Orange Is the New Black - Stav dělohy (2018) (epizoda)

Tvůrci se evidentně rozhodli vyprodukovat nevýraznou, monotónní sezónu, už třetí epizoda v řadě přinesla děj bez jakýchkoli výraznějších momentů. Jasně, mezi diváky jsou jistě i koprofilové, kteří si tentokrát přišli na své, já bych ale raději dostal pořádnou porci humoru.

Orange Is the New Black - Trable, trable (2018) (epizoda)

Hmm, jak to okomentovat? Těžko hledat nová slova, když byla pátá epizoda na stejné úrovni jako předchozí díl. Děj je pořád jasně lepší než u spousty jiných seriálů, což není na šestou sezónu špatné, jenže chybí jen troška kvalitního humoru, abych mohl přidat i čtvrtý kousek. Škoda.

Orange Is the New Black - Já, mluvící osel (2018) (epizoda)

I tentokrát šlo o jasný nadprůměr, ale chybí mi tady nějaká přidaná hodnota, pro kterou bych mohl zvednout hodnocení. Na rozdíl od Wentworthu tady nikdy nešlo o čisté drama, jenže ta komediální část, díky níž byl seriál silný, se stále více vytrácí, a to je škoda.

Orange Is the New Black - Každá za sebe (2018) (epizoda)

Výslechy pokračují, takže by se dal očekávat stejný výsledek jako u předchozího dílu, tentokrát ale tvůrci nezapomněli na zajímavý děj, propašovali sem i nějaký ten humor, a navíc se mi potvrdilo mé podezření, že se z Friedy postupně stává nejzajímavější postava seriálu.

Orange Is the New Black - Po hlavě do sraček (2018) (epizoda)

Celou dobu jsem měl u sledování druhé epizody pocit, že jí chybí šťáva. O tu trochu vzruchu v jinak vcelku nezáživném ději se postaralo duo Joe Caputo/ Natalie Figueroa, které mě dokáže vždycky dobře pobavit, jinak jsem se nedočkal žádných výrazných momentů.

Orange Is the New Black - Kdo to ví líp než já (2018) (epizoda)

Klidně bych první epizodě šesté sezóny přihodil i čtvrtou hvězdičku, kdyby nebylo Suzanniných halucinací. Sice jsem pochopil, že mi tvůrci chtěli přiblížit dění v maximálce vtipnou a neotřelou formou, jenže mě to příliš nebavilo, a tím pádem se mi to zdálo být přehnaně dlouhé. S výjimkou těchto scén jsem se ale celkem slušně bavil, po zkušenostech s předchozí řadou jsem byl příjemně překvapen.

The Son - Season 1 (2017) (série)

První sezóna seriálu mě příjemně překvapila. Přestože se příběh Eliho McCullougha odvíjí ve dvou dějových liniích, nikterak mi to nevadilo, situace byla po celou dobu naprosto přehledná a pohledy do minulosti byly zajímavé i poučné. Po tom, co jsem viděl, se určitě budu těšit i na pokračování.

The Son - Scalps (2017) (epizoda)

No vida! Děj finální epizody první sezóny byl po předchozí uspávačce příjemným oživením, v obou dějových liniích nebyla o pořádnou akci nouze, nenechal jsem si zkazit dojem ani tajemnými zásahy skrz půlmetrovou zeď, dobře jsem se bavil, a proto jsem hodnotil plnou palbou.

The Son - The Prophecy (2017) (epizoda)

Devátá epizoda určitě nepatřila k tomu nejlepšímu, co mi zatím seriál přinesl. Což o to, intrikování proti rodině Garciových bylo kvalitní, ale bylo tady jen okrajovou záležitostí, většinu dílu vyplňoval jen málo záživný a poněkud utahaný děj, který mě příliš nepřesvědčil.

The Son - Honey Hunt (2017) (epizoda)

Po poněkud slabším předchozím dílu přišla další solidní epizoda. Byl jsem s ní spokojen hlavně kvůli tomu, že se začíná slušně intrikovat kolem naleziště ropy, to že se nachází na cizím pozemku, není žádným velkým problémem. Je docela zajímavé, že mi to silně připomíná současnou zahraniční politiku USA.