• Krátkometrážní
  • Hudební

Hardcore Henry (2015)

Tento film jsem si náramně užil. Hardcore Henry nasadil neuvěřitelné tempo a tím pádem, nedal divákovi skoro žádnou možnost oddechu. Jediné co bych filmu vytknul je to, že příběh nebyl úplně ideální a kamera někdy byla až moc roztřesená. Určitě bych film doporučil pro fanoušky FPS her, a naopak bych film nedoporučil těm, kterým se dělá špatně při pohledu na krev.

Havran (1963)

Absolutně nesnáším dnešní horory, ve kterých jde jen o jumpscary. Tato klasika z roku 1963 je příkladem hororu, tak jak ho mám rád. Ve filmu je vše, jak má být. Skvěklé herecké výkony, výborná kamera, podařený střih, na tehdejší dobu kvalitní efekty a hlavně úžasná atmosféra.

Hetalia - Axis Powers (2009) (série)

Jakožto vlajkovému šmakutýrovi se mi tato parodie na mezinárodní vztahy velice líbí. Povahy států jsou přesné, a celkové zpracování na mě zanechalo kladný dojem.

High School DxD (2012) (seriál)

Naprosto geniální ecchi anime. Zajímavý příběh, dialogy a hlavně dokonalá postava Isseie, která si jde za svým celoživotním cílem.

High School DxD - New: Gekkó kótei no Excalibur (2013) (série)

O něco lepší něž první série High School DXD. Tato série taky obsahuje nejlepší díl High school DXD vůbec, jímž je díl sedmý, ve kterém jsou všichni u bazénu.

I Believe (2007) (hudební videoklip)

Amatérismus nejvyššího stupně. Song není špatný, ale klip je fakt hnus, na který se skoro nedá koukat.

Jack-Jack útočí (2005)

Původní film jsem vyděl minimálně 15krát, ale tento bonus jsem viděl úplně poprvé. Musím říct že do původního filmu by se to moc nehodilo, ale jako takový přídavek je to ideální. Jsem také potěšen tím, jak všechno zapadá do původního příběhu a český dabing je také skvělý.

Jak jinak (2014) (hudební videoklip) odpad!

Neposlouchatelné a nekoukatelné, stejně jako jakýkoli Ektorův song. Ale stejně mě nejvíc rozsekal rým na „dylina" .

John Legend - All of Me (2013) (hudební videoklip)

Další ze řady songů, který se vás snaží rozbrečet. Songů jako je tento, jsou milióny. Klip je obyčejný podprůměr. Nejhorší věc na klipu je ale černobílý filtr, který se vás snaží taktéž rozesmutnit. :'(

Johny Machette feat. Ondřej Brzobohatý: Spasitelé (2015) (hudební videoklip) odpad!

Klip rozhodně není natočený špatně, ale o to mi nejde. To co je ve klipu ukázáno je dokonalý příklad přírodního canceru. Text písně by klidně mohli pouštět lidem před popravou, protože po tomhle by už nikdo nechtěl žít.