Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Animovaný
  • Drama
  • Akční
  • Komedie

Poslední recenze (478)

plakát

Prometheus (2012) 

Ten film je strašná slátanina příjde mě, že bud režisér a nebo scénárista sami nevěděli co točit (například úvodní scéna to bylo co to jako na sobě jeden z nich zkoušel co to s nimi udělá nebo oč tam šlo nebo jakým způsobem se nakazila Shawová a její manžel). Celé to nedává ani moc smysl takže byli nějací stvořitelé lidé jich vítaly pak ti stvořitelé odletěli na jakousi planetu tam připravovali nějakou organickou zbraň s tím, že Zemi zničí tou zbraní. Mezitím se , ale ta zbraň vymkla kontrole a zabila jich přežil jen jeden a ten byl v kryospánku až ho jednoho dne probudili. Z 15 členné posádky nezaujme takřka nikdo kromě paní Shawové (například Charlize Theron úplně zbytečná o starém Weylandovi ani nemluvě) a všichni umřou tak rychle, že si člověk nevzpomene ani jak. Logika i scénář zde taky pokulhává takže sundají si helmy dá se tam dýchat o pár minut později jich zase na tom samém místě mají proč? Ke konci to vypadá navíc jak parodie,když si to stvořitel rozdává s jakousi chobotnicí, z které vyleze vetřelec. 40 procent

plakát

Vetřelec: Covenant (2017) 

Předem se omlouvám za spoilery, ale jinak to nepůjde. Základní synopse je zhruba taková: Pan Weyland s androidem Davidem a jejich lodí přistály jednoho dne na jakési planetě. Když jich jejich obyvatelé přišly uvítat postříkaly je vetřelčími zárodky tudiž se z nich vylíhly vetřelci a pochcípaly. Pak tam zůstal jen pan Weyland a android s tím, že jelikož byl pak Weyland člověk časem umřel a zůstal jen ten android mezitím se tam ti vetřelci vyvíjeli a žraly nejspíše původní faunu planety. Po čase zůstal ten android sám a jelikož se nudil začal s vetřelci experimentovat a vyvíjet je, aby se pomstil lidem(co to jen připomíná Planetu Opic případně Terminátora). Po x letech tam přiletí jiná loď, která uslyší nouzové volání a napadnou je tam vetřelci. Pochválím brutalitu je tu hodně krvavých scén a konec, který se povedl, i když jsem nepochopil tu záměnu. Naopak velkým mínusem jsou postavy z nichž žádná nedokáže zaujmout (máme zde kapitána, který je absolutně neschopný do té míry, že když mu někdo řekne z kama se vetřelci berou a i u mu to ukáže on se prostě na to musí podívat pak chlápka co nenávidí vesmír, ale letí do něj) a jsou neskutečně ploché a místy i nuda (úvodní scéna,případně scéna ve které se dva androidi cucají i když ta možná potěší homosexuály a nejhorší je úplně scéna kde se dva androidi učí hrát na flétnu). dalším mínusem jsou pak smrti postav kdy žádná z nich není zapamatovatelná a z 15 lidí jich většina umře tím stylem, že se mihne vetřelec a někdo umře a tak to jde dokola. Ve výsledku je to spíše 60 procent, ale slušně to odsýpalo a je to lepší než Prometheus takže ještě 1 hvězdu přihodím. P.s. scénář radši ani neřešit některé perly Takže v lodi je přes 2000 lidí a oni ji ohrozí jen kvůli záchraně 4 Chlápek co pilotuje loď slyší něco ve stylu, že všichni tam umírají přesto tam musí letět (asi sebevrah) Ženská co sedí vedle toho chlápka co pilotuje mu nadává, že se moc k té planetě přibližuje (na 80 metrů) a můžou umřít, aby cca za 10 minut povolila přiblížení daleko horší (na 40 metrů) Záchranné volání uslyší jakýsi chlap v helmě místo, aby to uslyšela ta loď,které bylo nejspíše určené Na celé planetě je kromě desítek vetřelců jen 1 android a nikomu to nepříjde divné a to do té míry,že když prochází místnosti kde má pitvané vetřelčí zárodky nikoho to nezajímá kde je asi vzal a co s nima dělal.

plakát

Exkluziv! (2013) (TV pořad) odpad!

Nechápu smysl těchto uměle vytvořených pořadů typu pozveme nějaké pseudohvězdy (Aleš Cibulka např) a necháme je tam valit sračky však lidi to budou sledovat.

Poslední hodnocení (722)

Plíživé zlo (2015)

25.05.2017

Prometheus (2012)

23.05.2017

Vetřelec: Covenant (2017)

20.05.2017

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

odpad! 20.05.2017

Mimi šéf (2017)

19.05.2017

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

odpad! 18.05.2017

Annabelle (2014)

16.05.2017

Vlci za dveřmi (2016)

16.05.2017

Hlas z kamene (2017)

odpad! 14.05.2017

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama