hazaba

okres Brno
daydreamer

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 11.7.2020  16:28

Konečně jsem si to osvěžila a podívala se od začátku do konce. Jsou zde krásné scénky, ale jako celek mi to přijde místy az hysterické. Nejlepší jsou asi scénky s hnutím osvobození židů, které tepou do diskusí místo činů a které jsou poplatné každé době a současnosti zvlášť. A i tehdy si MP dělali srandu z transgender, za což by dnes sklidili obrovskou kritiku... jako za každé další utahování si z tehdejších (a i dnešních) zlozvyků... přiznejme si, že v současné hyperkorektní době by dílo nevzniklo a pokud ano, tvůrci by čelili spoustě žalob... kultovní závěrečná scénka :-) Ale Svatý hrál byl lepší...

• 21.6.2020  19:29
    Good Omens (TV seriál) (2019)

Vtipný seriál o ne tak úplně konci světa. Sheen i Tennant byli skvělí a i ostatní herci tomu dali co proto. Bentely, Queen, Londýn a anglický venkov... co víc si přát :-)

• 31.5.2020  19:52

Pokud jste nečetli knihu a na film se díváte bez přípravy, budete se v něm místy ztrácet. Postupem času se spousta věcí začíná objasňovat, ale až závěr přinese rozuzlení.... Obdivuji výkon Emily Blunt, která byla skvělá. Ostatní herci jí bohužel příliš zdatně nesekundovali.

• 13.5.2020  18:25

Skvělý konverzační film, vyprávějící, jak by mohla vypadat setkání papeže Benedikta XVI. a Františka. Je to úsměvné, dojemné a něco, co se hned tak nevidí.

• 11.5.2020  19:20
    Lady Bird (2017)

Tak nudný film jsem už dlouho neviděla. Stoupla jsem po cca čtvrt hodině a rozhodně nedokoukám.

• 10.5.2020  15:50

Záběry na Tatry jsou skvělé, dětské postavy jsou fajn, ale ti dospěláci to kazí, kudy chodí. Plochý, nelogický děj s křečovitými výrazy a divnými dialogy. Snad jen Bolek Polívka občas baví.

• 27.4.2020  19:33
    Dycky Sunderland (TV seriál) (2018)

Napínavý dokument popisující dvě fotbalové sezóny kdysi slavného klubu. Člověka to vtáhne a nepustí. Tak snad se z toho vyhrabou...

• 26.4.2020  20:54

Šílená blbost, ktera ve své druhé polovině trochu začala dávat smysl. Ale jinak ztracený čas.

• 19.4.2020  21:32
    Místo zločinu Ostrava (TV seriál) (2020)

Většina dílů byla hodně dobrá, ale našlo se pár podprůměrných, které celý seriál pro mě stáhly dolů. Trochu mi bylo líto, že Karel Dobrý nehrál ve všech dílech a jeho postava zmizela víceméně bez vysvětlení. A taky bylo divné, že z hlavních postav pouze jedna pocházela z Ostravska... čekala bych více typického přízvuku. Ale jinak to byl celkově dobrý seriál.

• 29.3.2020  20:39
    Ladíme 3 (2017)

Není to takové překvapení jako první film, ale a i zklamání jako druhý. Pohodovka s písničkami a humorem.

• 14.3.2020  21:25

Docela dobrý počin, který občas potěší a nostalgicky ukáže na minulost. Jen člověku moc dlouho v hlavě nezůstane a zařadí se k Bournovi všem těm pádům a spiknutím na prezidenta.

• 14.3.2020  21:21
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

Jediným plusem byly záběry na přírodu. Jinak tak toporné herecké výkony mladých (starší byli přece jen o něco lepší) jsem už dlouho neviděla.

• 4.3.2020  18:33

Na začátku to místy připomíná Tarantina a jedna vtipná, místy až přehrávající, scéna střídá druhou. S postupem času člověku tuhne úsměv na rtu a ke konci i slzu ukápne. A přesto mě to zas až tak nenadchlo, jak jsem myslela.

• 1.3.2020  19:24
    Virgin River (TV seriál) (2019)

Normální vztahový seriál, který potěší, ale nenadchne. Velké plus jsou krásné záběry na krajinu. Některé úsměvné situace, některé smutné, některé zajímavé charaktery, jiné docela zbytečné.

• 1.3.2020  09:08

Pohodový rodinný film s jemným humorem a šťastným koncem. Žádná očividná moralita tu nezazní, ale je krásně naznačena.

• 14.2.2020  21:49

Bylo to vtipné, místy bizarní a právem se to stalo kultovní klasikou.

• 4.2.2020  18:52
    John Wick 3 (2019)

Už je to docela únavné a v podstatě vše zajímavé se objevilo v ukázkách. Ale má to jisté kouzlo... a tvůrci si opět nechali vrátka do dalšího dílu.

• 2.2.2020  10:39

Průměrný dokument, který neurazí ani nezaujme. Nejde na dřeň, ale ani nezpochybňuje.

• 26.1.2020  19:32

Konec mě docela dostal, jinak to byla průměrná gangsterka, na kterou člověk rychle zapomene. Ale musím vyzvednout výkon Toma Hardyho v dvojroli.

• 20.1.2020  21:11
    Wynonna Earp (TV seriál) (2016)

První řada byla skvělá, měla logicky vystavěný příběh, který postupně gradoval. Druhá řada byla mnohem horší a nelogická, jakoby scénáristům docházel dech. Přesto musím celému seriálu přiznat návykovost... vzdáleně to připomíná Supernatural. Uvidíme, co přinese řada třetí...

• 18.1.2020  16:39

Konečně po dlouhé době skvělá štědrovečerní pohádka, která pohladí po duši a rozesměje.

• 13.1.2020  20:29
    Le Mans '66 (2019)

Má to grády a kdo miluje rychlá auta, bude milovat i tento film. Herecký koncert Christiana Balea, kterému zdatně asistuje Matt Damon. A záporák Joshe Lucase je perfektně slizký. K tomu skvělá hudba a přestože to má smutný konec, film nabíjí svou téměř bezstarostnou atmosférou.

• 11.1.2020  14:26
    Bright (2017)

Přiznám se, že jsem nevěřila vlastním očím, co může ještě vzniknout. Neskutečně dlouhá slátanina. Hvězdičku bych asi měla dát sobě, že jsem to vydržela až do konce, i když ten poslední rozhovor Warda a Jakobyho byl docela úsměvný.

• 10.1.2020  18:00
    Dracula (TV seriál) (2020)

Docela zajímavě pojatá legenda o Draculovi ve třech obrazech, která téměř veškerá známá fakta obrátila naruby. Dracula je dostatečně uhrančivý, ale prim pro mne hrála sestra Agata/Zoe, která si minisérii ukradla pro sebe.

• 2.1.2020  13:20

Bylo to vtipné, ale nedosahovalo to kvalit jedničky.

• 15.12.2019  14:34

Půlku filmu jsem se rozhodovala, jestli se mám smát nebo brečet a druhou, jestli to mám vypnout nebo vydržet do konce. Nakonec jsem vydržela (kupodivu). Je to jako když pejsek s kočičkou peklu dort... ale musím přiznat, ze pár akcí bylo zajímavých a že postavy byly sympatické svými chybami.

• 8.12.2019  16:41

Dala bych tomu odpad, ale musím říct, že Anna Faris je tak přesvědčivá, že jdu s hodnocením lehce nahoru. Jinak je to pořádně stupidní.

• 8.12.2019  16:39

Neurazí ani nenadchne. Typicky předvánoční romantika pro televizi, která v sobě spojuje cestování časem, neromantickou hrdinku, jež začne věřit na lásku, předvánoční atmosféru a galantního štramáka... když se blíží Vánoce, proč ne?

• 7.12.2019  11:08
    Rivalové (2013)

Skvělá jízda s formulí 1, dvěma výraznými postavami a jejich představiteli. Dvě naprosto rozdílné osobnosti, které spojuje jedno - touha po vítězství. A pak je tu jejich přátelství - nenápadné a proto upřímnější. Fakt výborný film.

• 24.11.2019  19:46
    Parker (2013)

Dobrý akčňák, kde hlavní hrdina ctí zásady a dostává občas nakládačku. A i když se z ní vždycky hned otřepe, byl to skvělý relax. Navíc žeru Jasona :-) Jedinou vadou na kráse byla postava J.Lo.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37