JAG (1995) (seriál)

Ze začátku jsem tento serál sledoval rád, ale po čase mi začíná připadat nudný. Otřepané hlášky, čím dál míň hezkých holek... Možná že mě prostě omrzel, ale dle mého nejsou novější dily nic moc.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Není to dlouho co jsem opět několik dílů viděl a již mě to moc neoslovovalo, ale co si to pamatuji z dřívější doby, byl jsem tímto seriálem nadšený. Škádlení Dempseyho s Makepeaceovou má ale stále svoje kouzlo :)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Na Beana nedám dopustit. Žádná pointa v tom není, ale za to je jen málo takovýchto seriálů, co mi dokážou vždycky zvednout náladu. Škoda že Atkinson již nechce žádného Beana točit..

Měsíční svit (1985) (seriál)

Další z mých oblíbených seriálů. Mladý a v té době skoro neznámý Willis v roli detektiva chrlí vtípky a společně se Cybill tvoří dokonalou "dvojku".

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Vorlíčkův "křeček" byl oblíbený film mého mládí. Cestování časem patří od té doby k mým oblíbeným žánrům. :)

Kdopak to mluví 2 (1990)

Po Kdopak to mluví 1 zklamání, ale to dalo čekat. Travolta očividně "hrál" a přestože se na to dá z nudy kouknout, určitě bych si to podruhé nepustil.

Klub sráčů (2000)

Komedie, kteá mě svým "humorem" nudila a až na pár hlášek bude i s herci zapomenuta...

Poldovi v patách (1991)

Omleté téma: Drsnýmu policajtovi přidělí nějakého smrkáče, v tomto případě hereckou hvězdu. Vcelku je to ale slušná komedie, kde jsem se místy opravdu bavil. Nic moc jsem od ní nečekal, takže jsem byl docela příjemně překvapen.

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Jde o klasický americký sitcom, které zrovna moc nemusím, ale tento jsem opravdu sledoval rád. Spory s rodiči (sousedy) jsou zábavné a jsem rád, že to sleduji jen v televizi :o)

Korunní svědek (1959)

Tak tento film mě opravdu nenadchl. Postrádal jsem zde jakoukoliv špetku humoru a John Mills zde zakrál svoji nejslabší roli.