Malá mořská víla (2023) odpad!

🚮 Ach jo... musíme obsadit ne*rulu do hlavní role, neboť nemáme žádnou zrzavou mladou slečnu, která by se hodila, ach jo... hned tak z fleku mne napadají Sophia Lillis (nar. 2002, USA), Madelaine Petsch (nar. 1994, USA) a Sophie Turner (nar. 1996, Velká Británie). No nic, negroidní propagandu nám budou cpát horem dolem, však co, ti tupci transmultigenderkokot to stejně svými mini mozečky nepoberou a ještě budou tleskat do rytmu. K plusům patří hlas Halle Bailey (nar. 2000, USA), jinak tento počin nestojí za zlámanou grešli.

Eliška a Damián - Epizoda 3 (2023) (epizoda) odpad!

🚮 Seriál pro idioty a vydlabané dýně. Jejich tzv. humor je slaboduchý až trapný, je vidět, že na tom dělali Pražáci, jelikož demence z obrazovky nejen stříká, ona přímo prosakuje. Pí... Smetana s p*jem Urbanem si opravdu švihnou pouze v takovém slaboduchém braku. Jakápak náhoda, že 3. epizoda má z ničeho nic o pár procent více, přitom tuto slátaninu hodnotilo o nějakých 1000 osob méně, neboť většina z nich již zvracela, a nechce se dobrovolně pouštět do dalšího sebetrýznění. Čím to asi bude? Prima pohrozila svým kancelářským krysám, že pokud nenapíší pozitivní recenzi, tak jim sáhne na prémie? Neboť tak to přeci v seriózních firmách chodí, ne?

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

🚮 Tak jsem se dobrovolně odhodlala ke spáchání harakiri. Dechberoucí herecké výkony mne odzbrojily během prvních 2 minut. Smetana, alias česká verze Čaputové, je úplně marná, stejně jako její slovenské dvojče, a ti buzici z roku 123 by si měli raději navzájem vyhudrovat pelikány, než se pokoušet o hraní. Vypadá to, že tento škvár ani neodvysílá svých slavných 12 epizod, předpovídám záhubu do 3 týdnů.

Nene (2022) odpad!

🚮 Sračkoráma na n-tou. Trailer lákal na úplně odlišný typ filmu, a bohužel zůstává nejzajímavějším atributem tohoto "díla". Málokdy se stává, že název filmu vystihne finální dojem, ale tady se to povedlo na výbornou, opravdu NENE velkými.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

⭐️⭐️⭐️⭐️No tak nevím, až na ty sem tam odfláknuté CGI efekty to bylo celkem fajn, 100 % lepší než dvojka, takže za čtyři. Obří plus patří za znovunasazení tria z devadesátek. Lidé už fakt neví, co by chtěli, když se tak dívám na ta hodnocení, ale pokud je většina recenzentů z generace "hovniliálů" tak se ani nedivím.

Blondýnka (2022) odpad!

🚮 Bohužel jsem musela místy přetáčet, neboť hlavní postava byla neuvěřitelně dementní, nestydím se tvrdit, že by v dnešní době děvče skončilo v ústavu pro duševně choré. Nedalo se na to dívat, její neustálé kňučení, hlásek jako ptáček, vykulená očiska jak malé děcko, nechala se ojet každým kriplem, a pak bulela... ne, díky, již jsem zvracela.

Ztracené město (2022)

⭐️Trapné kecy, trapné kecy, trapné kecy, a světe div se, trapné kecy. Těmito dvěma slovy by se dal tento škvár shrnout naprosto dokonale. Obsazení Tatuma a Bullock tomuto filmu nepomohlo, jak se asi scénáristé domnívali, neboť když je příběh nudný, tak jej z p*dele nevytáhnou už ani ty "hezké tvářičky".

Rod Draka (2022) (seriál)

⭐️Nejvíce přeceňovaná chujovina ever. Absolutně nezajímavý děj i postavy. Hodně slabý “návrat” po GoT.

American Horror Story - Double Feature (2021) (série)

⭐️⭐️⭐️1. polovina super, ale druhou to totálně zabili. Chápu, že zřejmě chtěli "vysvětlit" pointu celého toho pilulkového šílenství z první části, ale myslím si, že to nebylo nutné a jen tím celé serii uškodili. Kdyby se na to vykašlali po šestém díle, učinili by lépe. Jediné světlo na konci tunelu druhé části je opět C.Fern, jinak nic moc.

Monstrum (2022) (seriál)

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Peters je topový Dahmer, psychopatické role mu sednou jak p*del na hrnec. Nestyděla bych se ho označit za nejlepšího herce, který kdy tohoto masového vraha ztvárnil. Skvělý a strhující výkon.