Ricky (2009)

Neviem či som nevyzrel na takýto druh filmu ale toto "dielo" sa mi absolútne nepacilo. Nudne scény, nedynamická kamera zbytočne obnažené telá ... A to žeby to mala byť aj komédia mi tam už vôbec nesedí ... smial som sa asi 2x aj to tak na pol ust. Oproti filmu Bazen je to slabý odvar

Mariňák (2005)

nadupane vzhliadnutie do duše vojaka vo vojne ... od straty idealov až po hodenie do reality "bez" vojny ... kto by cakal klasicky vojnovy film ... nedocka sa .... ale uvidi priam psychologicke dielo :)

Na území žen (2007)

velmi prijemna mila komeida ... sice obohrany amet ... ale pekne stvarneny ... nic tu neni nutene a vsetko pekne plynie .. tento filmik ma fakt prekvapil :)

Království (2007)

Uff ... taq toto bola šelha , zdrcujuco podana situacia vo svete ... skvela akcia , najme ta posledna ... ta mi vybila dych ... ( najme ten nožik v hlave :) ) herecke vykony a efekty vyborne zvuk a kamera ... no tam dam 85 % ... nekedy toho "pohadzovania kamerov bolo preca len kusok vela ... jedine co mi chybalo bolo kusok viacej uzavrety koniec ... no lebo povedzme si otvorene ... hmmm skoncilo to hned ako to nabralo grady :) ale aj taq to bola zbesila akcia ktora sa oplati vidiet :) celkove hodnotenie 90%

Zóna úniku (1994)

taky ohodovy akcnak .... veci co ubrali mojmu hodnoteniu : vyrok instruktorky ... "... ved kazdy chce skakat, 4.7 oslavuje cely svet , cela Amerika " a dost nepekne robene nikektore pady ... jame zabery na tvare ... tam naozaj padaju oni :D

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

!! KONEČNE !! som sa dočkal dielu na ktory sa dá normálne pozrieť ... síce decký divák môže byť sklamaný ... kedže to už nieje ten "decký" Potter ... prešpikovaný kúzlamy a posupným zoznamovaním do deja .. z vývojom knihy sa prosto posúva aj hranica komu je to prednostne určené ... veď nechcite aby male decko pochopilo co sad eje v hlave 15-násť a viac ročnoemu ... kedže tento diel (filmový aj knižný) bol poňatý v zmysle "začala sa puberta ... rebelia výťazy" naskytuje sa priestor pre ludskú psychyku ... tu musim Daniel Radcliffovi zložit absolutorium ... som si nikdy nemyslel že "mali krpaň" može odohrať až psychologicku ulohu ... vo filme sa mu da uveriť všetko ... kazde gesto aj mimika tvare prosto vychadza priamo z neho ... aj Potterovym suputnikom Hermione (ktora konecne odhodila masku biflosky :) ) aj Ronovy to slo na vybornu ... škoda ze sa im nenaskitlo viac priestoru "aby sa prejavili este viac" A o nove profesorfe Obrany Proti Čiernej Mágie "len to najlepšie" :D bola prosto dokonalá ... dokonale stvárnené zlo ... a tie jej úškľabky ... prosto som ju žral ... "herecký vykon roka :D " zmena režiséra bolo to najlepšie co spravili producenti ... David dal Potterovy nové krídla temnoty ... ktora bude pretrvávať až do konca ... Veď Temný Pán je s5 ... tak nechcite všade plno farieb a úsmevy na tvárach ... čo sa týka ostatku .. Hudba, kamera aj strih je prosto výborny ... jedine čo môžem vitknuť je možno malá bohatosť scény a ako bolo spomenuté slabé dotiahnutie niektorých efektov...

Koule (1998)

film dobŕy ale nedotiahnutý do konca

Dave (1993)

nadpriemerná americká komédia s ktorej si clovek vezme jednak kvalitný humor a výborné herecké výkony

10,5 stupně (2004) (TV film)

úmevný pribeh kde (ako inak) hraje naj úlohu Amerika :D ... tento film je dobry taq akurat na pobavenie :) BWT: ty Amici bi setko len atomovkami riesili :D