Captain America: Občanská válka (2016)

Po předešlém díle jsem se trochu bál. ale rozhodně není čeho. Obzvlášť bojové scény jsem si opravdu užil.

Westworld - První výtvor (2016) (epizoda)

Herecké obsazení, za které by se nemusel stydět celovečerák, ale jinak pomalé a až téměř do konce sem neměl v úmyslu další díl sledovat. Vše změnila závěrečná čtvrthodinka, takž uvidím :)

Narcos (2015) (seriál)

Escobar toho zvládl opravdu hodně, takže pánové měli o zajímavý materiál postaráno. Natočili to bez servítek a svižně, je to drsné a je tam i nahota. Vše co cílový konzument potřebuje. Jenže to je tak nějak všechno :( Je to prostě takové nezajímavé a místy sem si dokonce připadal, že sleduju nějakou telenovelu, ale to bylo spíš způsobem, jak byla ta scéna natočena, než tím co se tam dělo.

Čarodějnice (2015)

Při hodnocení tohoto filmu se tu jistě vycáká spoustu intelektuálů, ale za mě pičovina, která mne nutila víc jak hodinu poslouchat blábolení křesťanských fanatiků a přímo děsivě nudit.

Blues Brothers 2000 (1998)

Zase jednou sem dostal chuť si tento kousek pustit a tak to sem doplním. Pro normálního diváka asi průměrná komedie se slabším scénářem a nic moc hereckými výkony, ale pro posluchače blues, soul, funky a rnb to musí být zážitek. Hudba je úžasná, Jon Goodman velice příjemně překvapil. Většina ostatních jsou hudebníci, takže se slabší herectví dá odpustit. Já osobně si užil hlavně konec a Erykah Badu. O tom kdo všechno stál při závěrečné soutěži na pódiu se tu rozepisovat nebudu, ale vidět tyhle mistry svého řemesla pohromadě se jen tak nepoštěstí a rozhodně to stojí za to. Proto velice rád přehlédnu slaboduchý scénář o který tu stejnak vlastně ani nejde.

Warcraft: První střet (2016)

Drtivá většina filmů se natahuje, bohužel u tohoto se naopak zkracovalo a je to na tom vidět :( Jinak je to udělané opravdu dobře.

Vzkaz v láhvi (2016)

Nebít té náboženské agitky a pás scénaristických zblitku, tak dam rád i za čtyři. Zdařilá krimi, která mě bavila. Škoda, že opět nebyla ani jedna členka Švédského opalovacího týmu :(

Stranger Things (2016) (seriál)

Další z řady, sice kvalitně natočených, ale zato nechutně natáhnutých seriálu :( Bože co já bych dal za svižný seriál ! :(

Jedna noc (2016) (seriál)

Mrknu na čsfd, vidím 93%, tak to stáhnu, čekám pecku a ono nic. Tak nevím no :) Řemeslně dobře zvládnuté nic.

The Divide (2011)

Až nechutně přesně ukázán člověk ve své pravé podstatě.