Dárek (2015)

Za mňa plných päť hviezd, nemám tomu čo vytknúť. Toto nieje tuctový thriller. Vývin udalostí bol narozdiel od väčšiny žánroviek z poslednej doby nepredvídateľný a prekvapujúci. Chcelo by to viac filmov ako je tento.

Kopačky (2008)

Väčšinou mám rád komédie tohto typu. No pri tomto filme som sa vôbec nebavil. Jason je dokonca môj obľúbený herec ale tu ma doslova unudil. Zabitých 111 minut môjho života. Nechápem také pozitívne hodnotenia. Kvôli nim som si tento shit pozrel.

To (2017)

Skvelý námet. Po zhliadnutí som ihneď dostal chuť si prečítať knihu. Atmosféra bola úžasná, len škoda toho delenia na dve časti. Jeden z mála remakov, ktoré sa naozaj podarili.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Aj po toľkých rokoch stále kvalitný film. SWAT má všetko čo od akčného filmu môžete očakávať. Jediná moja výtka je charakter záporáka tohto filmu, ktorý mohol byť o veľa viac prepracovaný. Film som pozeral znovu po dlhej dobe, priniesol mi zážitok ako už dlho žiadny iný snímok tohto žánru. Vrelo odporúčam, no netreba očakávať žiadne veľdielo.

Okno do dvora (1954)

Film som videl až po zhliadnutí jeho novodobého ekvivalentu s názvom Disturbia. Myslel som si že tak starý film bude hrôza sledovať, no mýlil som sa. Je to dokonca omnoho lepšie ako Disturbia. Herci odvádzajú špičkový výkon a napätie v niektorých scénach sa dá doslova krájať.

Víkend u Bernieho (1989)

O tomto filme som počul v seriáli HIMYM. Najprv som bol voči nemu skeptický. Ale jedného dňa som sa konečne odhodlal a pozrel som si ho. Od toho dňa ho pozerám vždy, keď mám zlú náladu, alebo som chorý, vždy ma rozveselí. Pri sledovaní bizarných situácií, ktoré sa hlavným hrdinom stávajú som doslova pukal od smiechu.

Hellraiser (1987)

Hellraiser, aj keď už veľmi starý film dokáže stále vydesiť. Je to aj jeden z veľmi mála hororov pri ktorých som sa bál. Môže sa to zdať smiešne, ale tieto staré masky a kostými naozaj naháňajú hrôzu. Osobne som lepší horor ešte nevidel.

Vyměřený čas (2011)

Sympatické prostredie tohto filmu ma doslova vtiahlo. Je to jasná kritika dnešného konzumného sveta. Keby sme tiež platili časom ako v tomto filme, myslím že by sme sa radšej dva krát zamysleli či niečo potrebujeme alebo nie.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tento seriál je môj najobľúbenejší vôbec. Je neuveriteľne vtipný a postavy v nej sú neskutočne sympatické. Počas pozerania som sa s nimi natoľko stotožnil, že každá kríza alebo každý šťastný okamih zasiahol aj mňa.