Mizerná jízda (2020) odpad!

Mizerná jízda je především mizerný film, kde hlavní hrdina je takový trouba, že měl skončit ve 40 minutě s gorilou ve výběhu a pak by to byl vcelku zdařilý snímek o tom, jak se dva hledali až se našli. Scénky jako drsné znásilnění gorilou, či spojené penisy opravdu není humor pro každého. Nedokázal jsem se dodívat a to se mi už dlouho nestalo, proto bohužel odpad. Dejte si radši znovu Blbý a blbější z roku 1994, tam jsou taky hovada, ale máte je rádi.

Pustina (2016) (seriál)

Když se spojí český seriál, s produkcí HBO dějí se věci a vznikne na naše poměry parádně ošklivý seriál, s ošklivými lidmi, kdy stále menší skupina lidí, bojuje s velkou těžařskou společností, která chce tu jejich ošklivou vesnici spolknout. Když se ztratí dítě, té největší bojovnice za zachování vesnice, atmosféra začíná houstnout a lidé se začínají podezřívat a máme tu záhadu, kdo by zašel až tak daleko. Za zmínku stojí Jaroslav Dušek, tomu ty jeho role bláznů a magorů vyloženě sednou.

Čističi vesmíru (2021)

Rozhodně zábavná a povedená akce, s chaotickým úvodem, kdy hlavní hrdinové jsou jak na drogách a jedou si to svoje korejské tempo. Pak ale, při následném zvolnění, už začínám chápat, o co tu jde. Film překvapí povedeným vizuálem, se sympatickými herci a bavil mě víc, než celé hvězdné války.

Můžeme být hrdinové (2020)

Občas člověka napadne ta blbost, pustit si už od začátku divně vypadající film a s žádným očekáváním, potěšit své vnitřní dítě. Jenže ono je to fakt moc blbý a někteří hrdinové junioři, vyloženě lezou na nervy, jako třeba svalnatá holčička, co ráda upouští bubliny a natrhává zadek těm divným vetřelcům. Těm opravdovým dětem se to asi bude líbit to ano, ale ten hloupě nečekaný závěr, kdy je vše jinak než se zdá, mě dokopal až k té jedné hvězdě.

Zodiac (2007)

Film podle skutečných událostí, který možná nejlépe ukazuje onu zdlouhavou práci policie, pří řešení neobvykle složitého případu. Vrah má přeci jen volnější ruce, než policista či novinář, který neustále naráží na právní mantinely, či na soukromý život, kdy ho posedlost prací téměř zničí. Pomalým tempem a zneklidňujícími scénami, typu piknik u jezera nebo jízda autem (než tě zabiju tak to tvoje dítě vyhodím z okna) se buduje pochmurná atmosféra, která udržela mou pozornost i přes lehce natahovaný konec.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Jsem Bond, James Bond. Hodně piju, jsem super tajný agent, který se každým dílem nechá chytnout super padouchem, který mě přátelsky provede svou super tajnou základnou a kde přátelsky popijeme, máme sex s krásnými ženami a pak vytáhnu super vražedné cigáro, či super obuv, poté všechny přeperu a zachráním svět. S pátým dílem se už v sedačce dosti vrtím a snažím se vydržet do novějších dílů, kde by mě snad už taky mohla zasáhnout ta fascinace legendárním 007. Dvě hvězdy jsou akorát.