Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Animovaný
  • Drama
  • Akční
  • Komedie

Recenze (478)

plakát

Prometheus (2012) 

Ten film je strašná slátanina příjde mě, že bud režisér a nebo scénárista sami nevěděli co točit (například úvodní scéna to bylo co to jako na sobě jeden z nich zkoušel co to s nimi udělá nebo oč tam šlo nebo jakým způsobem se nakazila Shawová a její manžel). Celé to nedává ani moc smysl takže byli nějací stvořitelé lidé jich vítaly pak ti stvořitelé odletěli na jakousi planetu tam připravovali nějakou organickou zbraň s tím, že Zemi zničí tou zbraní. Mezitím se , ale ta zbraň vymkla kontrole a zabila jich přežil jen jeden a ten byl v kryospánku až ho jednoho dne probudili. Z 15 členné posádky nezaujme takřka nikdo kromě paní Shawové (například Charlize Theron úplně zbytečná o starém Weylandovi ani nemluvě) a všichni umřou tak rychle, že si člověk nevzpomene ani jak. Logika i scénář zde taky pokulhává takže sundají si helmy dá se tam dýchat o pár minut později jich zase na tom samém místě mají proč? Ke konci to vypadá navíc jak parodie,když si to stvořitel rozdává s jakousi chobotnicí, z které vyleze vetřelec. 40 procent

plakát

Vetřelec: Covenant (2017) 

Předem se omlouvám za spoilery, ale jinak to nepůjde. Základní synopse je zhruba taková: Pan Weyland s androidem Davidem a jejich lodí přistály jednoho dne na jakési planetě. Když jich jejich obyvatelé přišly uvítat postříkaly je vetřelčími zárodky tudiž se z nich vylíhly vetřelci a pochcípaly. Pak tam zůstal jen pan Weyland a android s tím, že jelikož byl pak Weyland člověk časem umřel a zůstal jen ten android mezitím se tam ti vetřelci vyvíjeli a žraly nejspíše původní faunu planety. Po čase zůstal ten android sám a jelikož se nudil začal s vetřelci experimentovat a vyvíjet je, aby se pomstil lidem(co to jen připomíná Planetu Opic případně Terminátora). Po x letech tam přiletí jiná loď, která uslyší nouzové volání a napadnou je tam vetřelci. Pochválím brutalitu je tu hodně krvavých scén a konec, který se povedl, i když jsem nepochopil tu záměnu. Naopak velkým mínusem jsou postavy z nichž žádná nedokáže zaujmout (máme zde kapitána, který je absolutně neschopný do té míry, že když mu někdo řekne z kama se vetřelci berou a i u mu to ukáže on se prostě na to musí podívat pak chlápka co nenávidí vesmír, ale letí do něj) a jsou neskutečně ploché a místy i nuda (úvodní scéna,případně scéna ve které se dva androidi cucají i když ta možná potěší homosexuály a nejhorší je úplně scéna kde se dva androidi učí hrát na flétnu). dalším mínusem jsou pak smrti postav kdy žádná z nich není zapamatovatelná a z 15 lidí jich většina umře tím stylem, že se mihne vetřelec a někdo umře a tak to jde dokola. Ve výsledku je to spíše 60 procent, ale slušně to odsýpalo a je to lepší než Prometheus takže ještě 1 hvězdu přihodím. P.s. scénář radši ani neřešit některé perly Takže v lodi je přes 2000 lidí a oni ji ohrozí jen kvůli záchraně 4 Chlápek co pilotuje loď slyší něco ve stylu, že všichni tam umírají přesto tam musí letět (asi sebevrah) Ženská co sedí vedle toho chlápka co pilotuje mu nadává, že se moc k té planetě přibližuje (na 80 metrů) a můžou umřít, aby cca za 10 minut povolila přiblížení daleko horší (na 40 metrů) Záchranné volání uslyší jakýsi chlap v helmě místo, aby to uslyšela ta loď,které bylo nejspíše určené Na celé planetě je kromě desítek vetřelců jen 1 android a nikomu to nepříjde divné a to do té míry,že když prochází místnosti kde má pitvané vetřelčí zárodky nikoho to nezajímá kde je asi vzal a co s nima dělal.

plakát

Exkluziv! (2013) (TV pořad) odpad!

Nechápu smysl těchto uměle vytvořených pořadů typu pozveme nějaké pseudohvězdy (Aleš Cibulka např) a necháme je tam valit sračky však lidi to budou sledovat.

plakát

Mimi šéf (2017) 

No čekal jsem teda více. Když jsem viděl první trailer tak mě to hodně zaujalo čím více vyšlo později dalších trailerů tím mě to bralo méně a méně. Ve filmu jsou zhruba tak 2-3 dobré hlášky (jednu řekne ta dětská postavička) jinak bída.Hodně mě tam vadila ta dětská představivost jako nic proti, ale tady mě to přišlo uvalené a zbytečně to zbrzďovalo příběh ke konci navíc jde pěkně vidět jak tomu docházel dech a nápady. 2 hvězdy za film a jednu za tu chůvu (nejlepší postava) a to tlusté děcko. P.s. ta hláška o mikrospánku tam nezazní bohužel

plakát

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad) odpad!

Jako nic proti, ale ten moderátor je příšerný. Absolutně jich nenechá promluvit a vyjádřit se. Do jednoho rozhovoru naháže milion témat a na některé radši ani neodpoví takž se ve výsledku člověk nic nového nedozví.

plakát

Vlci za dveřmi (2016) 

Nejprve bacha film klame názvem Vlci Za Dveřmi a žádný vlk tam nevystupuje. Podle názvu jsem čekal vlkodlačí horor, ale ani o to se nejedná za což plus. Je to takové nenáročné home invasion se skupinou několika lidí, kterou pronásleduje skupina magorů. Je škoda, že to nenabídlo více gore všechny vraždy jsou mimo kameru případně jsou ve stylu, že někdo bodá a kamera uhne například tohle podobné http://www.csfd.cz/film/164228-manson/komentare/ se dokázalo odvázat daleko více. Optimálně je to 60 procent za námět tu 1 hvězdu přidám přece jen hororů na toto téma ještě moc není. P.s. pokud si pamatuji dobře on nechtěl, aby Rodina vládla všem, ale chtěl rasovou válku mezi bílýma a černýma s tím, že on bude něco jako prorok,který to předpověděl.

plakát

Hlas z kamene (2017) odpad!

Jak hodnotit film ve,kterém se nic nestane a ´´hraje,, v něm zhruba 8 herců z toho 1 umře. Verena je vychovatelka, která jde do domu ve kterém je kluk co nemluví od té doby co mu umřela matka. Tak se snaží ho rozmluvit a to je celý děj filmu. Mezitím vidí mrtvé lidi (ne není to 6 Smysl),představuje si, že to dělá s majitelem domu a mluví k ní zeď (ne není magor). 5 procent za květiny co dostala jinak zde není nic k chválení.

plakát

Eurovision Song Contest 2017 (2017) (TV pořad) 

Česká Republika tam posílá každým rokem jednu větší sračku než druhou. Jedinou výjimkou byla Tereza Kerndlová. Každopádně je to zajímavější než Český Slavík,který každý rok vyhrává člověk co 20 roků nic nevydal.

plakát

The Devil's Candy (2015) odpad!

Tak to byla těžká sračka. Rodina metalistů si koupí barák ačkoliv jim chlápek z realitky řekne, že tam 2 lidé chcípli jim to nevadí jelikož důležitější je ateliér kde jakýsi kretén může kreslit. Ten nejprve kreslí motýlky, ale pak dostane vnuknutí a kreslí obrácené kříže a trpící lidi. Mezitím je navštěvuje chlápek co dříve v tom baráku bydlel a má iq na úrovni 5 letého dítěte a nejprve chce jít domů a pak chce jejich dceru (na sex to není) . Nevím kolik to mělo rozpočet a radši to ani nechci vědět. Jediné co se dá pochválit je konec ten by, ale nesměl být natočený ve stylu Ramba kdy chlápek rozstřílený na sračky zachrání ještě celou svou rodinu a zlikviduje záporáka z domu, který by už v tu dobu dávno celý shořel i s nima. 0 procent. Nejlepší komentáře Brasek a Argo.smile

plakát

Cin Kuyusu (2015) odpad!

Po delší době, který jsem nedokázal dokoukat. Hraje si na Ptáky případně Kaw, ale nedosahuje to kvalit ani jednoho hraje si to na Kruhy, ale nedosahuje to kvalit ani zatím posledního dílu Kruhů. Příběh je neskutečně nudný v celém filmu jsou tak 2 lokace z nichž jedna je jakýsi barák a druhá kousek okolí u něj a nejlepší scéna je na začátku, kdy ti manželé vrazí do stromu bohužel je tak debilně sestříhaná, že vidíme kulové. Celkově se stříhač v tomto filmu tak činil, že zde máme tolik prostřihů, že z filmu vidíme absolutní kulové. Zhruba 30 minut před koncem jsem to radši vypl jelikož mě to nudilo.

Ovládací panel

Reklama

Reklama