Do morku kosti (2010)

Teda takle drsnej Film jsem dlouho neviděl Jeniffer Lawrence si po pravu vysloužila svou první nominaci. Je vidět že ani v té Americe to nemusí být lehké

Dobrodružství (2014)

Misty vtipné, jinak ale nudné a s nic moc hereckými výkony. Ono koukat se na hlavní postavu která skoro nemluví a na konci se tak falešne usměje zkazí celý film. O vypravěči ani nemluvím.

Hvězda kriminálu (2013)

DObrý surový film s uvěřitelnou zápletkou! Jen ta délka! vždyť to šlo klidně natočit o par minut kratší! každopádně Jack OConell umí ale v jeho druhém festivalovém filmu (71) jsem mu vystrašeného vojáka věřil více než vězeňského násilníka

Až na dno (2014)

Nejvíce filmu škodí asi jeho délka která mi opravdu připadala nesnesitelná jinak herecké výkony byly parádní ( kromě Elle Fanning která mi lezla pořád na nervy) I když nejsem přívržencem jazzu musím říci že díky němu byla dobře vykreslená atmosféra celého filmu

Tom na farmě (2013)

Debresivní , silný příbšh se skvělou kamerou a úžasnou hudbou.

Jsem tvůj (2014)

Mila odlehčená tragikomedie. U které se bavite ale když dojde na vážnější téma hloubka poněkud mizí i pres dobře herecké vykony

71 (2014)

Atmosfera hutná tak ze by se dala krájet . Dobové drama s výborným castingem.a malým zrzavým klukem

Černé uhlí, tenký led (2014)

Trošku hloupé, nevím jeslti to bylo překladem , hereckymi výkony či něčím jiným. Věta " má brusle, to znamená že byl bruslit" je trošku usměvná. No každopádně na čínský film nezanevřu

Aleluja (2014)

na jednu stranu je to dobré drama s prvky černého humoru, na stranu druhou je tam prvků mnohem více a tak to působí trošku nevyváženě. PS : Scéna se smějící se matkou a dítětem při hře Twister je velmi děsivá!

Něco se musí zlomit (2014)

Na můj vkus až moc živočišné. Chyběla tomu určitá poetika a místo toho nám byl předhozen film který mne spíše deprimoval než abych z něj cítil lásku. A o té to snad bylo ne?