• Krátkometrážní

Santa Clarita Diet - Série 1 (2017) (série)

Opäť sa netflix ukázal že ma aj lepšie seriálové kúsky, nie, vôbec to nebolo zlé. Fajn nápad a niektoré humorné scénky stáli za to. Vraj sú ďalšie dve série ešte lepšie, tak uvidíme. Zatiaľ dĺžka epizód a herecké obsadenie viac než dobré. 3*

Šifra mistra Leonarda (2006)

Ešte prednedávnom som zavŕšil peaky blinders prvú sériu, už tu máme 5.400 hodnotenie. Vybral som si film ktorý ponúka netflix, originálne znenie, čiže titulky. Film bol spracovaný pomerne dobre, mne sa páčil, aj keď som už videl inferno, ktorý je až tretím filmom. Toto bolo lepšie, až na tú dlhšiu stopáž, tomu veľmi nebolo čo vytknúť, fajn prostredie, herci. Uvidim, ešte si pozriem anjeli a démoni a porovnám to. Takých 70% ale film určite má. 4*

Špatné vychování (2019)

Novinka na HBO, musel som. Hugh Jackman v komédii? To tu dlho nebolo. No, zas taká komédia to nebola. Ale priznávam pozerat sa to dalo a celkom to aj zbehlo. Ale len podotknem že nič nové, čo ešte divák nevidel. O nejaké prekvapenie tak nejde. Inteligentná komédia, skôr dráma. Tie lgbt prvky vadili. 3*

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Full Metal Alchemist som pozeral ako malý, pár častí, no nikdy ma to nejako nebavilo. Nebolo to zlé a určite to ma svojich fanúšikov, ale taký naruto alebo aj death note boli lepšie anime kúsky. Aspoň čo sa týka mňa. 2*

Digimon (1999) (seriál)

Slabý odvar pokémonov, videl som zopár časti ale nikdy ma to neupútalo tak ako pokémoni. Strata času. 1*

Ben 10 (2005) (seriál)

Tuším som videl len pár dielov, no už by som z toho vyrástol. Stále si ale pamätám na videohru ktorá ma bavila a určite bola lepšia než tento seriál. 3*

Přestávka: Škola mimo provoz (2001)

Serial som nevidel, iba tento celovečerak. Jedno z najlepších animákov mojho detstva, film slm videl niekolkokrát. Zvučku si pamätám dodnes. Ktovie, možno by ma to chytilo aj teraz, ale plný počet musím dať. Lebo nájsť toto na tejto databáze je rarita. 5*

Koronavírus: Mimoriadna relácia (2020) (pořad)

Premiér Matovič už je jednoducho všade, po tajnom hosťovi v inkognite už aj v tejto relácii. Ktorú som mimochodom vydržal pozerať pár minút, aj to popri futurame. Už by aj stačilo o tom koronavíruse, lepšie je si prečítať novinky na aktualitách ako toto pozerať. 1*

LazyTown (2004) (seriál)

Ako malý chlapec som to zbožňoval. No dnes, by mi to prišlo viac menej trápne. Určite by som si to teraz nepustil 2*

Farma (2012) (pořad)

Hviezdička za nostalgiu, druhá za dobrú asi prvú a druhú sériu, zbytok som nepozeral. Nezaujimálo. Duely boli niekedy ale napínavé a originálne. 2*