Já, Tonya (2017)

Allison Janney byla brilantní. Těšil jsem se na každou její scénu. A Margot byla taky skvělá. Prostě perfektní hořká komedie, na kterou jsem se zprvu díval jen kvůli hlavním hrdinkám, ale nakonec z toho vyšel celý film jako velice nadprůměrný a dobrý.

Uprchlík (1993)

Krásný napínavý akční film. Harrison Ford s Tommy Lee Jonesem se skvěle doplňovali. Taky Julianne Moore a její drobná role se mi líbila. Ačkoliv film nepřinesl nic převratného, je to jeden z nejlepších filmů minulého století.

Dvojí obvinění (1999)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Tommy Lee Jonesem. Ashley Judd byla vynikající. Celkově to byla příjemná podívaná a vždy se rád na film podívám znovu.

Šéfové na zabití (2011)

Bateman, Day a Sudeikis se skvěle doplňují a dokážou vytvořit dobrou a hlavně vtipnou komedii.

Příběh jedné ženy (2001)

Kate a Judi byly fenomenální. Líbilo se mi, jak využili flashbacky.

Rozervaná objetí (2009)

Penélope je prostě boží a bez ní si ten film ani nedokážu představit.

Mandžuský kandidát (1962)

Úžasný herecký koncert Angely Lansbury. Skvělý a originální příběh. Napínavý politický thriller.

Monstrum (2008)

Na jednu stranu to bylo dobře natočené, ale na druhou stranu mi to místy vadilo, že je to celé točené z pohledu obyčejné kamery. Ale asi to takhle bylo lepší. Působí to autentičtěji. A vlastně jsem se jinak dobře bavil. Velice dobrý sci-fi thriller, který možná až moc rychle plynul.

Slepičí úlet (2000)

Odmalička to byl můj oblíbený film. Pamatuju si, jak jsem vždycky fandil těm slepicím, aby se jim konečně podařilo uprchnout. Trošku mě mrzí, že nevznikl další díl.