• Krátkometrážní

Kraj světa (2019)

McG točí clkm dobre akčné filmy, teraz tam vopchal detských hercov. Netflix produkcia ako inak. Snažili sa napodobniť stranger things, ale seriál a tento film ma od seba míle ďaleko. Keďže už sme zase v USA , dokonca filmov o mimozemšťanov už je neúrekom veľa, tento moc nezaujal. 3*

Frank Sinatra, ou l'âge d'or de l'Amérique (2015) (TV film)

Dobrý dokument , Frank Sinatra bol skvelý spevák. Škoda že som na ňom nevyrastal. Fanúšikov určite bude mať. Pamätám si na jeho let it snow vo videohre mafii dvojke, ale jeho najlepšia pesnička je asi new york, new york. 3*

Antikrist přichází (2017)

Už vopred hovorím že hodnotenie bude ovplyvnené , pár dôvodov. Film sme pozerali skoro v úplnej tme. S skoro rovesníkom z mojej rodiny, ktorý je dosť fanúšik hororov aj celkovo filmov. Začiatok sa ozaj naťahoval a nebol moc hororový. Ale potom sa to aj rozbehlo, záver celkovo vyšiel a masky, behanie po dome, bolo urobené pomerne dobre. Na to že to má 27 percent, sme si to aj celkom užili a antichrist sa na jedno pozretie určite pozrieť dá. Ale ak by som to mal pozerať niekedy cez deň a sám bolo by hodnotenie bez atmosféry a šiel by som aspoň o hviezdičku nižšie. 3*

Chlapi z karavanů: Animák (2019) (seriál)

Nepochybne druhá séria bola slabšia ako prvá , dokonca aj film som videl a páčil sa mi viac alo tento animovaný seriál ak porovnám s výtvormi ako big mouth alebo hollow tak je určite niekde inde a zaslúži si tie 4 hviezdy. Posledné epizódy viac než dobré, známy fanúšik z LA velmi dobre poradil. 4*

Grizzly Man (2005)

Som osobne veľmi rád že netflix ponúka aj takéto dokumentárne filmy, nejako sa s nimi roztrhlo vrece. Ale nie, fakt ma v poslednej dobe celkom bavia. Neviem či je to vekom alebo len nudou. Späť ale ku grizlymu. Zaujimavý dokument, zároveň aj smutný lebo čo sa stalo Timothymu je hrozné, aj keď tie zvieratá fakt miloval. Dĺžka tak akurát, miestami mi to pripomenulo prežitie v divočine. Ak by sa to orezalo o scény kde hovoria jeho príbuzní, na prírodu, alebo scénky s medveďom, bolo by to ešte lepšie, tých tam je na môj vkus strašne málo. 3*

Santa Clarita Diet - Série 3 (2019) (série)

Rovnako dobré ako druhá séria, no miestami slabšie. Každopádne, skončilo to ako to skončilo, tak som sám zvedavý čo prinesú tvorcovia, či vôbec bude ďalšia séria. Finálna epizoda bola parádna. Dvojica Hammondových, Sheila a Joel neprestávala udivovať ani v tretej serií. Aj keď už to nebolo také originálne. 3,5*

Ledová archa (2013)

Dobrý korejsko-americký velkofilm. Nápad ozaj zaujimavý. Videl som už dávno ale herci aj atmosféra tu bola skvelá. Akcia ale na bode mrazu. Určite si pozriem aj chystaný seriál na netflixe. Len problém je že epizódy vychadzajú každý týžden, tak radšej človek počká na komplet. Film som odporučil aj známym a pochvalovali si... 4*

3:15 zemřeš (2005)

Tento horor som už videl veľmi dávno. Ale dal sa, začiatky herca Ryana Reynoldsa. A parádny názov ktorý rezonuje asi dodnes, keď sa človek zobudí v danú hodinu nieje mu všetko jedno a hneď si spomenie na tento hororový kúsok. Aspoň každý filmový fanúšik. 3*

Rango (2011)

Legendárna rozprávka s Deppom. Dodnes máme v kúpelni pohár s motívom filmu Rango. Tak je dosť možné že som si to pozrel v kine, nepamätám. Verbinski ale ukázal že vie točit aj animáky. Dokonca aj videohra bola skvelá. Určite niekedy pozriem znovu. 4*

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Black Mass bol celkom vydareným filmom. Depp zahral dobre a je to taký priemerný gangsterský film, kde ale veľa akcii nieje. Dvakrát by som si to teda nepozrel. Ale na prvé pozretie sa to veru dalo. 3*