých 70% ale film určite má. 4*