Týden s prezidentem (2017) (pořad) odpad!

Johny M, tohle je spíš silná káva pro normálně uvažující lidi.

Ouija (2014)

Dávám tři ***. Asi mě to zastihlo v dobrém rozmaru. JInak je to kližkovitý horor ,který vzbuzuje tak akorát shovívavý úsměv..... Ale ne ,nakonec to měním na dvě ,je to pičovina

Cela 2 (2009)

Nebuďte tak zlí. Já jsem tento film viděl po náročném dni v práci i doma a když šla moje žena a děti spát ( mě se ještě nechtělo ) ,tak jsem dostal chuť na film pro nenáročného diváka. při přepínání programů jsem narazil na Celu 2 a bylo rozhodnuto.Působilo to na mě .kupodivu, velmi uklidňujícim dojmem ,pouze v hlavní roli mohla být raději nějaká sexy sympatická ochotnice ,když už to nebylo o talentu. Uděluji tedy úsměvné tři *** a dodávám ,že i hloupý film dokáže pobavit ,když máte to správné rozpoložení:-)

Varan vs. Kobra (2005) (TV film)

Je to pochopitelně čistokrevný odpad ,ale stačí pár pivek ,případně veselé cigárko a nějakou tu hvězdičku tam uvidíte:-)

Blbý a blbější (1994) odpad!

Pamatuju si ,že pro mnohé to byla před dvaceti lety téměř kultovní komédie ,ale já se z toho ještě dneska vosypávám. A nejhorší byla ta Jimova gumová držka. Fuj!!

Pád Londýna (2016)

Bezva oddechovka na sobotní noc. A to stačí.

24. Český lev (2017) (pořad)

A nabudúce by som sa prihováral ,aby Českého Leva moderovala Vica Kerekes ,pokial možno v madarštine.

Očista (2013)

Bůh žehnej Americe a novým otcům zakladatelům!!!!! Hm, představa ,že to jednou takhle dopadne je ,pravda ,dost děsná. Ale když se tak dívám na Donalda ,tak mě napadá ,jestli právě on nebude nový Táta Zakladatel.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Na tomhle seriálu je fajn ,že si tu Britové dělají srandu nejenom z Francouzů ,Němců a Italů ,ale i sami ze sebe.

Adopce smrti (2011) (TV film)

No,řekněme,že duch by neměl vypadat jako souchotinář v posledním stádiu. A taky ten pateticky cukrkandlovo dojemný závěr byl jako z prdele. Ale jinak to v rámci možností docela ušlo. A neuspalo mě to.