Než jsem tě poznala (2016)

Marně přemýšlím, jestli to pitvoření se měla Emilie Clark v rámci role, nebo je tak špatná herečka. Jistou roztomilost se ji ovšem upřít nedá. Šablonovitý, klišoidní romantický film. Dobře řemeslně zvládnutý, ale to je asi tak vše. Pro nadšence do romantických filmů jasná povinnost :)

Sousedi 2 (2016)

U Seth Rogena vždy převažovala kvantita nad kvalitou a není tomu jinak ani tady. Klasická dvojka, slabší prakticky ve všech směrech a to už i jednička byla slabá.

Cell (2016)

Proč to vzal Samuel L. Jackson je mi záhadou. Scénaristickej zblitek podpořený zřejmě malým rozpočtem.

Hope Lost (2015)

Mischa Barton by měla změnit agenta, není to žádná oskarová herečka, ale je až moc hezká na takovouhle sračku.

Outcast (2016) (seriál)

Až tak pomalé, že to nestačilo ukázat, proč že bych to měl seriál vůbec sledovat. Pokud autoři mysleli, že stačí, dozvědět se, že půjde o vymítaní, tak u mě nestačilo. To už sem viděl 100x.

Grimsby (2016)

Jsou komedie, komedie co jsou trapné a pak jsou komedie co jsou tak trapné, až jsou komické. Je jich opravdu málo a toto je jedna z nich a to píše člověk co nesnáší komedie co jsou trapné. Tento kousek na tvrdo ukazuje věci které zdaleka přesahují věci o kterých si v jiných filmech jen vykládají. trochu mi trvalo, než sem se do toho dostal, ale sloní gangbang to prostě zlomil a pak už to se mnou měl film jednoduché :D

Orel Eddie (2016)

Na mě to zabralo. Jednoduché, pohodové, zábavné, pozitivní. Hugh Jackman to zmáknul dobře a tak proč nedat čtyři.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Totálně průměrný film s až nestydatě nabušeným obsazením. Proč v tom většina těch lidí hrála prostě nechápu.

Lovec: Zimní válka (2016)

Charlize Theron jako vždy dobře vypadá, Emily Blunt jako vždy dobře hraje a celkem to i dobře vypadá. Další kvality žádné, ale jedno shlédnutí rozhodně nijak neublíží.