ALIENka_

ALIENka_

okres Praha
jsem mimozemšťanská moucha bzz

• 7.7.2019  20:01

Upřímně fakt nejsem milovník komedií a už vůbec ne romanťáků. Ale Bridget mě nějakým způsobem dokáže pobavit, sice už druhej díl nedosahuje kvalit prvního, pořád ale stojí za to a hlavně pobaví, což je u komedie si myslim to hlavní. :D Hodnocení: 7/10

• 7.7.2019  14:31

No do prdele, je to tady. Nevěřila jsem, že by mohl seriál přinýst něco novýho, ale tvůrci to opět správně dopepřili. Hmm takhle mi to chutná. Hodnocení: 8,5/10

• 7.7.2019  14:29

Konečně se děj seriálu věnuje víc hororovým záhadám o obřímu monstru, který má jen jedinou touhu - STAVĚT (hmm tipuju si, že chce postavit obří zeď proti Mexičanům). Hodnocení: 6/10 Edit: po druhým zhlédnutí seriálu musím epizodu přehodnotit. Nehorázně mě sere El s Max, co se chovaj jak namyšlený piče a věnuje se jim moc času, kterej by se dal využít pro smysluplnej příběh. Chápu, že chtěj autoři věnovat čas i na prohloubení vztahů mezi postavama, ale mohli to podat tak, aby to nevypadalo jak nějaká parodie na Stranger Things.

• 7.7.2019  02:29

Jsem ráda, že druhej díl nepokračuje ve stopách předchozího. Sice mě tady pořád strašně serou ty děcka (hlavně Eleven s Max), jsou v pubertě, beru, ale až takhle otravný fakt musej bejt sakra? Každopádně krom toho už zase seriál jede na temnou záhadnou atmosféru 80tek, a i když je to pořád stejný téma, tvůrci dokázaly přidat nějaký originální prvky. Příště doufám, že už bez otravných děcek. Hodnocení: 7,5/10

• 7.7.2019  00:14

Doufám, že autorům nedošly nápady, protože z první epizody to na to rozhodně vypadá. Nevíte koho dát jako záporáka? Dejte tam Rusy, koho jinýho jste čekali sakra? Všichni se tam akorát cucaj, řeší pubertální sračky a pořádnej příběh nikde. Klišé je to taky plný jako ranní hajzl. Doufám, že to tímhle tempem nebude pokračovat celou sérii a že to nebude jenom fanservis s cucáním. Hodnocení: 6/10

• 1.7.2019  23:58

Tahle epizoda byla ovšem mimořádně zajímavá. Skoro celá je věnovaná příbehový lince Červenýho draka, což tomu přidává ten správnej dračí nádech. ;) Každopádně scéna v muzeu umění, kdy Červenej drak sežera obraz Červenýho draka a následný setkání s Willem, byla jedna z nejlepších scén tohohle seriálu. Bohužel zrovna na začátku hoňky udělali tvůrci střich typu Ulice a konec. Doufám že ty poslední 3 epizody budou aspoň pořádně nabušený a dočkám se nějakýho skvělýho konce. Hodnocení: 8,5/10

• 1.7.2019  23:02

Ze začátku jsem si říkala "Hmm, to bude zase nudná epizoda plná keců..", pak ovšem přišel na scénu Červenej drak. Odkryli nám část jeho minulosti a osobního života a nakonec tu je jeho hovor s Hannibalem. Neskutečně mě ale začíná srát Alana a zrzavá novinářka - nejotravnější postavy vůbec. Hodnocení: 7/10

• 1.7.2019  13:36

Slušnej rozjezd, už teď vím, že se mi seriál bude líbit. První díl a hned taková lahůdka? No jenom škoda že premiér nebyl zoofil, jinak by si to určitě užil víc. Každopádně nějaký scény tomu docela ubíraly na opravdovosti - rozbor DNA tady neexistuje a britská vláda je plná retardů, co neznaj pojem IP adresa - věznitel princezny samozřejmě video nahrál ze svýho domu a přitom ho vůbec nenapadlo změnit IPinu nene. Takhle to vypadá když ve vládě seděj starý důchodci, co chodí do Kauflandu kurva, tak nevolte sakra KSČM! Hodnocení: 6/10

• 1.7.2019  13:26

Červenej drak vypadá jako fajn týpek na pokecání v baru, pokud by vám teda nevadilo, že by vás přitom rozpáral a potřel se vaší krví. Will si zázrakem našel holku a ztratil svoje detektivní schopnosti, aby je získá vydává se na dobrodružnou pouť za Hannibalem. Hodnocení: 7,5/10

• 26.6.2019  17:36

Kdybych měla tuhle epizodu shrnout v pár slovech, řekla bych že je to nejvíc hardcore sado maso péčko, co můžete legálně najít na netu. Hannibal byl vždycky zvrácenej, ale do píči tady je to úplně jinej level. Co mě ale nepřestává srát je, jak se všechny postavy vždycky v příhodnout chvíli někde objeví, aby někoho zachránili apod. Navíc v seriálu, kde byste čekali, že se nebudou bát zabíjet postavy jak na běžícím páse, se každá trochu důležitá postava drží svýho plot armoru jak jen může. Aspoň, že Verger je mrtvej, jestli nějak přežije i tohle, tak se k tomuhle seriálu z nasranosti aspoň chvíli nevrátim. Hodnocení: 5,5/10

• 24.6.2019  18:14
    Hannibal - Dolce (S03E06) (epizoda) (2015)

Tahle epizoda větší psychárna než obvykle. Jestli chcete vědět, jaký to je bejt na tripu, stačí kouknout na Hannibala. To je samozřejmě ta lepší stránka dílu. Horší už je chování postav, který přicházejí a odcházejí ze scény úplně odnikud, náhodně se setkaj úplně ve stejnej čas, nebo cestujou rychlostí světla. Někdy se mi sice při sledování Hannibala stalo, že jsem ztratila pojem o tom, kdy se děj odehrává, ale že bych se v tom ztratila jak ve sloní prdeli, to se mi teda ještě nestalo. Hodnocení: 5/10

• 23.6.2019  00:01

Tahle epizoda to zase pěkně rozjíždí, i když mám v hlavě spoustu otázek, který nebyly v díle zodpovězeny, jako např. jak Jack věděl, kam ten italskej detektiv šel, nebo proč si Hannibal vraždu detektiva vůbec neprosmyslel, ani svuj průhledenej oblek si nevzal. Každopádně, i když ze začátku pomalejší rozjezd a samý kecy, finální souboj Jacka a Hannibala, kde výjimečně vedl Jack, byl lahůdka. A vražda italskýho detektiva mi taky zanechala úsměv na tváři (nejsem psychopat, fakt ne), zrovna tam jsem si uvědomila, že mi tenhle seriál bude sakra chybět - díky němu jsem dostala chuť na lidský jídlo.. ah počkat, nevolejte fbi děkuji. Hodnocení: 7,5/10

• 22.6.2019  22:19

No do prdele, tomuhle říkám zakončení seriálu. Tahle detektivní dvojka mi bude chybět, na druhou stranu 8 dílů je tak akorát a naprosto to stačí - žádný zbytečný prodlužování (z toho by si měl někdo vzít příklad, hmm že by The Walking Dead?). Jistě by mi však nevadilo, kdyby se v další sérii na chvíli ukázali. Hodnocení: 10/10

• 22.6.2019  22:11

Tahle epizoda se hodně zaměřuje hlavně na detektivní část příběhu, řekla bych, že tady se detektivní děj nejvíc posune dopředu za celej seriál. Rust a Marty se zase dali dohromady a.. co víc k tomu říct, další skvělá epizoda. :) Hodnocení: 9,5/10

• 17.6.2019  21:15

Stalo se v co jsem doufala. Minulá poklidnější epizoda byla příprava na pořádně vyhrocenej šestej díl, kde se střetává ve skvělým provedení detektivní příběhová linka a pak ta zaměřující se na vztahy. Marty začal zase podvádět a jeho žena řekla "Nasrat!" a vyspala se s Rustem. Pěstní bitka Rusta a Martyho byla skvělá a Rustovo vyšetřování čím dál zajímavější. Navíc se nám tyhle dva povedený parťáci po dlouhý době zase setkávaj, to bude ještě zajímavý. Hodnocení: 9/10

• 17.6.2019  18:55

Tahle epizoda se po kulervoucí minulý epizodě zase nese v poměrně pomalejším stylu. Musím ale říct, že mi to tady nevadilo, protože si i přes pomalejší tempo udržela mojí zvědavost, jak se to vyvine dál, a hlavně se nesla ve více tajemnějším duchu. Každopádně očekávám, že v příští epizodě se to zase pořádně rozjede. Hodnocení: 8,5/10

• 16.6.2019  11:09

A je to tady! Velkolepej závěr plnej zvratů, na kterej byla radost pohledět. Počkat, to je jinej seriál. Dočkali jsme se posledního dílu a mě už opustily všechny naděje, do tohohle dílu jsem se pustila už jenom z povinnosti dokoukat tuhle sračku. Díky bohu, že je to už poslední díl a nemusím trpět dál. Daenerys má samozřejmě miliony vojáků, který se reinkarnovali a přišli ji pomoct v posledním boji. Dany má taky, jako správná Hitlerovna, proslov v pozadí s vlajkama Targaryenů o záchraně nevinnejch těsně po tom, co všechny zabila. Jon s Tyrionem maj pár strašně cringe diskuzí, kterejch je tady krom tohohle víc než v první epizodě. Jon zabije Dany, což je tak jediná věc, která se mi v týhle sračce líbila, a její drak roztaví trůn, protože má IQ 6000 samozřejmě, co jste si sakra mysleli. Pak se děj přesouvá o pár asi tejdnů pozdějc. Opět se setkaj všechny aspoň trochu důležitý charaktery, na který už snad díky DD všichni zapomněli. Rozhodnou se poslat Jona za trest na zeď (která má regenerační schopnosti, takže se stihla za tu dobu sama dostavět) a udělat Brana králem. Ale.. ten kluk za celý 2 série prakticky NIC neudělal, nikdo ani neví, co to je tří-oká vrána, tak proč?! Poslední věc, co zmíním, je že Bronn se stal ministrem financí (co do píči?), Sam se stal mistrem za pár tejdnů (dává velkej smysl..) a z Aryi se stal Kolumbus. No už to nechci nikdy vidět, strašná pičovina. Hodnocení: -1000/10

• 15.6.2019  14:08
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Skvělá minisérie, která mi absolutně zlepšila náladu po Game of Thrones. Jeden z nejlepších, ne-li nejlepší seriál za posledních nejméně 20 let. Ukazuje za pouhých 5 (o to víc napínavějších) dílů všechny události okolo Černobylu, včetně nejsurovějších záběrů, autentických událostí, jak vystřiženejch z dokumentu, a korupci tehdejšího SSSR. Musím říct, že takhle napnutá jsem nebyla hodně dlouho, i když jsem věděla, jak to všechno skončí, stejně jsem měla husinu po celou dobu seriálu. Absolutně brilantní dílo tvůrce, od kterýho snad nikdo nečekal takovej masterpiece. Hudba, která je složená z opravdovejch zvuků jaderný elektrárny, je jedna z nejděsivějších a zároveň nejhezčích, co jsem kdy slyšela. Herecký výkony naprosto úžasný, člověk má pocit, že to všechno prožívá společně s hlavními postavami. Vizuál je pastva pro oči a styl vyprávění, tady musím podotknot skvělý rozhodnutí ukázat, jak výbuch proběhl až v posledním díle, je genilání. A v závěru, kdy se se strhující hudbou ukazují osudy postav, byl nejsilnější zážitek za posledních tak 5 let. Nakonec musím ještě vyjádřit svojí spokojenost s tím, že se série nebojí ukázat ani surrealistické záběry, nahotu a hlavně události tak, jak opravdu byly. Hodnocení: 10/10

• 15.6.2019  13:54

No do prdele! Po celou dobu týhle epizody jsem měla husinu. Zážitek z tohohle seriálu je nepopsatelnej. Řekla bych, že doufám v druhou sérii, ale to radši, ze zřejmých důvodů ne. Co víc k tomu říct, naprosto skvělej jedinečnej zážitek, tady bylo všechno perfektní. Něco takovýho se povede jednou za deset let. Myslím, že nakonec jenom dodám - viděla jsem už 3x a jdu se mrknout po čtvrtý a pořád je to zážitek jako naprvní zhlédnutí. Doporučuju všema 17 prsty. ;) Hodnocení: 15000 rentgenů/10

• 13.6.2019  20:27

No do prdele, ano prosím! Tahle epizoda byla kurva velkej nářez! Na tohle jsem čekala. Po tomhle díle už mě na jistotu opustily všechny obavy o pomalý pokračování seriálu. Už začátek byl slibnej - Martyho opustila žena, tak se přestěhoval k Rustovi, kde bylo úžasný vidět soužití těch dvou, kdy i přes svoje chyby spolu dokážou vycházet jako parťáci. Ovšem to, co přišlo potom byl prostě kulervoucí zážitek, a to, i když nemám kule. Přestřelka a vůbec ta celá zápletka s gangem je napínavá jak ... doplňte si co chcete, chtěla jsem utrousit nějakou vtipnou hlášku, ale nic mě nenapadlo, tak si to doplňte sami ... No prostě absolutně bezchybně kulervoucí epizoda. Hodnocení: 10/10

• 10.6.2019  18:14

Ze začátku to vypadalo, že tahle epizoda půjde ve stopách minulýho dílu, naštěstí se to od druhý poloviny rozjelo, našly se nový důkazy a podezřelí, výslech byl skvělej - Rust to prostě umí. Navíc nám slibujou přestřelku, což by byla první pořádná akce v tomhle seriálu, takže doufám že to ohulí na plno. Chlápek v plynový masce s bílejma trenýrkama taky vypadá slibně, tak snad nezklame. Hodnocení: 8,5/10

• 10.6.2019  12:07

Přišlo mi, že v tomhle díle se absolutně nic nestalo, pořád se jenom mluví a mluví o nepodstatnejch sračkách. Epizoda zajíždí taky do minulosti a ukazuje jak všechny postavy, který chtěl Hannibal zabít, přežily, což je další věc, která mě neskutečně sere. Tenhle seriál se nikdy nebál zabíjení postav, ale najednou všechny aspoň trochu důležitý postavy přežily. Ovšem neskutečně mě zajímá Masonův plán a Mason obecně. Snědení Hannibala zaživa? Dobrej způsob pomsty musím říct. Hodnocení: 6/10

• 3.6.2019  17:35

Minulá epizoda byl skvělej, sice pomalej, ale bylo tam představení postav, seznámení s vraždou apod. V tomhle díle bych očekávala trochu větší rozjezd, rodinný problémy apod. už mi začínaly připadat docela zdlouhavý, tak aspoň doufám, že to bude nějak důležitý pro příběh. Jinak samozřejmě všechno skvělý, hlavní postavy jsou úžasně napsaný a zajímavý, příběh taky zajímavej, jenom by se mohl trochu rozjed teda. Hodnocení: 7,5/10

• 1.6.2019  23:07

Lidi co píšou, že je to málo akční a nemá to grády asi zapomněli, že je to podle skutečnejch událostí - to jsem musela zmínit, protože mě docela překvapujou nějaký očekávání zdejších diváků. Čekáte, že najednou přiletí mimozemšťani nebo jak? Každopádně tohle byla zase úžasná epizoda s úžasnou atmosférou jako vždy. To zaměření na detaily je prostě geniální - v minulým díle nahý horníci, tady olověná ochrana na pytlíka a ty hajzly.. :D Skvěle zobrazená je i propaganda a věčný utajovaní informací. Jediný, co bych možná zkrátila jsou ty scény kde střílí psi, na můj vkus trochu moc dlouhý a scény se až moc snaží hrát na city. Ale to je jenom taková drobnost. Hodnocení: 2000/10

• 31.5.2019  23:21
    Hannibal - Secondo (S03E03) (epizoda) (2015)

Tak asi po stoletý pauze jsem se vrhla zase na Hannibala. Těžko říct jestli je to tím, že jsem se na seriál dlouho nedívala, ale tahle epizoda se dle mýho názoru dost povedla. Hannibal mi fakt chyběl. Ta atmosféra, ty vizuály, Hannibalovo vaření, ten specifickej soundtrack. Krom toho Hannibalova část příběhu byla naprosto skvělá - zabití chlapa šroubovákem, rozhovory s psycholožkou, lidi pochutnávající si na jeho jídle a ten konec.. Oproti tomu Willův příběh tady trochu zaostává - ty scény z lesa mi přišli takový strašně divný (a to i na Hannibala), asiatka, u který ani pořádně nevím jakej má vztah s Hannibalem, prostě se najednou objevila bez žádnýho backstory nic, což doufám že se ještě dozvím. Ale ta poslední Willova scéna byla vynikající jak Hannibalovy pokrmy, no lahůdka, že by se z Willa začal stávat Hannibal? :) (Musím taky říct, že je možný, že pár věcí už bylo v seriálu řečeno, ale jak jsem říkala neviděla jsem ho 100 let, takže si to pravděpodobně napamatuju.) Hodnocení: 8/10

• 31.5.2019  20:28

Jelikož už dlouho slýchám o tomhle seriálu samou chválu, řekla jsem si, že mi 20 rozkoukanejch seriálů nestačí, a přidám tam další. Ovšem vůbec toho nelituju. Hned první díl totální mrda, v dobrým slova smyslu, samozřejmě. Skvělá atmosféra, postavy Cohla a Harta jsou skvěle napsaný a ještě líp zahraný plus ty kontrasty mezi nima jsou výborný. Protože jsem fanda obscénních výjevů, zvrhlejch vražd a satanistickejch rituálů, musím říct, že i když jsem filmů a seriálů s podobným tématem viděla už nějaký ty desítky, pořád mě to fascinuje a jsem ráda, že se to vyskytuje i v tomhle seriálu. Mám z toho trochu Hannibal feel, hlavně ty rohy. :D Co víc k tomu říct? Skvělej díl na rozjezd plus skvělý vyprávění, nic víc myslím netřeba říkat. Hodnocení: 9/10

• 26.5.2019  20:05
    John Wick (2014)

Klasickej akčňák - když nad ním nepřemejšlíte patří mezi nejlepší, ovšem když zapnete šedý buňky mozkový, vidíte, že tak půlka filmu je jen na efekt, ale ve skutečnosti nedává moc smysl. Abych to vzala nějak systematicky, vrhnu se nejdřív na nějaký ty klady. Film má skvělou hudbu, která se hodí k akčním scénám, a to hlavně ve scéně z klubu. Vizuály jsou taky skvělý, musím říct, že světla a vůbec ty záběry jsou na dobrej orgáč. I tady musím vyzdvihnout tu scénu z klubu, u který by si ne jeden člověk vyhonil. Samozřejmě má film po většinu času souboje a přestřelky skvěle zvládnutý, na druhou stranu musím říct, že to se tak nějak od akčňáku s Keanu Reevesem očekává. Opět se musím zmínit o scéně z klubu, protože lepší přestřelku jsem snad ještě neviděla (tady je ovšem vysoká pravděpodobnost, že si ji jenom nepamatuju). No to by bylo pro klady asi tak všechno. Wick je schopnej vyzabíjet polovinu města kvůli káře a psovi, chápu umřela mu manželka a je nasranej, ale pořád je to jenom auto a pes. Samozřejmě se taky musím zmínit, že mafiáni jsou rusové, jak jinak že, a Wick je nezranitelnej. Párkrát ho sice trefí, ale vždycky to zázrakem přežije a ještě u toho zabije 10 lidí. Mafiáni maj mušku asi jako Stormtroopeři a i přesto, že mohli Wicka zabít nejmín 12x, nene on přece musí přežít až do konce. A když už ho konečně vrchní mafouš zajme vybavuje se tam s ním 3 hodiny o úplnejch pičovinách a nakonec ho chce zabít igeliťákem. IGELIŤÁKEM. Wick to samozřejmě přežije a mafiána zabije. Konec filmu. Ale počkat, ještě jsem se zapomnněla zmínit o nejvíc nelogický scéně. Mafián si to totiž s Wickem chce rozdat jeden na jednoho a Wick to přijme a odhodí zbraň. Jasný je to na efekt a všechno, ale do prdele nedává to vůbec smysl, však ho mohl v pohodičce odprásknout pistolí sakra. Hodnocení: 6/10

• 26.5.2019  15:51

Pořád se nestačím divit, jak někdo, kdo má na listě víceméně špatný filmy, může udělat takovej masterpiece. Atmosféra seriálu je nepřekonatelná, jsem u něj posraná víc než u všech horrorů dohromady, takže myslím, že nic víc netřeba říkat. Prostě tomuhle kousku nemám co vytknout, doufám jenom, že získá pořádnou řadu cen a zaslouženou pozornost. Celou sérii jsem viděla už 5x, takže myslim, že to mluví samo za sebe. Hodnocení: 10000/10

• 21.5.2019  18:21
    Kancl - Basketbal (S01E05) (epizoda) (2005)

Další skvělá epizoda, co víc k tomu říct. Tenhle seriál dokáže prostě zvednout náladu. :)

• 21.5.2019  17:54
    Kancl - Aliance (S01E04) (epizoda) (2005)

Tahle epizoda nemá chybu. Vztah Jima s Dwightem je prostě skvělej. Scéna s Dwightem v krabici nemá chybu. Navíc blonďatej Dwight? Co byste ještě chtěli sakra?! :D A Michaelovy špatný vtipy nikdy nezklamou, stejně jako jeho slavný překvapení pro zaměstnance.