Vlak do Pusanu (2016)

Nečekaně povedený korejský klon Světové války Z, zběsilý uprk před zombíky. Rychlě běhající zombíky už díky Světové válce akceptuju, napětí bylo super, od doby, kdy se to rozjelo až do konce člověk nemá šanci si vydechnout..jen škoda, že šlo opravdu jen o uprk, oproti Světové válce to postrádalo nějakou větší myšlenku, zápletku, kdo přežije až do konce člověk odhadne skoro hned, zabíjení zombíků taky defakto nulové (tady se do nich v podstatě jen strká, páč našinci nemají čím je kosit). Ale i tak bych potenciální dvojku zkouknul rád. Silné 3 hvězdy

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

tak tohle je prostě naprostá paráda, vždy když to dávají, tak neopomenu sledovat..naprosto jedinečná základní sestava snad ani nemohla být lépe vybrána (cením hlavně Rosůlkovou), plus jednotliví hosté (Bohdalová, Moučka, Nový, Šejbalová), skvělé hlášky, u kterých se řežu na celý byt..jo, kdeže ty časy jsou, něco takového už je dnes asi jen sen, s dnešními herci a scénáristy

Maggie (2015)

kdyby se mě někdo po filmu zeptal, zda je to o zombících, řekl bych mu, že ne..ve filmu se v podstatě mihnou jen tak někde bokem, je to spíš psychologické komorní drama o loučení otce s dcerou..žádná krev, gore, napětí..přeměna člověka na zombii šla asi daleko lépe vykreslit (panika, strach, ...), třeba scéna s červy byla zajímavá..učast Arnieho na tomto projektu jsem už vůbec nepochopil

Prokletí Salemu (1979) (TV film)

nj, holt klasický horor na pomezí 70. a 80.let, navíc ještě řekl bych slabší tv film..pomalý děj, prd herecké výkony, žádné lekačky, směšné monstrum..ale třeba někdo slávu Salemu po letech opráší v nějakém remaku se vším všudy..

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Samozřejmě do nějakého hutného filmu s vraždícím psychopatem to má hodně daleko, ale holt se jedná o tv film..Vážná role Atkinsova nedopadla kupodivu nijak špatně, naopak lulka mu sluší..Nebylo to nic extra, ale koukat se na to dalo, a ted posléze zjištuju, že se docela těším i na další díly..takže silné 3 hvězdy

Na lince je vrah (2006)

Atmosféra prvních 60 minut paráda, dobré lekačky, prostředí takřka opuštěného luxusního domu na samotě podařené. Film i hlavní hrdinka baví, ikdyž se tam v podstatě nic neděje..už už jsem myslel, že jsem narazil na zapomenutý klenot..ale ouha. Problém se objeví, jakmile má přijít na řadu akce a zabiják..Zabiják je absolutně nudnej, žádná maska, žádné vražedné propriety, inovátorské způsoby vražd..možná ani nechtěl vraždit, jen chtěl půjčit mouku:) Spoiler - a co ten konec proboha? Vrah je bodnutej do ruky a zatčenej?! WTF!!

Život (2017)

Zklamani. Mohlo to byt cele fajn, zabavne a hezky hnusne, ale..nebylo. Ne, ze bych se pri nekterych scenach nebal, ale preci jen monstrum ma byt hnusne uz na pohled..holt Vetrelec byl prvni a original..me rozhodne kalamarovy Einstein, co vsechno, co vse vi, zna a vydrzi, do kolen nedostal..a podobne zavery mely snad vsechny horory v 80.letech, takze palec dolu..nevim, zda me vic nastval vic film samotny, nebo to, ze film hodnotim podobne negativne jak mistni hororove tele Psychor

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Nečekaně svěží westernová komedie říznutá Nezvratným osudem a sexistickýma vtípkama, od kterým by se Prcičky mohly jen a jen učit.. Totální lůzr, co chová ovce (a nestříhá je:)) potká krásnou pistolnici, která mu z mě nepochopitelných důvodů pomáhá jak může a převrátí mu život na ruby..nechápu, proč takhle dobrej film ani po třech letech nedávají v TV..chjo

The Battery (2012) odpad!

Film bez atmosaféry, zápletky, gore, herců, nápadu..čtyři hvězdy si uděluju já, že jsem tuhle nudu byl schopnej dokoukat až do konce, což stále ještě furt nechápu..Není to horor, a zombíkárna už vůbec ne

Triple 9 (2016)

Příběh o skupině zkorumpovaných policajtů, kteří se neštítí ani vraždy, a tak je už na začátku jasný, že postupně skončí jeden po druhým v pekle..mohla se tu hojně vykosit ruská mafie nebo potetovaní Mexičani, ale kam se tohle hrabe na Ekvalizér nebo Training day..moc jsem se těšil na Casey Afflecka, ale ten filmem spíš tak nějak propluje, než aby se nějak víc zapojil do děje, resp. stříleček..