Malajsie, perla jihovýchodní Asie (2013) (TV film)

Příjemný dokument. Není to ten typ dokumentu, co vás strhne svými dechberoucími záběry. Ale spíš příjemným komentářem v kombinaci se záběry. A tak nějak u něho zůstanete až do konce, uteče to, pokývete hlavou a jdete spát.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Obyčejný fádní film s přílišnou snahou se zalíbit. Ty gradace jak vše najednou do sebe začne zapadat jsou dělané velmi na silu. Herci hrají nevýrazně, tHanks působí jakoby ho to ani nebavilo. Jediný kdo to zachraňuje je Gandalf, který to vyšvihuje přímo o hvězdu výše. Průměrný film. Ale koukatelný

Svět podle Prota (2001)

Tento mimozemšťan mě baví :-). I několik měsíců po shlédnutí mi občas proběhnou hlavou otázky, který film položil. A protože mám i zpětně z filmu velice dobrý pocit nezbývá než říct, to je film za 5 hvězd. Bavil jsem se u něj a je to jeden z filmů, na který si člověk občas vzpomene. Určitě si pustím znovu btw. Kevin Spacey jen opět dokázal, že je užasný herec

Absolvent (1967)

Jedinečný film o klukovi, který nechtěl být jen doplňkem pro každého ským přišel do styku. Najít v životě nějaký smysl. Uniknout ze systému. Uniknout všem, prosadit si svůj život. Těžko popsat. Dokonale na emoční vlnu tohoto filmu připraví úvodní píseň.

Padesát odstínů černé (2016)

Bohužel dost podprůměrná parodie na dost podprůměrný film...Asi jsem se víc bavil u originálu než u této "parodie" . Příliš se snaží být vtipná, sází na jednoduchý a sprostý humor a opravdu kvalitních scének se objeví jen pár. Škoda. Šlo z toho vytřískat opravdu mnohem mnohem více.

Rychle a zběsile (2001)

Auta nemusím. A protože tady nebyl ani příběh, nebylo na co koukat ...Nějak jsem doufal, že o příjemných letních upocených večerů zkouknu všechny díly. Výzva byla dodívat tento. Né děkuji, první díl stačil. Absolutně (pod)průměrná slátanina rychlých aut bez děje, scénáře, hereckých výkonů ...

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Nenadchlo ...Nevím čím to je ...jestli jsem zmlsaný posledně kvalitně natočenými filmy, nebo něco filmu chybělo. Na 4 hvězdy to u mě nemá. A možná jsem měl taky jen mrzutou náladu, takže po nějakém příštím předívání třeba změním názor.

V hlavě (2015)

Po shlédnutí malého prince, přišel tento film o hvězdičku ...takže asi tak ...Jinak film na mě působil celkově moc hezky. Dodíval jsem ho sice až na 5tý pokus, do té doby jsem vždycky před půlkou už zabral, ale po finálním dodívání musím říct, hezký film. 4 hvězdy zasloužené

Agent bez minulosti (2002)

Proč tomu musím dát 3 hvězdy? Jedná se o film o bývalém agentovi. To tu ještě nebylo. Měl to být trochu "realističtější" James Bond. Ale co ten pád z X-tého patra na beton?? Kde jsou zlámané kosti, utržené játra, otřes mozku?? Zvedal se jak kdyby spadl z druhé šprušle na žebříku ... Má to potenciál, ale toto klišé v podobě bývalého agenta, který se snaží přijít na svou minulost má na 4 hvězdy málo. A možná bych je i dal, kdyby tam nebyl tak špatný scénář. A možná to zkazil i český dabing. Uvidím, co řeknou další díly.

Captain America: Občanská válka (2016)

No zklamalo mě to. Vůbec nechápu, kde to sebralo takové hodnocení ...V podstatě to jen vykrádalo všechny ostatní filmy o superhrdinech.Zbytečně ukecané a bojove scény nudné.Tak nevím ...buď jsem z toho vyrostl, nebo poslední dobou filmy s Iron manem stojí za prd