Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný
  • Dokumentární

Hugo a Bobo (1975)

Pes nejlepší přítel člověka. Ani ten nejlepší přítel ale nesnese všechno.

plakát

Zázraky přírody (2009) (TV pořad)

Infantilní trapnost v podání Maroše Kramára lze jen těžko chápat.

plakát

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Chvílemi je zde humor trochu násilně vytvářený. Na druhou stranu, málokterá série si ho dokáže po celou dobu udržet v nejvyšší kvalitě. A tak ani poslední (?) díl Básníků není žádný průšvih. Dokonce lze tvrdit, že se úroveň - oproti předchozím dvěma filmům - o kousek vylepšila.

Krásná pokojská (2002)

Další z nekonečné řady z filmů á la Popelka je současně nekonečnou nudou.

Všechno nebo nic (2017)

Slovo utrpení nejlépe vystihuje kvalitu filmu. A pokud měli polští herci dílo oživit, dělají spíše opak.

plakát

Stůj, nebo se netrefím! (1997)

Bezpochyby se nejedná o žádný skvost, ale s tím, jak klesá úroveň současné produkce, je to s odstupem času rozhodně dobrá podívaná.

plakát

ABECEDA (1984) (TV pořad)

Průměrná lidová zábava 80. let. Kombinace písmen ale někdy přinesla zajímavá setkání.

plakát

To jsou Bratři v triku (1957)

Velmi povedený dokument o vzniku animovaných filmů, který je v druhé části díky komentáři Jana Wericha navíc i vtipný.

plakát

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Jeden z nejlepších filmů, který se k nám v 70. letech dostal. Navíc o banditech, které milujete a kterým držíte palce. A k tomu s úžasným songem Raindrops Keep Fallin' on My Head a Newmanovou cyklistickou akrobacií.

Jigsaw (2017)

Největším plusem filmu je, že u něj nemusíte vůbec přemýšlet. Děj je tak jasně nalinkovaný dopředu, až to bolí. A samozřejmě vše má otevřený závěr pro další pokračování.

Ovládací panel
2 body