Plivu na váš hrob (2010)

Tak nějak se mi nechce uvěřit, jak mohla taková hubená a křehká slečinka přežít a připravit takovou pomstu, jak se dostala nahá z lesa a kde vzala oblečení, aniž by si toho někdo všimnul, nehledě na to, že tak nějak zázračně manipulovala s omráčenými 100 kilovými chlapy, přitom stačil alespoň jeden záběr, jak to dělala. Jak např. toho policajta do té závěrečné pozice s brokovnicí v zadku sama dostala ? Jak dostala chlapa nad vanu s louhem ? Jak vyzvedla chlapa za ruce ke stropu, když tam žádný kladkostroj nebyl ? Tři body za pomstu, ale to je vše.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Krásný holky v sauně, bitky s Němčourama a krásná příroda a to je vše. Ubírám hvězdu za scénář a toporný ne dobře natočený Rambo styl v zabíjení dobře vyzbrojených a zcela jistě i dobře vycvičených německých výsadkářů.

Angel Heart (1987)

Další nadhodnocená kravina. Jedna hvězda za Rourka a druhá za Bonet. Film je nudná roztahaná patlanina a ani závěr není nijak úžasný, jak se tu někteří rozplývají, u mě to naopak závěr filmu poslal celý do odpadu. Jo a vždycky když jsem viděl De Nira, tak jsem se musel smát.

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Viděl jsem to jako film vcelku, takže jsem nemohl rozhodovat o tom, co se bude dál dít. Stejně by mi to ale nebavilo, kdybych tu možnost měl, protože zkoušet vybírat rozhodnutí a malovat si do sešitu pavouka, co už jsem viděl a co ještě ne, by mě po několika hodinách docela přestalo bavit a to z důvodu neschopných a vcelku nudných hereckých výkonů. Několik scének bylo ovšem zajímavých, takže tři hvězdičky.

Pouštní květ (2018)

Prakticky jsem vyrostl na filmech Terence Hilla a Buda Spencera. Takže ode mě máš Terenci plnej počet, ať už se v tomto komorním filmíku odehrálo cokoliv. Bitka v hospodě, pánvička, fazole, motorka, nemocná dívka a vzpomínka na přítele Buda v závěrečných titulkách ... Dík moc !!!

Po čem muži touží (2018)

Nechal jsem se doma přemluvit, že na to mrkneme v TV Rýma, takže klasicky reklamy na vložky nebo na pleny pro seniory občas přerušil film s názvem Po čem touží transformátor Karel. No takhle jsem se už dlouho necítil trapně v kruhu rodinném a váhal jsem chvíli s odpadem. Ale jednu hvězdu musím dát Aničce za snahu.

Miluj bližního svého (1999)

Závěr filmu byl překvapivý, paranoia prolínající celou dějovou linku byla dobře vystavěná. Ubírám jednu hvězdu za to, že udělali z FBI naprosté blbečky, protože žádné neprověřené a neprohlédnuté auto by se do prostoru FBI nikdy nedostalo.

Oko bere (2008)

Problém tohohle karetního příběhu je, že to není vůbec napínavý ani zajímavý. Několikrát vyhrajou a několikrát prohrajou a najednou je konec filmu. Tož tak.

Neopouštěj mě (2010) odpad!

Proč by se mladí, zdraví a svobodní lidé nechávali dobrovolně rozebírat na orgány ? Film je pekelně nudnej, roztahanej a vůbec nedává smysl.

Ďábel (2020)

Film se táhne jako sopl u nosu a propletené dějové linky byly zbytečné. Závěrečných 30 minut však bylo pěkně prosřílených 30 minut. Takže u mě solidní 3 hvězdy.

Časové pásmo bylo změněno