Ash vs Evil Dead - Hostitelka (2015) (epizoda)

Oproti 4 dílu menší posun. Přesto jde o dobrou zábavu a začátek, konec byl parádní. To mezitím ušlo. 70%

Ash vs Evil Dead - Brujo (2015) (epizoda)

Sice nejslabší epizoda, přesto zábava. Ty efekty něměli chybu a Eligos v Kelly byl parádní, 70%

Ash vs Evil Dead - "Knihy odtamtud" (2015) (epizoda)

Takže zhruba stejně dobré jako 2.díl. Prvních 15 min jen kecali, ale ty kecy byly zajímavé. A jak přijde na svobodu Eligos, začne pravá zábava. Akorát SPOILER Lionel nemusel zemřít. Jinak spokojenost. 70%

Ash vs Evil Dead - Návnada (2015) (epizoda)

Začátek byl boží, pak to trošku kleslo. Ta scéna večeře s Kellyninyma ( nevím, jak se to píše :D) byla nudná, ale pak se to rozjelo. Tohle jsem nečekal.. 80%

Ash vs Evil Dead - Jefe (2015) (epizoda)

Naprostá pecka. Ash se vrátil. SPOILER Hodně mě rozesmála scéna s tou panenkou, která si myslí, že Ashe zabije dokud... Jí nezabije hokejka.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Není to nejlepší seriál Všech dob. Ale ani nejhorší. Seriál chytne, občas slabý děj, i když dokonale chytne. Moderátor je dobrý, ale sere mě to, že vsechny příběhy jsou vymyšlené, ale von říká, že některé jsou pravdivé.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

První film nebyl ničím vyjímečný- byl také dobrý, Druhý byl totální pecka a doufal jsem, že 3.díl bude ještě větší luxus, ale nestalo se. Rozdělení je naprosto zbytečné, dalo se to zkrátit zhruba na max 40 minut a připnout to ke druhému filmu. Děj se motal v jedné budově, ve které se VŮBEC NIC NESTALO!! Žádná akce, jenom silný konec, začátek a dialogy byli taky dobré. To se dalo snést.. Jinak nudný film a jsem hodně zklamaný. Lituju toho, že jsem se koukal, ty 2 hodiny mi už nikdo nevrátí. A teď do mě! :D 30%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Jeden z mých největších zážitků vůbec! Sice je to typický film o tom, aby se divák dozvěděl něco o postavách a příběhu, ale 1.půlka byla dobrá. Začátek se Sauronem byl boží (SPOILER škoda, že se tam jinak moc neukázal). Druhá byla hned o hodně lepší, jelikož se tam toho dělo fakt hodně a hlavně se mi to líbilo díky Boromirovi. Teď bych zhodnotil pár postav :) Nejvíce jsem si oblíbil Gandalfa s Boromirem, potom Froda a pak ostatní ze společenstva. Skřeti byli dobří. I ten bílý ČARODĚJ byl úžasný. Dále se mi hodně líbila Atmosféra, místy dobrá, místy temná, což vůbec nevadí- Fantasy s trochou temna je něco pro mě. Ty temní jezdi byli opravdu Mega šupa. Záverečná bitka byla hrozně úžasná, natočená byla velmi dobře, souboje v ní megasuper a trochu temnoty v tom opět nechybělo. Herci byli super, ztvárnili role dobře. Příběh se mi líbil, zdál se mi přiliš jednoduchý, ale úžasný. Soundtrack byl sakra úžasný, pěkná melodie. Dialogy byly hoodně dobré. Nápad filmu byl skvělý a temné, akční,dobrodružné fantasy mě opravdu oslnilo tak, že je to jeden z nejlepších filmů v mých Top 10 filmů. Dávám velmi silných 100% a už se těším na další díly. Snad se budou držet ve všem,co bylo zde.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tohle neberu jakou součást série. Je to DĚS!!!! První díl nebyl ničím vyjímečný, byl dobrý, 2 se dal brát jako komedie, 3 byl nejlepší, ale tohle je JEN AKČNÍ, ŽÁDNÝ HOROR!!!!!!!! Nejlepších bylo prvních 40 minut, byly jakž takž akční a byly poměrně zábavné, pak to hrozně klesá. Nejhorší je posledních 20 minut totální nudy. Navíc.. Milla nebyla taková kočka jako v předchozích dílech a Bennette Sinclair..Postava, který film totálně zmrvila. Bez něj bych dal 50%, s ním dávám velmi slabých 30%.