RoboCop 3 (1993) odpad!

Neskutočná sračka. Hanba, že nosí rovnaký názov ako kultová jednotka.

Na stojáka (2004) (pořad)

Uplne souhlasim s Galadriel

Příběh rytíře (2001)

Taková ta "klasika", která vůbec není špatná, ale taky není nic čím by převyšovala dobrý průměr. Ledger výbrný, já bych vyzvedl Paula Bettanyho. Jo ok, ale víc než 6/10 nemůžu.

Protivný sprostý holky (2004)

jojinecko:"Na Lindsay Lohan sa dá pozerať, to je fakt! Inak po skvelom Freaky Friday je to slabota. Ale vždy lepšie ako tie všetky stupidné teen "komédie"..." Uplny suhlas a o hviezdu viac kvoli Rachel McAdams :*

Žhavé nápady (2006) odpad!

Krasa.. Vazne KRASA! Skoro by som si myslel ze tento film financoval nejaky vyhuleny dement, ktory nevie kam peniaze. Aby som vysvetlil.. Tento film som si stiahol z torrentov (!) kvoli jedinej veci .. Hladal som nieco, kde hra OLIVIA WILD, pretoze ma zaujala vdr Housovi. PREBOHA. Zatial mam pocit, ze nic normalne nenatocila.. Cize ok .. Som opity a uz sa mi nechce pisat.. Moje hodnotenie j..

Machři (2010)

Povodne som dal 4* ale bolo by to naozaj nefer voci omnoho hodnotnejsim filmom, ktore si odomna zasluzili toto hodnotenie. Dam tomu klasicke 3* ale je to skor k 5/10. Nebolo to zle. Nenudil som sa. Skveli typci. Nie prilis dlhe. OK.

Sociální síť (2010)

Najsilnejsi adept na Oscara za film a urcite nominacia na hlavnu muzsku ulohu v podani Eisenberga a mozno aj za vedlajsiu v podani Garfielda. ... Ked to vstrebam tak zaktualizujem. .. a vsuvka.. Dekuji uzivateli don corleone!!! .. opet par zajimavosti o kterych jsem ani netusil .. jeste jednou DIKY .. JO A .. hrozne ma srali tie rychle dialogy ..

Walk the Line (2005)

5* tomu nedam alepoctivych 90% ano!!!

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Prisiel som na SK na sviatky a zaujala ma uputavka na "2 minuty a 17 sekund-en" a surfoval som .. Stiahol som si celu (1.) seriu a vedel. ze druha uz nebude... Precital si % a hodnotenia na CSFD a pustil sa do serialu... Prve dve casti boli vyborneeee... skvele (a drahe) obsadenie, velmi dobra predloha a zvladnutie scenaru a potom pomerne slabota... Ale prisla 6., 7. cast a nabralo to "grady" o ktorych som cital aj tu ... Nedalo mi nenapisat hodontenie aj ked som ho este nedopozeral ... Velmi slusny serial so skvelou myslienkou, akta-x zahadami a dylemami, so spickovym obsadenim (gabriela union ma prijemne potesila ako ceresnicka na torte) ale stale to je o tom TOM co napisal Wormboy... Nejak to tam nie je .. Pre mna to je "len" naozaj dlhy akcny-sci-fi film (produkciou takmer nezaostava za kinemafilmom) ale kupodivu nie len ze ma nenudi ale uz uz pustam dalsiu cast! Na zaver opakujem, ze som pri 13/22. Prajem pekny zazitok a urcite uprgadeujem.