fr3ak

fr3ak

Individual Obecný

okres Prostějov

7 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
  • 2.6.2019  14:30

  Po dlouhé době si zase nevím rady s hodnocením. První zvrat byl naprosto nečekaná bomba, která mi zametla se vším očekáváním věcí budoucích. Pak nastal druhý zvrat, který vnesl světlo jak do toho prvního, tak i zbytku filmu. Tady se ale nabízí otázka, jak moc ho bude schopný divák akceptovat. Já se s tím v rámci filmu celkem smířil a jsem ten druh diváka, který má rád překvapení. Tady se mi jich dostalo hned několik, ale přesto jsem neměl pocit, že by mě nějak uspokojila. Samotný závěr tomu nasadil korunu. Asi si dám po čase druhou projekci. Silné tři.

  • 2.6.2019  12:20

  Tohle už je fakt na hranici odpadu. Film, který se snaží o několik věcí a přitom žádná vůbec nefunguje. Hlavní hrdinka je celkem sympatická, ale to co se děje okolo je katastrofa. Nick Fury je tady strašně trapnej a ty ubohý fóry s kočkou už jsou jen taková pomyslná třešnička na shnilém dortu.

  • 24.3.2019  10:46
  Halloween (2018)
  ***

  Film, který se strašně moc snaží být postavený na starých postupech a být naoko pomalý, jenže si sám podráží nohy svoji zkratkovitostí a vypravěčskou uspěchaností. Krásný příklad rozdělení dvou postupů, kdy jeden chce aby to vypadalo jako tenkrát a druhý zase potřebuje říct spustu věcí a vysoký bodycount (podle mě úplně zbytečně). Buď měli přidat stopáž při zachování stávajících událostí (teleportování Jamie Lee Curtis v průběhu filmu mě strašně vytáčelo a bylo v ostrém kontrastu s finální naháněčkou, která naopak po stránce pomalejšího tempa fungovala na výbornou). A nebo aspoň vyhodit linii s reportéry, kteří tam byli úplně zbyteční a film by se bez nich v klidu obešel. Stejně jako hlavní postava by potřebovala pobrat trochu víc inteligence. Jestli se 40 let pečlivě připravovala na konfrontaci s Myersem, včetně tréningu dcery a stavby pastí v domě, tak se v závěru chová jako naprosto hloupá blonďatá kráva. Raději už to ukončím, protože bych musel ještě snížit hodnocení.

  • 10.2.2019  17:23
  Overlord (2018)
  ***

  Hned z kraje filmu mě bolelo jak sleduju partu naprosto vymaštěných paragánů, kteří si v klidu na území nepřítele v noci svítí baterkou, hulákají jeden na druhého a celkově se chovají jako idioti. Je mi záhadou, jak taková tupá hovada vůbec mohly úspěšně projít výcvikem. Nebo si představte malou vesničku obsazenou skopčáky, kteří neustále hlídkují, ale nějaký střílení pár metrů od nich, je nijak nevzrušuje atd... Spíše zklamání...

  • 2.1.2019  01:54
  Disenchantment (TV seriál) (2018)
  **

  Za mě teda těžkej průser. Groening se nám jaksi vyčerpal...

  • 19.11.2018  17:31

  V tom filmu je všechno, ale zároveň nic. Tentokrát jsem měl pocit, že jen sleduju sled bombasticky natočených scén, které ale vůbec nedrží pohromadě, což mi u předchozího MI nepřipadalo. Závěr sice zvládne být napínavý, ale ten doják na konci to snažení zase pošle úplně do hajzlu. Ano, jsem zklamaný.

  • 11.11.2018  21:49
  Predátor: Evoluce (2018)
  odpad!

  Tak a teď už sem vážně nasranej. Věc, Vetřelci, Terminátor a teď už i Predátor jsou naprosto v piči. Shane Black, kterýho bůh ví proč obklopuje aura skvělého režiséra (jako kdyby Iron Man 3 už nebyl dostatečný varování) dojebal film ve všech směrech. A aby to náhodou nebylo málo, tak ke psaní scénáře přizval člověka, kterej pomáhal napsat takovej skost jakým byl RoboCop 3 (!!!). Mám pocit, že aktuálně žiju v té nejsmutnější filmové době...

  • 16.9.2018  22:26

  Chudák Mark Hamill. Chudák Luke Skywalker. Ani jeden si to nezasloužil...

  • 3.9.2018  14:02

  Cože?! Tak peckovní horor a je na CSFD v červených číslech? To je zcela ojedinělý úkaz! I když si nedělám žádné iluzle. Zdejší "elita" ho co nevidět umlátí do modrého, ale to by ve výsledku vlastně bylo v pořádku, protože se tím potvrdí to co už tu píšu roky: Když na CSFD hledáte výborný horor, v žádném případě nehledejte podle hodnocení...

  • 1.9.2018  12:04

  Hm, tak už i angláni začali svoje horory kurvit lekačkami...

  • 6.7.2018  00:09

  Spielbergova přeslazená limonáda po kolikáté už? Mohl bych filmu vyčítat opravdu směšného ultra zléno záporáka, který vede ještě směšnější ultra zlou korporaci, která má v reálném světě takřka neomezenou moc. Všechno vysledují a jsou ochotní pro své záměry i zabíjet, ale přesto jí ujede dodávka plná fakanů atd… Samozřejmě nesmím zapomenout na nevyhnutelný cukrkandlový happyend. Jenže tentokrát mé hravé já prostě vyhrálo a já se s ním nebudu (a ani nechci) hádat. Jednou ti to Stevene můžu odpustit, ale moc na to v budoucnu nespoléhej…

  • 2.4.2018  06:30

  Prase počká...

  • 22.3.2018  17:08
  Strašáci (1971)
  **

  No tak jestli tohle má být jeden z těch slavných hixploitation, tak raději nevidět ani ty neslavné. Když tu tak čtu komentáře o tom jak je první polovina filmu nudná a spíš jde o nutné zlo pro polovinu druhou, tak já mám teda zcela opačný názor. Ta první polovina aspoň trochu dává smysl a do chvíle kdy (od teď spoilery) se nechá Davidova stará naprosto nepochopitelně vošoustat od dvou vidláků, aby následně tento akt nebyl ve filmu vůbec nijak využitý a vyjde tak naprosto do ztracena. Amy je vůbec největší problém celého filmu. Vůbec nechápu co se tý krávě honilo hlavou, protože se každých 15 minut chová úplně jinak. V závěru by mě ani nepřekvapilo kdyby na těch schodech raději zastřelila spíš Davida než dorážejícího vidláka. Snad jen ten závěr, kdy tou dubou již nesmrtelný David slavně zachrání úchyláka, kterej před několika hodinama holýma rukama oddělal vyzívavou čubku mi trochu zpravil náladu...

  • 18.3.2018  20:45

  Měl jsem nemalé obavy co to zase bude za slátaninu a nakonec je to celkem fajn jednohubka.

  • 18.3.2018  00:15

  Ten film je tak neskutečně blbej, až je vlastně celkem dobrej :D

  • 5.2.2018  02:21

  Po kolikátý ty už jdeš do kriminálu? To je jak kdyby jste se zeptal ženský, kolikrát už ho tam měla.

  • 4.2.2018  22:31
  Ironclad (2011)
  ****

  Nebýt nepřehledných soubojů, tak nemám problém tomu napálit za plnej počet.

  • 29.9.2017  23:49
  Playgirls (1995)
  odpad!

  Tohle je naprosto neuvěřitelná záležitost. Jak by řekl Dave Lister: "Těžko najít správný slova". Olmer je úkaz...

  • 3.9.2017  20:47

  Z filmu mi bylo vyloženě na blití. I když pohledem dneška je to spíš taková nechtěná komedie.

  • 3.9.2017  03:08
  Mumie (2017)
  *

  Tohle bylo děsný. Z filmu už si vybavuju akorát tu (v trailerech dost profláklou) sekvenci z pádem letadla, jinak nic...

  • 13.8.2017  22:10

  Případné zájemce a hlavně fanoušky prvního dílu je třeba upozornit, že T2 Trainspotting je úplně jiný film (což je dobře), který se utápí v nostalgii a časté bezmyšlenkovité citaci původního díla (což je úplně špatně). Výsledek je sice výborně natočený, ale přesto naprosto zbytečný film, který tak nějak plyne od ničeho k ničemu a v závěru vlastně skončí tam kde začal.

  • 13.8.2017  22:00

  Ho hó, tak tohle je opravdu vynikající zářez! Znamenitá chuťovka, které se kupodivu daří udržet i tu psychologickou rovinu, takže stejně jako hlavní "hrdina" je i divák po celou dobu dost zkoušený a udržován v nejistotě, bravo! Grindovej soundtrack je už taková třešnička na dortu :)

  • 30.7.2017  23:46

  O něco slabší než první remake. Tady je sice oběť mnohem víc zkoušená a opravdu mi holky bylo líto, ale taky je zde slečna v druhé části vybavena nadpřirozenými schopnostmi, jako třeba teleportace, nebo schopnost odnášet stokilové chlápky, kam se jí zachce (ale to už byl zčásti problém i u prvního dílu).

  • 23.7.2017  23:44

  Hovadina. Ale sakra dobře natočená hovadina. Zápletka je výstavně dementní, hlavní hrdina zcela nepoučitelný a záporák excelentní (Michael Shannon je tady k popukání - víc takových rolí!). Takže jo, proč ne.

  • 22.7.2017  21:41

  Tak si jednou černá komunita poplakala a hned se dala do chodu černá pásová výroba. Nominace na nejlepší film je i přes moji ignoraci oscarů slušná trapárna. Jinak film je slušný průměr a času s ním stráveného určitě nelituji, jen mi přijde smutné, že u filmu, který má propagovat černochy (fakt nevím jak to jinak napsat :D) si nejvíc pamatuju Costnera v pro něj ideální roli a Kirsten Dunst, která si tu odpornou píču střihla evidentně s velkou chutí.

  • 15.7.2017  10:22

  To měl být vtip?

  • 4.7.2017  01:33

  Určitě lepší než sedmička, ale ne o moc. Akce je pořád taková nijaká. Žádný moment mě nestrhnul natolik, že bych si ho chtěl pustit znova.Hlavně mě iritoval ten černoch, kterej si v každé scéně pořád na něco stěžoval, poprvé to bylo trapné, podruhé ohrané a potřetí už jsem mu přál bolestivou a pomalou smrt (tam by ty stížnosti aspoň měly nějaký opodstatnění). Vlastně největší zábava byla ve společných scénách Rocka se Stathamem, tihle dva jsou prostě parádní dvojka a doufám, že příští díl je mnohem líp využije.

  • 4.7.2017  01:26
  Slimák (2006)
  ***

  Neurazí, nenadchne. Slabé tři.

  • 4.6.2017  02:39
  Kód Enigmy (2014)
  ***

  Čistá duše na druhou...

  • 28.5.2017  22:34

  Konečně horor jak má být. Bez všech nemocí, "díky" kterým tento žánr poslední dobou tak degeneruje. Zapomeňte na samoúčelné lekačky a trapné bubáky. Tady se jede hlavně atmosféra a ta by se dala krájet. Verbinski tímto dílem možná spáchal profesní sebevraždu (vynikající horory už dnes diváci neocení), ale za to že se neohnul a jel bez kompromisů, za to má ode mě velkou poklonu a samozřejmě zcela jasné nepochopení od CSFD smetánky (budu se opakovat, ale pokud tady hledáte dobrý horor, neřešte procenta). Remake Kruhu budiž odpuštěn.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace