• Krátkometrážní

Folklorika (2018) (pořad)

Shledl jsem dil, ktery mel uzasny hudebni doprovod a inspirujici navod jak z mleka vyrobit syr. Jen nebyla vysvetlena posledni faze, jakym zpusobem se odstiepok udi.

Folklórny festival Detva (2017) (pořad)

Moc krasny festivalek v archivu Slovenske televize. Radsi bych byl primo na miste v Detve.

Fokus - spotrebiteľ (2015) (pořad)

Moc cennych stravovacich rad jsem zde nenasel. Rozebira se take trh zemedelskych produktu na Slovensku jako maso,mlecne vyrobky. Jsou take pozvani hoste- odbornici do studia. V mnou sledovanem dile o piti mleka. Na to je vyborny dokument Pit nebo nepit mleko, kde argumenty vychazi pul na pul. Zde odbornici  mleko jednoznacne doporucuji a volajici je proti piti kravskeho mleka u deti do tri let. Myslim ze zde plati ono "Nectete knizky o zdravem stravovani, nebo zemrete na tiskovou chybu". Zaujalo me, ze zacinajici vegetariani trpi nedostatkem zeleza,zinku a vitaminu B. Na druhou stranu maji blahodarnou vlakninu z ovoce a zeleniny, ktere mivaji ostatni nedostatek.

Fokus - rodina (2008) (pořad)

Shledl jsem jeden dil pojednavajici o novem Zakone o rodine 2016 s mnoha dotazy volajicich. To uz se za hranicemi davala pect Istambulska smlouva, dohoda. Zaujal me fakt, ze v nasilnickych rodinach maji v dospelosti chlapci tendenci byt nasilni a divky hledat si nasilnickeho partnera.

Fokus - právo (2008) (pořad)

Uzitecne, ale asi jednodussi je zaplatit pravnikovi. Porad ale lze sledovat sledovat konzumnim zpusobem, co se vsechno muze stat s tim, ze druhy den infornace z pameti vytecou jak reka.

Fokus - práca (2008) (pořad)

Uzitecne,ale nudne informace. Pocitam, ze v Ceske republice to bude podobne. Naklady investovani casu na tento druh racionality jsou tusim pro vetsinu lidi prilis vysoke, aby se v tomto dovzdelali.

Severskou divočinou (2014) (TV film)

Nejpusobivejsi byly ty uzasne prostory divociny velkeho bileho nic.

Film o seriáli Tajné životy II (2016) (TV film)

Dokument na Slovenske televizi. Serial jsem nevidel, ale o postavach a jejich motivacich je zdarile v ramci omezene stopaze odvypraveno. Nepochopil jsem jen, jde-li o vztahovy serial.

Fidlibum (2008) (pořad)

Jeden dil je ke shlednuti v archivu Slovenske televize. Je to hodnotnejsi, nez aby deti sledovaly stupidni domaci videa plne padu a zpivajicich kocek na Tik Toku.