Švec (2014)

Za mě naprosto skvělá oddychovka.

Důvěrný nepřítel (2018)

Neotřelý nápad, velmi zajímavý film, který mě hodně zaujal. Super.

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Skvělé, velmi zábavné a úžasně zahrané. I když takhle každodenní (nejen) mostecká realita samozřejmě nevypadá, tak se to přibližuje k realitě mnohem více než spousta jiných seriálů či filmů. Už v úvodu se výstižně poukazuje na fakt, že mnozí lidé (v tomto případě vedoucí v zaměstnání) jsou od té reality ještě dál než je vůbec zdrávo. Perfektní! :-)

Milenci a vrazi (2004)

Skvěle vyobrazená realita tehdejší doby a tehdejších míst. Knížka je samozřejmě lepší, ale film naprosto skvěle vylíčil, že tehdy to opravdu nebylo jednoduché. Mnozí mladí dnes už nepochopí, čili chápu většinou negativní reakce.

Coco (2017)

Naprosto úžasný animák s vyzdvižením těch pravých hodnot. Navíc k němu naprosto skvělý dabing.

Pračlověk (2018)

Příběh takový podivný, aspoň že to byla občas sranda.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)

Název filmu přesně vystihuje, že se bude jednat o trochu bláznivější komedii a tak tomu i bylo. Skvělá oddychovka u které se člověk pobaví a odreaguje. Jako bonus jsou některé naprosto úžasné záběry. Kamera výborná!

Benga v záloze (2010)

Vtipná komedie, u které jsem se velmi zasmál. Ještě že jsem před tím nečetl zdejší kritiky některých zdejších "znalců umění". Umělecká hodnota pravda není vysoká, ale sranda to je. A co víc chtít u komedie?