Bláznivá komedie (1990)

Výborná oddechová komedie plná zábavných scének. S výbornými herci, kteří tomu dodávají tu úžasně vtipnou atmosféru. Vždycky se na tento film rád podívám, protože i když to vidím poněkolikáté, vždycky se dobře bavím.

Bláznivá komedie 2 (1991)

Pokud máte rádi pana účetního apod. tak se jistě budete dobře bavit.

Bláznivá komedie 3 (1994)

U všech tří dílů jsem se dobře bavil. Paolo je výborný komik.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Tohle je prostě klasika. Neznám nikoho, kdo by ty dva neznal.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Další z mých oblíbených skvělých seriálů. Vždycky jsem se u toho výborně bavil. U tohohle seriálu se zasmějí děti všeho věku. Pamatuju si, že na to koukal i můj táta a vždycky se u toho dobře nasmál.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Pamatuju si, jak jsem to jako dvanáctiletý sledoval a smál se u toho jako by snad někdo řekl nějaký dobrý vtip. Asi to není úplně vhodný večerníček pro děti před spaním. Je to spíš pořad určený pro dospělejší diváky. Paradoxně jsem ho vždycky bral jako oddechový pořad, na který jsem se občas rád podíval. A dodnes, když na něj někdy narazím, rád se na něj podívám.

Bolek a Lolek (1963) (seriál)

Toto byl s mým bráchou náš oblíbený večerníček. Rodiče si z nás vždycky dělali srandu, že je to jako by to natočili o nás. Neustále jsme se pošťuchovali, jako ti dva. Pamatuju si, že jsem na to rád koukal. Nedávno jsem v televizi také jeden díl viděl a musím říci, že i když už jsem dávno dospělý, docela jsem se při sledování bavil.

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

V malých dávkách se to dá snést, ale nedokážu si představit, že bych koukal na více dílů vkuse. Jinak to ale byl pěkný seriál, co si jako dítě pamatuju. V těch sedmi minutách to myslím nijak neurazí. A skvělý dabing Josefa Dvořáka tomu taky dodal šmrnc.

Dějiny udatného českého národa (2010) (seriál)

Pamatuju si, jak nás učitelé na základce nutili koukat na tento seriál. Vždycky jsem ho nenáviděl. Ale s odstupem času se na to začínám koukat trošku jinak. Díky němu si pamatuju spoutu věcí z dějin našeho národa. Je pravda, že hovořil vždy spíše úplné primitivní základy, ale pořád mi to přijde poutavější, než výklad učitele v hodině. A myslím, že to bylo i dobře natočeno, aby to děti upoutalo.

Čtyři uši na mezi (2003) (seriál)

Pamatuju si, že tohle byl jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků. Akorát mi vadil hlas Barbory Hrzánové, jejíž vyprávění jsem místy až nesnášel.