• Krátkometrážní

Rodinná slavnost (1973) (pořad)

Opakování na novém televizním kanálu ČT 3.

Za onoho času (1990) (pořad)

Opakování na novém televizním kanálu ČT 3.

Zpívejte s námi (1971) (pořad)

Opakování na novém televizním kanálu ČT 3.

Farmárska revue (2010) (pořad)

Shlédl jsem včerejší předvánoční díl. V pozadí zemdělství a zahrádkářství je především bohatý společenský, až komunitní život, dobré jídlo a pití. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15192/374727#0

Família (2001) (pořad)

Staromódní, ale záslužný pořad na podporu instituce rodiny, kterou antikonzervativní a protináboženské hodnoty, které EU přejímá z USA již nepovažují za základ státu.  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14147/365649#0

Mars volá (2018)

Dokument na České televizi. Rychle množící se lidstvo věří, že co nyní vyčerpalo už všechnu úrodnou půdu, není schopno urychlit fotosyntézu, ohřálo a vydrancovalo planetu, může pokračovat v semenění na Marsu. Ale když tam turisticky přijedou ti, kteří tento rok ještě nebyli na pláži, zjistí, že tam nic není. Dole je písek, který obsahuje jedno procento jedovaté rakovinotvorné látky a smrtící vesmírné záření zezhora. Červená planeta" je sladce zlověstná. Stále ale vzrůstá množství nástrojů a tento malý svět odhaluje svá tajemství. Tento dokument obsahuje mystické a vědecké a ukazuje, že Mars není to, co si představujeme. Ať už se navrhuje tuto planetu pomocí robotů ohřát skleníkovými plany, v čemž máme dobrou praxi, planeta může osadníky změnit stejně tak, jak oni změní jí.