Díler (2010) odpad!

Pozrela som si to kvoli Emme Roberts a 50centovi. Od prvej sekundy, co zacal ten neprijemny hlas v anglickom originali rozpravat ma to nebavilo. Ked sa ani po 50 minutach nic zaujimave nedialo len sudoby psychologicke dristy, som si hovorila, ze uz to chvilu vydrzim. A cely cas som cakala co akoze ten psychopaticky brat na tej party urobi. Ked sa tam zacalo strielat som sa zacala smiat na cele kolo, ako mohol niekto taku kravinu vobec napisat nieto natocit. A to ani nehovorim o tom konci. Lutujem kazdeho kto s tym stracal cas.

Potomci lidí (2006)

Pretrpela som, pozrela som, dobrovolne nikdy viac.

StreetDance 3D (2010)

toto je tanecny film a kto to nechape ma smolu a lutujem ho. tu nejde o hlboku myslienku ale o prepracovany tanecny zazitok. hudba a tanec *****

Intrikánka (1998) (TV film)

Keby to bolo logicky dopracovane tak by bolo urcite viac.. Takto ma to len nahnevalo :(

Smog (2008) odpad!

doteraz som nepochopila ako mohol Procko vystudovat herectvo.. teraz som si moj nazor len potvrdila

Průvodce k rozpoznání tvých svatých (2006)

Je az prilis skutocny... a mne pripomenul detstvo :( podaktori v komentoch spominaju, zvlastne ukazane zlomy deja.. ked sa stane nieco strastneho priatelom v takom veku, vacsinou to nedokazete spracovat a vas to zamrzne tak, ze viete, ze sa to stalo ale pri tom sa spravate, ze to je bezne.. a pokracujete v zivote. Ale kamera je naozaj divna. Bohuzial ten dabing ma iritoval na tolko, ze som si ho nevedela poriadne vychutnat.

Trable v ráji (2009)

Mozno je to lacine a okukane alebo co to tu vsetko kritizuju, ale ja som bola spokojna.. sice som sa zasmiala len dva krat, ale mne to trafilo akurat temu do zivota, a to problemy parov, aj ked nie manzelskych (ale tak 5 rokov je 5 rokov..) a ako inac ukazat ludom, ze vztah nie je len to okuzlenie a hned ako sa ukazu problemy to prejde? Ked sa totizto hovori musis a nesmies, tak ludia ktomu maju negativny postoj ale takto im to moze nenapadne vnuknut nieco, co sa tyka ich zivota.. ale ani sa nedivim v dnesnej dobe, ze mame tolko rozvodov, ked si ludia nevedie najst cas ani na niekoho vedla koho kazdu noc zaspavaju :/

Stmívání (2008)

neviem ktoru cast mam zhodnotit ako prvu. takze asi idem po porade. film: ono to ma nejaky dej, zapletky, ci vobec nieco zaujimave? ako si mi to asi uslo. 50 minut sme s priatelom cakali kedy sa konecne nieco bude diat, asi minutu sme sa nenudili a potom sa dalsich 20 minut nic nedialo, priblble kecy, este horsie prostredie a vsetko vytvorene na silu.. herci: vzivote som nevidela tak neschopnych hercov, nezaujimavych a aj nesympatickych. hlavna predstavitelka zahrala ako herecka jedinu scenu.... ked hrala nadrzanu (ale kto vie, ci v skutocnosti nebola) jedina pre mna pekna vec na tom filme je hudba, ta ma vazne uchvatila..