• Thriller

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Na mě až moc rozvrklaná kamera a moc řevu, což mi víc než strašidelný připadá nepřehedný.

Deadpool (2016)

Jsou filmy u kterejch už po prvních 5-ti vteřinách vím, že to bude super podívaná. No a tohle je jeden z nich.

Dívka ve vlaku (2016)

Příběh o hodné ženě, která se pod tíhou okolností stala alkoholičkou. A přes to všechno, co se jí stalo, přes to, že jí její manžel denně lhal, podváděl a bil, přes to mu až do samého konce vlastně nechtěla ublížit. Je to hezkej příběh. Emotivní. Do poslední chvíle není úplně jasné, jak to dopadne. Podle hodnocení ostatních myslím, že jako žena to vnímám jinak, než muži. Vidím se v tom. Ne že bych byla alkoholička, ale vidím v tom tu bezmoc, to, že sebou žena nechá snadno manipulovat. . mám z toho až husí kůži. MOC hezkej film!!!

Grimsby (2016)

Tak tohle je něco. Jedna z nej komedií, co jsem viděla. V poslední době jsem měla štěstí jen na samý odpad a to samé jsem očekávala i od tohoto filmu. Vlastně bych se na to dobrovolně asi sama nedívala, ale kamarád do mě asi tři hodiny neustále hučel, že je to nabušená komedie a že se na to musím podívat. A tak jsem to teda pustila. Ne to, To!!! To je vážně skvělý film. Bavila jsem se od začátku až do konce. Dokonce jsem docela litovala, že To bylo tak krátký. Klidně by to 120 minut sneslo. Sachu jsem vždycky považovala za idiota, co neumí hrát, ale to jen proto, že jsem žádný film, kde hrál, doposud neviděla.

Hra peněz (2016)

Tohle je film, kterej se na počátku tváří, jako další z filmů, který se snaží poučovat o penězích, ale po chvíli se z toho vyvine docela dobrej napínák. Celou dobu mě to nutilo přemýšlet a měnit názory, jak to vlastně celý dopadne.

Hush (2016)

Hezky, hezky. Tenhle film si zaslouží obdiv v tom, že je zde minimum herců, minimum dialogů, celé se to odehrává v jednou domě a přitom je to parádní podívaná.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Já jsem se docela dobře bavila, sice to není žádný veledílo, ale na zabití nudného večera to stačí.

Matky na tahu (2016)

Po dloooouhý době komedie, která mě bavila. Teda až na pár detailů, jakože třeba Mila na strhanou matku opravdu nevypadá, její manžel - kapitola sama pro sebe.... Jako vážně? Vždyť se choval jak pětiletý dítě, kdyby se mi chlap smál, že táhnu spoustu tašek a ani ho nenapadlo mi jít pomoct, tak letí z domu rycheji, než dá hokejista gól při samostatnejch nájezdech. A když nad tím tak přemejšlím, tak tam takovejch trochu přiblblejch momentů bylo víc. Ale nechci ten film nějak schazovat. Celkově se mi to líbilo, Mila je sympaťanda, Kathryn pobavila a moc se mi líbilo, jak do filmu vstupovala hudba, byla dobře zvolená a ve vhodných mometech zesílila.

Miliardové výkupné (2016)

Dobej film. Dobře natočenej. Dobře zahranej. Dobrý téma. Prostě celý je to takový docela dobrý.

Morgan (2016)

Co se stane s autem, když prorazí ocelový tři metry vysoký vrata? NIC. Je to přeci ve filmu :-). Ale k filmu samotnýmu, jak bylo řečeno na konci, projekt L9 selhal.