hazaba

okres Brno
daydreamer

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 13.2.2019  18:34

Takový lepší standard českého filmu. Velkým plus je, že se zde až na jednu drobnost, která je navíc prvoplánovaná, nevetřela tragická složka... jiný i slovy se jedná o čistou komedii. Bohužel pár dalších prvoplánovaných vtipů je zde povíceru, takže nemůžu jit s hodnocením výš, ale jinak jo, docela dobrý.

• 12.2.2019  17:49

Opravdu výborný seriál o historii amerického západu. Vyprávěn z pohledu legend, což jej činilo zajímavějším, než je u podobných počinů podrobné. Z mého pohledu dvě menší výtky: někdy až patetické výlevy vypravěče, ale to se od Američanů dá asi čekat, a pak také nekritická adorace normálního kriminálníka Jesseho Jamese, který na rozdíl od ostatních "desperádů" pro své zločiny neměl žádný vznešený motiv.

• 6.2.2019  19:51

Samozřejmě že to útočí na city tou nejprimitivnější cestou, ale když je vám po shlédnutí filmu dobře, svůj účel splnil na jedničku.

• 4.2.2019  18:49

Mno, obyčejný snímek o neobyčejné kapele. Neurazil ani nenadchl.

• 4.2.2019  18:45

Má to svoje kouzlo, i když se v podstatě jedná o dialog dvou lidí, který je zasazen do krajinných kulis (téměř zbytečně). Zpočátku to bylo docela nudné, ale pak se člověk občas i zasmál. A nejlepší scéna byla s pumou.

• 27.1.2019  21:27
    John Wick 2 (2017)

Pokud máte rádi bezduché střílečky, budete tenhle film milova6t. Trochu mi to připomínalo počítačovou hru Call of duty nebo co to bylo, kterou kdysi hrál můj bratr. Ale bylo úsměvné se koukat, jak si připravují podklad pro třetí díl, který bude, hádám, ještě větším masakrem, než co jsme dosud viděli. A všimli jste si, jak Keanu při soubojích hekal?

• 27.1.2019  17:11
    Lift Me Up (2015)

Zapomenutelná jednohubka, která potěší v době sledování a na kterou si člověk za pár dní nevzpomene. Ale nekřičí to úplnými hloupostmi a člověk se místy i dojme, tak proč ne?

• 26.1.2019  16:14
    To the Bone (2017)

Fantasticky zahraný film o anorexii, který se nebojí poukázat na tento rozšířený problém. Navíc z něj vyplývá, že dokud člověk sám nechce se léčit, tisíce psychoterapeutů ani milující rodina mu nepomůže. Trochu děsivé, ale realistické....

• 20.1.2019  13:52
    Tidelands (TV seriál) (2018)

Pokud chcete vidět přehled modelů a modelek, určitě se vám seriál bude líbit. Drogy, volná láska, rádoby tajemství, zoufalý scénář, jo a přidejme sirény!... po třech dílech to balím, protože sledovat "herecké výkony" je utrpením.

• 18.1.2019  22:13
    The Alienist (TV seriál) (2018)

Fakt skvělý seriál, který člověka vtáhne tak, že se těší na další díl. Výborné obsazení, mezi herci to ladí. Doufám, že bude další serie.

• 18.1.2019  22:11
    The Titan (2018)

Jak už tu zaznělo, slibný koncept a potenciál, který vůbec nebyl naplněn. Ale na Sama se dívá dobře :-)

• 15.1.2019  18:17

Svým způsobem zajímavý soubor povídek z divokého západu, které téměř vždy skončí špatně. Formát jsem nečekala, takže smrt Bustera v průběhu prvních 15 minutách mě zaskočila... pak jsem to pochopila. Asi nejlepší (i s dobrým koncem) byla povídka o zlatokopovi ( hey mister pocket :-)). Jinak je to něco, co s úspěchem docela brzy zapomenu.

• 1.1.2019  19:25

Sice to není nic výjimečného a člověk to docela brzy zapomene, ale v danou chvíli se mi film líbil docela dost, hrál tu můj oblíbený Idris Elba, který, jak se zdálo, to nebral příliš vážně, nebo si to přinejmenším dost užíval, a bylo příjemné se dívat na pár záběrů z Paříže.

• 31.12.2018  15:39

Nemůžu upřít charisma, hudbu, ani to, že jsem u konce brečela, ale obávám se, že mi film v hlavě dlouho nezůstane.

• 30.12.2018  09:49

Popravdě docela zklamání. Z ukázky jsem čekala komedii a ono to nebylo zas až tak zábavné. Samozřejmě, jisté vtipné situace nastaly, nicméně nich nebylo tolik. Jsem ráda, že jsem film viděla, ale obávám se, že za pár měsíců nebudu vědět, o čem pořádně byl.

• 27.12.2018  09:37

Tak trochu zklamání, obzvlášť ve srovnání s prvním dílem. Má to vše, co jste čekali, ale nic navíc a rolička Lucie Bílé mě doslova iritovala, neb bylo jasné, že se ve filmu objevila jen proto, aby mohla zazpívat závěrečnou píseň. Zlosyni nebyli dostatečně zlotřilí a už vůbec ne pořádně potrestáni.

• 26.12.2018  18:20
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Jediným plusem je Petr Kostka a představitelka princezny, jinak to je hrůza. Buď toporné dialogy nebo přehrávání, naprosto zbytečné postavy čertů, opakující se postavy zlého správce (Pavel Kříž takovou už hrál několikrát) a babičky (Jiřině Bohdalové jsem ji vůbec nevěřila) a ani to nezachraňují exteriéry. Prostě zklamání, které se stává tradicí Štědrého večera a kterou bych si s chutí odpustila.

• 17.12.2018  21:57
    Dirk Gently (TV seriál) (2010)

Nějak jsem nepochopila smysl tohoto seriálu. Viděla jsem jen pilot a pár úsměvných momentů mě rozhodně nepřesvědčí k tomu, abych se dívala dál. Nadmíru bizarní.

• 15.12.2018  18:47

Pěkný dobový film, který je příjemně civilní, naprosto nerealistický (setkání Ludvíka IV. se zahradnicí a jejich rozhovory), lehce originální, lehce romantický a lehce emocionální. Bohužel v sobě nemá nic, kvůli čemu by si ho člověk zapamatoval na delší dobu. Snad kromě herců....

• 25.11.2018  08:35

Jeden z mnoha vánočních romantických příběhů, kde je spousta sněhu, všichni se mají rádi a dostanou,co si zaslouží. Zápletka je prostinká: cukrářka odjede se svým kamarádem a jeho dcerou do smyšleného království, aby soutěžila o hlavní cenu v pečení dortu. Tam potká svou dvojnici, která se má vdát za zdejšího prince, ale předtím chce zjistit, o čem že ten prostý život je. A tak si prohodí role. Obě se zamilují do svých protějšků... a máme tu svatbu. Žádné drama, žádný zádrhel... pár komických scén, které si druhý den nevybavíte. Ale když se přistihnete, že ee usmíváte, nelze filmu upřít, že svůj účel asi splnil...

• 8.11.2018  19:20
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Tak trochu jiný seriál, který vás chytne a nepustí. Kombinace detektivky, thrilleru, vysoké politiky, osobních dramat... opravdu skvělé.

• 27.10.2018  10:59
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Je to návykové! I když po několika dílech zjistíte, že seriál stále dokola točí víceméně jednu dějovou linku - buď s někým chodí Rory a pak se rozchází nebo Lorelai, a některé výlevy Lorelai jsou vysloveně trapné, stále se přistihujete, že si pouštíte další a další díly, i když se zapřísaháte, že to už neuděláte. Prostě ideální výplach mozku, především pro ženskou populaci. Jedním z pozitiv je, že oproti jiným situačním komediím tu nezní otravný smích, který divákovi říká: tohle je sranda, tady se směj. Mimochodem, i proto jsem nikdy nepřišla na chuť Přátelům...

• 16.9.2018  09:15

Krásně natočená romance, která netlačí na pilu a má co říct. Prostě Mike Newel... Od knihy se liší docela dost, ale když jste ji nečetli, resp. když se přes to přenesete, budete si film užívat. Úplně mě navnadil na výlet na Guernsey :-)

• 1.9.2018  21:32
    Song to Song (2017)

Když si skoro celý film říkáte, co to k sakru je, asi je něco špatně. Šíleně dlouhé, zmatené.... a pak vás napadne - no jo, typický Malick, od něj se nedá nic jiného čekat. Rádoby umělecké vnímání všech fází vztahu... hvězdu dávám za těch pár okamžiků, které mě oslovily, a taky sobě, že jsem to vydržela až do konce.

• 26.8.2018  18:40
    Like Father (2018)

Odpočinková komedie, od které žádný větší příspěvek nečekejte. Dcera workoholička, která díky tomu přijde o svatbu, otec, jehož dvacet let neviděla, jedna opilecká noc a deset dní strávených na lodi, díky nímž má ona prozřít... až na to, že jí to člověk moc nevěřil. Ale uznávám, že tam bylo pár vtipných momentů.

• 25.8.2018  17:04

Přiznám se, že je pro mně tento film dost problematický - ze začátku to je nuda, pak legrace a pak mrazí z toho, jaké paralely s dneškem nabízí. A obzvlášť závěrečné záběry jsou děsivé. Pro mě to je jeden z filmů, které když zapomenu, zlobit se nebudu. Ale filmařsky je udělaný velice dobře a poselství skrývá také... na odreagování to fakt není.

• 21.8.2018  10:56

Docela příjemná komedie pro starší. Bohužel nenadchla, i když námět byl docela dobrý a sešla se zde spousta dobrých herců. Na jedno podívání dobré, obzvlášť v záplavě současných komiksových a krvavých filmů, ale velice rychle to člověk zapomene.

• 18.8.2018  20:23
    Donatella Versace (TV film) (2013)

Pokud neznáte příběh Versaceho, budete docela mile překvapeni. Fanoušci tohoto módního domu možná i nadšeni. Docela dobře zahrané, nicméně v běžném divákovi to nezanechá hlubší dojem.

• 26.6.2018  18:11
    Podfukáři (2013)

Hodně nevšední námět, s koncem, který jsem nečekala. Akční, ale musíte dávat pozor, abyste se v příběhu neztratili. Fakt dost dobré.

• 26.6.2018  18:08
    Set It Up (2018)

Docela dobrá romantická komedie, která však v hlavě dlouho nezůstane.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35