Muž se zlatou zbraní (1974)

Jedna z nejslabších bondovek. Až na několik výjimek je příběh nudný. Navíc Moore je zcela bez charismatu a působí spíše jako agent z domova seniorů.

450kg sestry (2020) (pořad) odpad!

Sádlo, kam se podíváš. Skutečně odporná podívaná.

Monos (2019)

Velmi zajímavý snímek o manipulaci a naivních ideálech v kterém to, co předpokládáte nemusí vyjít a naopak věci nečekané přicházejí.

Vidím tě (2019)

Chvíli trvá, než se v příběhu zorientujete. Výsledek přesto není vůbec špatný. Jinak z pohledu filmové hrůzy je nejděsivější podoba Helen Hunt. To, co někdo provedl s jejím obličejem, je na trestní oznámení.

Bakaláři - Láska (1977) (epizoda)

Někdo přísahal věrnost státu, někdo tomu druhému. V obou případech šlo obvykle o prázdná slova.

Dnes neumírej (2002)

U každého filmu s 007 je třeba přimhouřit oči. V tomto případě je ale lepší je někdy zcela zavřít.Nad akcí i dialogy typu "svou zbraň nosím vždycky vzpřímenou" nebo "ještě nejsem hotová, pomůžete mi?". Pierce Brosnan sice nebyl nejlepším Bondem, přesto se měl dočkat lepšího rozloučení.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Příběh HP jde pomalu a jistě do finále. Už to není taková zábava jako v předešlých dílech, přesto je film z pohledu fanouška nadprůměrným zážitkem.