I Love You Phillip Morris (2009)

Prostě fajn, opravdu oddychovka.....co jsem to teď napsal ?! Oddychovka ?! NIKDY! tohle je taková prde.....legrace, že se zadýchám, jak při pomyšlení, že lidi jako Hnídek dostali občanku, prostě, nářez :) | 8.5/10 5*

Melissa a Joey (2010) (seriál)

Seriál mě ze začátku vytáčel, a byl jsem schopen od dvěří skočit k ovladači, abych ho vypnul/přepnul, ale pak jsem byl nemocný, nesměl jsem se pořádně ani hnout a vybil se mi ovladač (resp. baterie v ovladači), a byl jsem donucen se koukat na tento seriál, a nebyl tak trapný, byl celkem vtipný, pak mě začal bavit, a pak mi nemohla utéct ani jedna epizoda 1. série = 80%| 2. série = 85%| 3. série = 85%| 4. série = 75%| průměr = 81 * 4*

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Ano, tenhle film byl kdysi unikátní, a první Burtonovský film, který nebyl od Burtona, se skvělým Jim Carreyem v hlavní roli a několika camei (foneticky /kameji/), ale nebyl tak dobrý pod ruhém zhlédnutí.. | 7.5/10 4*

Proboha! (2008) odpad!

Lidi mají rádi bullshit(t)y, které uráží lidi, se kterými nesouhlasí

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

SPOILERY OBSAHUJÍCÍ TEXT: Opět se vrátil můj (2.) Benjamin 'Coach' Wade, který zde je (byl) již potřetí, opět hrál trochu méně strategicky, tak aby nevyhrál, a dvakrát zradil. Poté zde byl 'slabý' nováček John Cochran, jediný mě sympatický "Savaj", který také několikrát zradil, ale měl perfektně promyšlený plán. Sophie Clarke, povýšená, rozmazlená 'spratice' (ježiš to je hrozné slovo), nesympatická žába, která nechápu, jak mohla vyhrát. Albert Destrade, ach, Alberte Alberte, byl mi sympatický, ale zradil, hned třikrát. Ozzy Lusth, vždy mi byl nesympatický, hlavně jeho arogance, ale řekl bych, že teď, byl i celkem čestný. Rick 'Cowboy' Nelson, sympatický, ale nechápu, že se dostal tak daleko. Brandon Hantz, od začátku sympatický milý kluk, navíc z rodiny mého (1.) hráče Russella Hantze, jenže Brandon, kvůli tomu trpěl, lidé mu kvůli tomu nedůvěřovali, nechápu proč třeba on se nedostal do finálové trojky. Edna Ma, s jistotou, mě nejsympatičtější holka, která byla (bohžel/bohudík :/) čestná. Whitney Duncan, nesympatická a nafoukaná 'spratice', nechápu že si se Sophie nerozumněla. Dawn Meehan zmije, nic víc k ní říct nemůžu. Keith Tollefson, takový podobný (nejen vzhledově, ale i strategií) typ jako již zmíněný Ozzy Lusth. Jim Rice, jeden z nejméně sympatických hráčů, zrádce, co sám obviňoval lidi za to, že někoho zradili. Christine Shields-Markoski, frajerka, nejsilnější z holek, ale zrádkyně. Mikayla Wingle, nestihl jsem si na ní udělat názor. Elyse Umomoto, celkem sympatická, ale moc brzo vyhostěná. Stacey Powell, nejčestnější z nich, proto ji vyloučil. Mark 'Taťka Medvěd' Caruso, sympoš, frajer, a nechápu jeho vyloučení. Semhar Tadeese, vůbec se neprojevila, takže jí nemůžu hodnotit. OBLÍBENCI : Coach, Cochran, Taťka Medvěd, a Brandon VÍTĚZ : Nechápu, jedna z největších chyb v historii

Zootropolis: Město zvířat (2016)

hodnotím první půlku filmu, protože jsem u toho usnul, opravdu přeceňovaný animák | 3/10 1* (ani nevím za co)

Téměř dokonalý zločin (2000)

Nic si nebudeme nalhávat, vrcholná scéna byla když 'Buddy' upálil "Modrý diamant", jinak, bch řekl průměrný film, v hlavě mi neutkví, normálně bych dal 7/10, ale vrah byl tak jasný, že mě ani nenapadl, tak primitivní konec | 6/10 3*