• Krátkometrážní

Podsvětí, a.s. - Alkoholová mela (2015) (epizoda)

Co by asi dělali na podzim na jižní Moravě, kde je to cítit ve vzduchu, ale obyvatelé drží pohromadě. Mikeova pálenka je pěkně předražená.

Amerika, jak ji neznáte: S božím požehnáním (2004) (TV film)

Dnes po skoro 20 lety od vzniku dokumentu se křesťanská většina stala v USA menšinou. Koukají na to jak puci a stěžují si na diskriminacï od přistěhovalců. Po celou dobu docházelo v USA k prudkému růstu obyvatel a zároveň typická bílá středostavovská rodina měla obvykle kvůli vysokým nákladům jen jedno dítě. Na vysokých školách jsou dnes konzervativní názory diskriminovány. Už to došlo tak daleko, že dnes fašistickou soukromou organizací pro čistotu názorů Youtube vymazávají desatero jako propagace určitého náboženství. (když to nadepíšete "devatero" vymazání to unikne.

O Básnících aneb Jak šel čas s filmovými básníky (2016) (TV film)

Takové shrnutí všeho podstatného. Podobně jako režisér Klein mě nedokáže časový limit vybudit k práci jako většinu lidí, ale spíše mě stresuje. Když říkal, že se všichni komunisté po shlédnutí premiéry tvářili jako kdyby sledovali válečné drama, myslel jsem že mluví o dnešní koronavirové době a našem uzavření do koncentráku.

Amerika, jak ji neznáte: Prohřešky proti desateru (2003)

Další kousek o této bláznivě fašistické zemi. Dnes po dvaceti letech se situace otočila. Původní bílí protestantští obyvatelé (když nepočítám původnější indiány) vymřeli nízkou porodností a noví přistěhovalci nemají konzervativce rádi. Přehouplo se to do opačného extrému kdy na vysokých školách už není svoboda slova a konzervativní profesoři jsou vyhazováni.

Jak se žije v Riu? (2007)

Poměrně hluboký neturistický vzhled do místního života.

Jak to dělají (2006) (seriál)

Pěkná exkurze při rozhodování o povolání.