Smrtelné lži (2012)

Neskutečný příběh zmrda, který se chce za svůj zhýralý život vyvinit... Za spoluúčasti dalších zmrdů, právníků a jiným. To byl zase příběh, který nastavuje zrcadlo společnosti. Proč toto má člověka inspirovat a obohatit? Za ucházející filmařinu a Richarda 20 %

Saturnin (1994)

Originální dokonalá paráda se Saturninem v čele. Viděno milionkráte a stále nemám dost. 95 %

Plyšový medvídek (1994)

Těžce podhodnocený snímek, moc jsem si to užil, Delon je jako vždy bravurní. 75 %

Kozoroh 1 (1977)

V mládí jsem tenhle film miloval a zůstalo tomu i ve stáří. Je to sci-fi klasika s obrysy reálné současnosti. Aktuálních 75 %

Nemilosrdní (2015)

Chvílemi slušný, chvílemi dost stupidní, dobrý gegy, námětem to mělo potenciál, ale ve výsledku to někdo zabil. Reno je borec i v jeho letech. Ale vcelku se to dalo. 65 %

Dokonalá loupež (2018)

Scéna na střelnici, která charakterizuje tento neskutečný film. Parádní, viděno po 5 x. Butler i Schreiber fantastica. Super akce, super příběh. Málo který film mne v poslední době tak dostal. 85 %

Orlové práva (1986)

Něco mezi 3 a 4*, vtipné, milé, dlouhé, Robert mimořádný. Jo bavilo a proto 70 %

Její tělo (2023)

Čekal jsem opravdu zážitek, neb život AA měl větší potenciál na ztvárnění. Hovno, neuvěřitelný promrhany hovno. Plochý tupý možná pro ulitly erotomany. Části života, které by šly scenaristicky vytěžit, se v reálu rozpadly... 30 %

Hříšnice - Jamie (2020) (série)

Nedokoukáno, prostě jsem to nedal, celý stupidní, zdlouhavý o ničem, žvásty, moudra, píčoviny a strašně nesympatický zaporak. Neskutečný rozdíl od série 1 a 2. 29 %