Kosmo (2016) (seriál)

Konečně dobrej českej seriál :D. Pobavilo

Zúčtování (2016)

Co se asi muže stát když spojíte Rain mana a Johna Wicka...skvělej film.

Deadpool 2 (2018)

Věděl jsem zě to bude dobrý ale tohle jsem nečekal, mnohem lepsí než jednička. Každý si tam najde své a určitě se zasměje. Všemi pěti doporučuju.

Blok 99 (2017)

Ještě teď jsem unesen co jsem viděl. Nejbrutálnější film svého typu. Naprosto užasně natočené a hlavně to obsazení. Nejde nic vytknout.

Avengers: Infinity War (2018)

Dlouho očekávaný Avengers, docela dlouho jsem se už těšil ale taky bal že všechno bude smotané do sebe a bude tam toho prostě moc, nicméně jsem byl příjemně překvapen, jsem rád že konečně taky někoho dokázali zabít a že konečně přišel pořádný záporák u kterého je vidět smysl proč dělá co dělá.

Proč právě on? (2016)

Tenhle film jsem si vůbec nechtěl pustit ale jsem rad že jsem tak neučinil. Za poslední dobu opravdu dobrá komedie u které se opravdu člověk zasměje. Určitě doporučuji.

Švýcarák (2016)

Jak tohle může někoho napadnout xD. Tohle je tak absurdní film až to není možný. Každopádně když vynechám ten konec a pár trapných scének fajn komedie. Pobavilo.

Vlhká místa (2013)

Když se znova podívám na trailer tak se sám sebe ptám proč jsem na tohle vůbec koukal :D. Na tenhle film jde koukat jenom s kamarádem jinak se to nedá. V život jsem neviděl tolik "nechuťáren".