Terminál (2004)

Příjemná komedie. Vtipná, milá, zábavná. Tom Hanks jako Victor Navorski je perfektní.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jeden z mála filmů , který si mužu pustit po desáté ale pořád mě to bude bavit stejně , jako bych to viděl poprvé. Skvělá akce , občasný humor , příběh a samozřejmě Schwarzenegger.

Trainspotting (1996)

"Vybrat si život. Vybrat si práci. Vybrat si kariéru. Vybrat si rodinu. Vybrat si zasraně velkou televizi.Vybrat si myčky, auta, přehrávače kompaktů a elektrický otvíráky na konzervy... Na konci toho všeho pěkně zplesnivět. Pochcávat se v ubohym domku a bejt jenom na obtíž sobeckejm, zmrvenejm spratkům, který jsi splodil, aby tě nahradili"

Trhlina (2019)

Zatímco u knihy byl slabší jenom závěr. U filmového pojetí si nejsem jistý, jestli zde bylo vůbec něco správně.

Trumbo (2015)

Poctivý životopisný film kde opět uřaduje Bryan Cranston svým hereckým umem.

Východní přísliby (2007)

Viggo Mortensen v roli nekompromisního mafianského zabijáka , který se s ničím nemaže. Ikdyž o sobě tvrdí , že je jenom řidič, tak to rozhodně není. Zasloužená nominace na oskara pro Vigga. " Já nic nevím , já jsem jenom řidič"

War Machine (2017)

Tomuhle filmu chybí hodně, i přesto jsem se bavil a to hlavně díky zábavnému Pittovi.

Zkrocená hora (2005)

Heath Ledger a Jake Gyllenhaal mistrovsky ztvárnili 2 homosexualní kovboje. Zvolená hudba byla opravdu dobrá a hodila se k filmu. Ang Lee to režijně zvládnul ale rozhodně se najdou oskarovější režiserské výkony. 80%