Tygr a drak (2000)

Já nevim, fakt sem to nepochopil, co na tom je???!!!

Brouk v hlavě (2002) (TV film)

Moc pěkné, ale s divadlem se nedá srovnávat! Vedle Viktora Preisse v divadelním představení exceluje také Ivan Trojan!

Apocalypto (2006)

Vypráví o zániku??? Ale musím říct, že hodně brutálně...Záběr na dvě lodě je opravdu velkolepý, tomu se říká ZÁNIK ŘÍŠE! Samozřejmě, že si to mál divák domyslet, ale tohle rozhodně nevypráví o zkáze Mayů! Největší plus vidím v kostýmech, které jsou vskutku překrásné.

Umučení Krista (2004)

PAIN IS THE MAIN! Or it is only game, I think it is same!

Choking Hazard (2004)

Tak jsem to akorát ted shlídnul! Dost mě to překvapilo. Rozhodně jsem nečekal intelektuální přístup, ale co sranda byla...Jdu se projet tankem s Dádou!

O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV film)

Skvost mezi pohádkami! Vyvolává ve mě mnoho emocí, krásný příběh, kostými a prostředí navozující zvláštní atmosféru blížící se horovým scénám! Ostatně Andersen psal dosti krutě, není se co divit, když už v devíti letech opustil domov! Pohádky by měli zapůsobit a inspirovat ke změně k lepšímu, tady se to opravdu povedlo. Konec, který si pohrává s myšlenkou nesmrtelnosti je opravdu nádherně děsivý!

Herkules (1995) (seriál)

V dávných dobách, kdy bohové stíhali lidstvo útrapami, svět zrodil hrdinu...mě! Mě,měl jsem rád stín...stín jebo bicepsů....ale jeho sílu předčila jen síla, kterou měl v srdci! Přeci!

Airwolf (1984) (seriál)

Mami,už nechci stíhačku!