Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Recenze (639)

plakát

Predátor: Kořist (2022) 

Přesně to, co mám na Predátorovi rád! Akční hvězda, týmovka, výrazný postavy, humor, přepálený hlášky, přepálená akce, bezbolestná, nekompromisní, chytrej emzák, úderná hudba a jdem na to s doutníkem v držce! Nemáme čas krvácet a.... eh... ajo! Vono tady nic z toho, co mám na Predátorovi rád, nebylo.

plakát

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) 

Asi bych se chtěl radši dvě hodiny dívat, jak se na ten film Cumberbatchova mladší verze dívá a jí u toho Krustyho animované burgery... nohama. Těšil jsem se. Ale asi se mi to líbilo v jiným vesmíru.

plakát

Večírek (2021) 

"Co je na drogách smutnýho? Feťáci jsou veselí lidi!" Jen maj pak asi zkreslený vnímání. Netuším, jak to fungovalo na divadle, ale tohle je nelogický, ochotnicky zahraný (Karel ne, za Karla ta hvězdička), tralalaaaaa, autobus a k tomu ta mile legrační hudba...a spolužák měl přezdívku Prasopes. Cha!

plakát

Willyho kouzelný svět (2021) 

Zbožňuju Nickovy ulítlosti (Mandy, Barva z vesmíru). Ale to by nesměl být Kevin Lewis tak netalentovanej, neumětelskej, nenápaditej průjmař! Takhle fajn pokleslej námět, k dispozici ochotnej "let's do it" Cage... a je z toho tak slabej výsledek. To je na plyšovou facku!

plakát

L'uomo del labirinto (2019) 

Něco pro milovníky italské filmařiny a žánrových hrátek. Donato Carrisi evidentně ví, co točí, jak to má vypadat, jak navodit napětí, občas i kapku nepříjemného strachu (králík!). Servillo je skvostný ve své detektivní linii, Hoffman v konverzační (jak moc mi ten chlap chybí v nových filmech!). Nejvíc působící je celé vyšetřování starého "l'investigatore privato", který se snaží z posledních životních sil rozlousknout záhadu kolem únosů a temnoty. Hudba (Vito Lo Re), kamera (Federico Masiero) a především celkový look (to má asi na svědomí Tonino Zera) - všechno mi krásně sedlo. A i když konec úplně nelahodil, tak mi tahle tajemná směs (trocha kriminálky, okultismu, twistů i italského gialla) přivodila moc příjemný pocit v mém králičím bříšku... Nenechte se odradit těmi hnusnými plakáty!

plakát

Zrádci - Ze života pozůstalých (2020) (epizoda) 

Když už si zvolím způsob snímání stylu "nejotravnější svatební kameraman", tak si alespoň hlídám ty stíny techniky na ksichtech herců. V prvním díle dokonce členové štábu v zrcadle jako v Trháku pana Bowfingera. To už pak není styl, ale diletantství. Scénář mě baví, promluvy do kamery naprosto zbytečný, famózní Igor Bareš! Jsem zvědavej, co bude dál, takže je to pozitivní.

plakát

Giallo a Venezia (1979) 

Největší záhadou bylo, kde bral ten neschopnej inspektor pořád ty vajíčka natvrdo... Zábavná hudba, dvě nechutný scény, jedna hoňka v pornokině, spousta zdlouhavýho sexu... To dělá celkem dvě benátský hvězdičky.

plakát

Kurýr: Zásilka smrti (2019) 

Olga je hezká, Oldman je zlej a jednovokej, kaskadéři se vyblbli, nějaká ta gore blbůstka se taky našla... Nemám vlastně důvod být na tenhle film zlej. Prostoduchý, solidně odvedený béčko.

plakát

Dolemite (1975) 

Ještě nikdy jsem ve filmu neviděl tolik filmařské techniky (včetně zvukaře), aniž by to byl záměr. Guilty pleasure ve všech směrech! Dolemite!!!

Reklama

Reklama