Vyhlášený playboy a šéf prosperující pojišťovací firmy Bernie pořádá tento víkend party, kterou všichni dlouho nepamatujou. Konečně se usměje štěstí i na dva Bernieho zaměstnance Larryho a Richarda a jsou pozváni. Víkend u Bernieho se rozjíždí na plné obrátky. Jen je tu malý problém. Bernieho někdo zavraždil. Larry a Richard ale nehodlají nejlepší víkend svého života zahodit a tak se postarají o iluzi, že Bernie žije a je navíc v nejlepší formě… (Zrzunda)

BarryLyndon

Krásná osmdesatková bezstarostná poetika. Nemyslím že je to geniální velký film, ale sedlo mi to královsky a zvedlo náladu na dlouho. Dva typci přijdou ve firmě má podvod, za odměnu dostanou od šéfa na víkend jeho chatu a pak to začne být veselý. Je tam osudová láska a kýbl dobové hudby a patiny. 8/10 ()

Jacccob

Kdyby tohle někdo natočil v dnešní době, bude v tom tisíc trapných vtipů na jeden dobrý. Takhle je to pouze o dobrých vtipech a situacích, kterých ale ve filmu moc není. Je to ale tak velká ptákovina, že špatně to hodnotit nemůžu, pro takovéhle hovadiny mám prostě slabost. - Člověk nevědomky sledující plovoucí mrtvolu zaháknutou na motorovém člunu : "Bernie, už se zase předvádíš??" ()

kareen

Černý humor je jedna z věcí, které mám opravdu ráda, ale tato osmdesátková komedie mě ani trochu nenadchla. Průměrné herecké výkony, průměrný příběh a i když zápletka s mrtvolou měla jistý potenciál, zůstal bohužel zcela nevyužitý. Komedie, u které se nanejvýš tak dvakrát pousměju, není zkrátka nic pro mě. ()

Dale

Spomínam si, ako som túto komédiu videl pred nejakými 15 rokmi a neskutočne som sa na tom smial. No vtedy bol mojím najobľúbenejším filmom Krvavý šport. :-) Časy sa menia a keď som si to teraz pozrel znovu, tak som sa zasmial len pár krát a žiaľ tam bolo viac okamihov, kedy som len neveriacky krútil hlavou, čo za nezmysly tam tie postavy stvárajú. Proste priemerná komédia, aj keď s celkom originálnym námetom. ()

Šimpy

Shlédnut film, který je mnoha mými vrstevníky (především těmi v zámoří) považován za klasiku, či chcete-li kult. A ano, myšlenka je krásně nosná. Bohužel to funguje jen asi tak do poloviny filmu (možná první hodinu). Je to ujetý a místy zábavný, ale od okamžiku, kdy má Vitova žena sex s Berniem je to už zbytečně za hranou humoru...obzvlášť pokusy opustit ostrov. Naštěstí to v závěru zachraňuje vynikající Don Calfa. ()