Keanu - Kočičí gangsterka (2016)

Pokud bych to měl brát jako komedii tak slabé zasmál jsem se jen u Anny Farris a při scéně v tom autě jak zpívali George Michaela jinak bída. Pány neznám slyším o nich poprvé každopádně mě příjdou vtipnější než třeba takový trapák jako je Seth Rogen ( navíc plusové body za to, že nejsou tlustí jak prase a nevalí samé sexistické vtipy) . Do kina na to jít litoval bych peněz za vstupné.Podobně laděný Můj Soused Zabiják 1,2 je daleko na vyšším levelu.

The Mind's Eye (2015)

Jediné co to má společného se Scanners (Viděl jsem dvojku a trojku) je jedna vybuchlá hlava jinak bych takovou podobnost nehledal. Nápad s telekinezí je super, ale šlo z toho vymáčknout více na druhou stranu mě potěšil ten pěkný devadesátkový nádech. Ke konci zde máme několik gore scén (useknutá hlava rozseknutá hlava roztržení člověka), ale do té doby je to spíše mírně průměrný horor (hodně to kazí i ta postava toho telekinetika s jedním okem to vypadá jak z nějaké gangsterky). Navíc některé věci jsou nedořešené institut má jen cca 6 členů a není to žádná budova jen chata kdesi v lese ten doktor kdyby měl jak sílu od ní tak od něj by byl daleko silnější jak oba dohromady o závěrečném pokecu nad hořícím autem, které může každou chvíli vybuchnout ani nemluvě. 60 procent předchozí Almost Human mě bavil více i když jsem mu dal též 60 procent

47 metrů (2017)

Za mě 4 hvězdy, ale když srovnám s http://www.csfd.cz/film/64155-melciny/komentare/ vedou u mě Melčiny. V jedné pasáži jsem tomu chtěl dat dokonce 3 hvězdy naštěstí se ukázalo, že to byla halucinace takže bod nahoru. Ze žraločích filmů rozhodně lepší jen mě příjde jako blbost a sebevražda plavat zavěšovat naviják, když jsem tam před chvílí lákal žraloky

Summer Camp (2015)

Ze začátku to bylo dobré (pokud se teda přenesete přes to, že jsou v kempu kde chvíli neteče voda a jediná zábava je tam chodit do lesa a starat se o jakési zvířata což kdyby si radši vyšly třeba do zoo vyjde jich jak lépe tak levněji ) bohužel pak se to zvrhne v jakýsi bordel. Od té doby co jakéhosi kluka pokouše pes to jde do háje všichni se nakazí a pak se to posunuje dále pak zjistí co za tou nákazou stojí vyléčí se pak zase nakazí a už se v tom člověk ztrácí. Naopak konec s nakaženými dětmi se hodně povedl a je docela škoda, že o tom nebyl celý film. 40 procent promarněná příležitost pusťte si radši jakýkoliv díl Cabin Fevera (I 2, kterou nemusím je lepší než tohle)

The Suffering (2016)

Chlápek jede do domu jakéhosi staříka, aby mu odhadl cenu domu. Při prohlídce nalezne oběšence a jakéhosi muslima, který ho nejdříve chce zabít a pak ho nazývá přítelem(WTF?). Ke konci se z toho vyklube něco ve stylu já tě soudím očisti se od hříchů atd. 40 procent jak je na csfd zvykem opět nadhodnocený horor kde 59 procent by to nemělo ani normálně ani náhodou.

Edge of Winter (2016)

Chlápek se rozvede se svou ženskou jelikož ona má děti a on je nechce tak si najde jiného,kterému děti nevadí. Jelikož jí ty děti udělal bývalý manžel tak mají střídavou péči a jednoho dne je ona k němu doveze. Na výlet je vezme kdesi do divočiny kde se málem jeden z nich utopí oni málem umřou a umrznou v autě, ale dle jeho slov je to zábava. Pak se dozví, že se od něho budou stěhovat do Anglie a nejspíše je nikdy už neuvidí tak mu z toho hrábne a řekne si, že kromě něj je nebude mít nikdo. Slabší thriller o cca 7 hercích odehrávající se v zimě v chatě účel zabavení to ale splňuje 40 procent.

Medvídek Mouk (2011) (seriál) odpad!

Teletubís pro novou generaci. Postavy mají několikrát větší postavu než tělo a vymýšlejí takové věci jako lyžování na Sahaře na poušti a podobné voloviny. Navíc mě nepříjde nic vtipného na tom, že jde někdo lyžovat a okradou ho nebo, že je někdo nemocný a takových scén je tam někdy i více.

Alvin a Chipmunkové (2015) (seriál)

Filmy mě příjdou lepší. Každopádně z těch animáků co jsou v tv jeden z lepších.

Daylight's End (2016)

Ze začátku sledujeme chlápka jak chodí po postapokalyptickém světě kde žijí takřka samí upíři a střílí je. Poté zachrání jakousi ženskou, která společně s policisty brání jakousi budovu ta mu za to slíbí zbraně a munici. Později se jim rozhodne pomoci. 90procent filmu jsou scény typu kdy několik lidí střílí do několika upírů (tyhle scény se takřka celý film opakují jen se mění lokace někdy je to silnice někdy budova někdy střecha apod což začne po chvíli nudit ) navíc vůdce upírů vypadá celý film jak nějaký bezdomovec splašený někde na ulici za rohlík s plátkem salámu a logika si též dává dovolenou (zjistíme, že na to, aby jsme ty upíry zničily stačí zabít jen toho vůdce, který je v budově, ale nejspíše nebyl rozpočet na jeden pořádný výbuch budovy tak to udělat nemůžou hlavně, že mají miliony nábojů a většina si jich nemění ani zásobníky asi nějaké nové verze budoucích zbraní) 40 procent

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Podobný případ jako Výměna Manželek. První věc co to kazí jsou komentátoři co to komentují, že by člověk blil (Vydra je horší Boušková se místy dá přitom kdyby to komentovala jen ona je to ok). Další problém je ve stylu soutěže není to totiž soutěž, ale předem vypočítaný kalkul jednou jsem tam viděl chlápka co přiznal, že chce vyhrát a nečekaně dostal nejméně bodů jelikož se na něj domluvili o tom díle s tou muslimkou ani nemluvě to byl těžký brainwashing (být tím chlapem jí naservíruji vepřové a hned jí dám nejméně bodů) . Dříve mě tam ještě vadilo, že se jim dívali po baráku do šuplíků (někdy i s příšerným komentářem soutěžících) apod. jelikož co je někomu potom co má kdo v šuplíku je to jeho/její dům tak si tam může dávat co chce, ale prej už to nedělají takže těžko říct.